• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 2 742 nekretnina - prosečna cena 1.222 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lep salonski stan u strogom centru grada. Stan je jednoiposobne strukture, površine 50m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 365.000 €, 175,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan u novogradnji, u najlepšem delu Zvezdare, između Bulevara kralja Aleksandra i ulice Dimitrija Tucovića. Objekat će biti modernog izgleda, izgrađen po najvišim standardima gradnje. Stan će se nalaziti u prizemlju zgrade, ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

K-DISTRIKT Stan je bez polunamešten-sa opremljenom kuhinjom i posrtavljenim plakarima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i wc, pogled na Dunav. CG- plaća se po utrošku, klima uređaji, video nadzor, garažno mesto. Useljiv od 15.07.2026. ID: 9643 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 270.000 €, 122,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Stanovu ( naselje Green hill ) površine 122 kvm, na prvom spratu, grejanje na termalne pumpe ( sistem voda - vazduh ), grejanje i hlađenje je toplotnim pumpama. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tehničke sobe, jedne spavaće sobe sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, punoj zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Stan je sveže okrečen, uredan sa pvc stolarijom i odmah je useljiv. U blizini je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.500 €, 25,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garsonjera 25,48m2 u potkrovlju zgrade bez lifta, prodaje se sa kompletnim inventarom. Savršena kako za život tako i za investiciju-bez ulaganja, odmah useljiva. Nalazi se kod crkve Aleksandra Nevskog ,blizina pijace ,Knez Mihajlove, Kalemegdan ID: 14835 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#50474, Izdavanje, Stan, Beograd, HRAM SVETOG SAVE, 150 m. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen i pažljivo uređen stan u ulici Predraga Tomića, na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan površine 50m sa terasom odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i velikim ulaganjima u opremanje i detalje koji pružaju visok nivo komfora....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 28.000 €, 32,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan i delimično opremljen jednosoban stan smešten u održavanoj zgradi na veoma traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Lidla. Stan je odlično organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, fizički odvojenog dnevnog boravka koji se po potrebi može koristiti i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 120 €, 14,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Centar - tržni centar Lupus, izdaje se poslovni prostor - kancelarija od 14m2, useljiv od 01.06. Nalazi se na 1 spratu, na odličnoj lokaciji, može da se spoji sa susednim lokalom ( ukupno 28m2) !!! Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, prekoputa okretnice autobusa 26. Ima 59m2, dvosoban. Na desetom spratu od ukupnih jedanaest. Centralno grejanje, dva lifta (putnički i teretni). Stara gradnja u sklopu naselja Braće Jerković. Jednostrano orijentisan, svetao, sa otvorenim pogledom. Funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Železnik, 200 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

IZDAVANJE SMEŠTAJA ZA RADNIKE – ŽELEZNIK Izdaje se potpuno opremljen smeštaj za radnike u mirnom delu Železnika. Objekat je montažni, namenski građen za ovu svrhu, funkcionalan i prilagođen većem broju korisnika. Kapacitet: 24 ležaja 6 komfornih soba Odvojena kupatila sa WC šoljama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 300 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban polunamešten stan kod "OŠ"Bubanjski heroji,Ledena stena Stan se nalazi u stambenoj zgradi na II spartu, povrisne od 59m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka ,kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika, kupatila,ostave i zastakljene terase. Stan je polunamešten!....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.960 €, 297,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda vrlo funkcionalnog poslovnog prostora u ulici Dimitrija Tucovića ,nadomak Bulevara, ukupne površine 297m2 , na 3 nivoa i to: Po - 35m2 ( mogućnost magacina jer je povezan sa garažom ) PR - 180m2 ( sastoji se od prijemnog dela , dela za sekretarice , tri komforne kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garazno mesto dostupno uz doplatu u iznosu od 100 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan u naselju Novi Železnik, u mirnom delu naselja, idealnom za porodičan život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, obdanište, prodavnice i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je novije gradnje, lepo održavan i veoma prijatan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, POŽAREVAC, 1.100 €, 110,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

izdaje se lokal u centru Pozarevca od 110m2 preko puta gradskog parka Dobra izlozenost lokala - izlog do puta struja, voda, cg, klima, mokri cvor Lokal idealan za razne delatnosti cena mesecnog zakupa 1100eur + troskovi VISE INFO NA 065 644 97 .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 6.000 €, 850,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na Altini, idealan za prodajno-magacinsku, distributivnu ili sličnu delatnost. Nekretnina se sastoji od hale površine 850 m², visine 6 metara, kao i kancelarijskog prostora površine 450 m² sa posebnim ulazom. Kancelarijski deo povezan je teretnim liftom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 131.240 €, 68,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 68 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 85.000 €, 268,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zeleno Polje - Kuća zidana od čvrstog materijala koja se sastoji se iz 2 etaže, površine 268m2 (134m2 prizemlje + 134m2 potkrovlje) na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom i nezavršenim pomoćnim objektima. U prizemlju se nalazi hodnik, 2 veće spavaće sobe, kupatilo, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Miljakovac, 300.000 €, 517,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo legalan-ozakonjen stambeni objekat, spratnosti p+1+pk. Objekat je fizički i papirološki podeljen na dve stambene jedinice korisnih površina od po 228 m2. Uvedeni priključci za struju i vodu. Kuća je podeljena na dva stana sa dva posebna ulaza. Svaki od dva stana je troetažni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, pored Delta Planeta u ulici Maksima Gorkog. Nalazi se na šestom spratu, od ukupno petnaest spratova, stambene zgrade sa dva lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 24m2. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 230 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u samom centru grada u zgradi novije gradnje. Sastoji se od hodnika, kupatila i jedne sobe u kojoj je smeštena kuhinja odvojena šankom. Stan je potpuno namešten. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – trosoban namešten stan u kući, zaseban ulaz, dvorište i parking Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u kući, idealan za porodičan život ili dugoročno stanovanje. Nekretnina poseduje zaseban ulaz, sopstveno dvorište i terasu, što pruža dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan troiposoban stan, uknjižen na 62m2, zajedno sa dve lođe ima 72 m2. Nalazi se na 8. spratu kvalitetne stambene zgrade sa čak 22 sprata u ulici Banijska, Zemun. Odlično pozicioniran stan u mirnom delu Zemuna, okružen zelenilom, u blizini Ugrinovačke i Prvomajske ulice.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Maloj Vagi u Kragujevcu, površine 42 m², po ceni od 300 evra mesečno. Stan se nalazi u zasebnoj kući i sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase. Uz stan dolazi i parking mesto koje nije u zoni. Grejanje je....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 690 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namešten stan na Južnom bulevaru. Stan je prostran, funkcionalnog rasporeda i veoma svetao tokom celog dana, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Sastoji se od spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i dve terase koje pružaju dodatni komfor i prijatan....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža 15m2 u Petrovaradinu na veoma traženoj lokaciji, u Preradovićevoj ulici. Garaža poseduje struju i rolo vrata koja se otvaraju na daljinski. Agencijska provizija je uračunata u cenu. ID 15526, kontakt 063500225 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 190.000 €, 71,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan sa odličnim rasporedom, smešten na izuzetnoj lokaciji koja pruža sve što je potrebno za udoban porodični život. Na samo stotinu metara nalaze se osnovna škola, dom zdravlja, vrtić i supermarket, dok su pijaca, autobuska stanica i parkovi u neposrednoj blizini. Okružen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izuzetno lep i funkcionalan stan idealan za parove u potpuno novoj zgradi. Odmah useljiv. Pogodno za parove, nepušače. Kompletno opremljen: inverter klima, veš mašina, frižider, rerna, ploča za kuvanje, aspirator, sudomašina, mikrotalasna, toster, roletne za elektropodizačima, komarnici.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan stan u novoj zgradi na Podbari. Opremljen je novom kuhinjom, idealan za stanare na duži period, ili kao poslovni prostor. Pogodan je za tih i miran život za jednu ili dve osobe, kancelarijski rad, administrativne poslove, kreativne delatnosti, konsultantske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan namešten stan površine 80m², sa velikom terasom od 40m², u ulici Ljube Didića, na Paliluli. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa 4 sprata, izgrađene 2003. godine. Struktura: -Dnevni boravak -3 spavaće sobe -1 kupatilo -Velika terasa ~40m² Stan je pet friendly –....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 400.000 €, 13280,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je građevinsko zemljište u privrednoj zoni u Ovči, površine 132,8 ari. Mogu se graditi industrijski, proizvodni i građevinski pogoni, skladišta materijala, tečnog i čvrstog goriva, robni terminali, robno-transportni centri, veliki kompleksi trgovine, posebne vrste trgovinskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 45m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 343.000 €, 97,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo četvorosoban salonac površine 97 m2 u strogom centru grada u blizini Skupštine u Takovskoj ulici. Nalazi se na prvom spratu kvalitetne zgrade i deljiv je na dve stambene jedinice. Koncipiran je tako da se sastoji od komfornog dnevnog boravka, odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 123.395 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 826)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>