• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana" pronađeno 1 996 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, površine 85m2 i nalazi se u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i velike terase. Izdaje se kao poslovni ili kao stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.500 €, 152,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i luksuzan, kompletno opremljen 4.0 stan sa 2 garažna mesta. Tri spavaće sobe, dva kupatila, sauna. Zgrada sa portirima 24/7. Odmah useljiv. ID: 8855 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 684.000 €, 7200,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA – PLAC 72 ARA SA UKNJIŽENOM KUĆOM, JAKOVO Lokacija: Jakovo, u blizini EXPO centra i glavnih saobraćajnica Površina placa: 72 ara Kuća: Uknjižena, 100 m² Odlična pozicija – direktan izlaz na glavnu ulicu Kompletna infrastruktura – struja i voda na placu Pogodno za: građevinske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije od 14.000RSD do 16.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u prizemlju novije zgrade, pozicioniran tako da je u nivou prvog sprata (nije klasično prizemlje u niovu ulice). Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i prodaje se sa nameštajem, pa je idealan za brzo useljenje ili kao investicija za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 650 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u TPC Radnički u centru grada, kvadrature 24 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta , ima izlog. Lokal je prazan. UKNJIŽEN (upotrebna dozvola) cena: 84.000 eura .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 289.000 €, 60,00 m2 cca 4820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,ima Terasu u zgradi sa Liftom Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 400 e.potreban je Depozit. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Namešten dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 110.000 €, 207,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Surčinu, u blizini Lidla. Objekat je površine 207 m² i nalazi se na placu od 3,3 ara. Kuća je za rušenje, što predstavlja idealnu priliku za izgradnju novog stambenog ili poslovnog objekta po sopstvenim željama. Agencijska provizija iznosi 2% od kupoprodajne cene.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao luksuzan dvosoban stan u novogradnji na najboljoj voždovačkoj lokaciji- pored FON-a, sa pogledom na Banjičku šumu. Sama zgrada je rađena po najvišim standardima gradnje-poseduje najsavremeniji sistem grejanja-hlađenja, toplotnom pumpom, protočnu toplu vodu, vrhunsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran stan sa potpuno novim nameštajem i tehnikom, smešten na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u okviru porodične kuće, u prijatnom i mirnom okruženju sa veoma toplom i prijatnom atmosferom. Poseban komfor pruža i dvorište puno zelenila, idealno za odmor i opuštanje.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, u ul.Ilije Kolovića, površine 44 kvm, na visokom prizemlju, sa grejanjem na gas. Sastoji se od predsoblja, spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.Obavezan depozit u visini jedne kirije, kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 400.000 €, 100,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Senjaku, u jednoj od najmirnijih i najbezbednijih ulica, nalazi se prostran porodični stan od 100 m² koji pruža retku kombinaciju komfora, privatnosti i izuzetne lokacije. Okružen je ambasadama, teniskim terenima i bazenom Senjak, što ovom kraju daje poseban osećaj sigurnosti i....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 160.000 €, 2156,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja parcele u Nišu-Bubanj(Bubanj)Prodaja parcele u Nišu-Bubanj, Ledena stena.Parcela pravilnog oblika, gradsko gradjevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Namena-dominantna-stanovanje,poslovanje,socijalno stanovanje.Dopunska namena-komercijalne usluge,zanatske,trgovina,administrativne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.000 €, 130,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan / poslovni prostor – 130 m², Vukov spomenik Izdaje se prostran stan površine 130 m² na izuzetnoj lokaciji kod Vukovog spomenika, u neposrednoj blizini svih važnih gradskih sadržaja, javnog prevoza, poslovnih objekata, prodavnica i restorana. Prostor je pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Površine je 70m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazno hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je lepo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije od 15.000RSD do 25.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP TROSOBAN PET FRIENDLY STAN U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9107352.Izdaje se kompletno renoviran, prelep trosoban stan od 70m2, koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u centru Novog Sada, u Železničkoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trapezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 119,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoetažni stan kao poslovni prostor – 119 m² + terasa 80 m², dva ulaza. U ponudi je funkcionalan i odlično organizovan poslovni prostor ukupne površine 119 m², raspoređen na dva nivoa, uz dodatnu prostranu terasu od oko 80 m². Zahvaljujući praktičnom rasporedu, velikoj otvorenoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kod Beograđanke, u dvorišnoj salonskoj zgradi, povučeno od gužve, potkrovlje za kompletno renoviranje. Stan je u izvornom stanju. Trenutno se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, manje kuhinje, radne sobe i kupatila. Pre dve godine urađen je lift u zgradi. U dvorištu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 131.530 € na 129.470 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 129.470 €, 36,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 131.530 €
20.05.2026 - 129.470 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Odličan, uknjižen jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope i Medicinske škole. Ovaj svetao stambeni prostor predstavljaju dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0 STAN + GARAŽNO MESTO, BANOVO BRDO - RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.000 EURA Lokacija: Beograd, Banovo brdo, sprat PR (bonus: ogromna terasa) Površina: 110 m2 Struktura: Sređen trosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: -​dnevnog boravka sa trpezarijom; -​kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep, namešten, 2.0 stan, površine 51m2, Bulevar Peka Dapčevića, Voždovac, Kumodraž, u nastavku naselja Vojvode Stepe. U pitanju je nadogradnja iz 2010 godine, iznad stana je krov, nije ravna ploča. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.300 €, 215,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastičan ugaoni lokal u blizini Ekonomskog fakulteta. Lokal je na tri nivoa, sa velikim izlogom - odličnim kao besplatna reklama firme. Prostor je podeljen pregradnim zidovima na preko deset kancelarija. Idealan prostor za predstavništvo firme, ekspozituru banke, prodajni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 400 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći kroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126543, 4a, parking. Useljivo 01.06.26. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, veoma funkcionalan stan, renoviran, poseduje prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo i toalet, dve terase, grejanje na električni kotao, parking za stanare. Stan se izdaje opremljen, po dogovoru sa vlasnikom. Agencijska provizija za....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 113.300 €, 67,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u izgradnji na Delijskom visu. Stan je površine 66,65m2 i po strukturi je troiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom Sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Stan je za kompletno renoviranje. Informacije na broj telfona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22561. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 400 €, 67,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u srcu Niša na pešačkoj zoni, u poslovnoj zgradi starije gradnje bez lifta na trećem i poslednjem spratu, uknjižene površine 67m2 sa grejanjem na struju (1 klima obična, ostala grejna tela donosite). Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dve sobe,....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 81.900 €, 600,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Plac okružen zelenilom, nalazi se u miru i tišini, a vrlo blizu grada, idealno za uživanje, vrlo popularno mesto za gradnju, ima komletnu infrastrukturu.10 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.000 €, 279,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor na ekskluzivnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace, u moderno projektovanoj poslovno-stambenoj zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Objekat se nalazi na izuzetno atraktivnoj i lako....

 
 
 
  Stan, BANJA, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U modernom naselju Sunnyville prodaje se dvosoban, kompletno namešten stan površine 44,28 m². Stan se nalazi na visokom prizemlju (u visini prvog sprata) u zgradi od ukupno pet spratova. Funkcionalno je organizovan i idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, sunčan i prostran dvosoban stan na Voždovcu. Nalazi se u neposrednoj blizini FON-a i svih važnih sadržaja — gradskog prevoza, škola i prodavnica. Stan se odlikuje komfornom kvadraturom i funkcionalnim rasporedom prostorija. Potpuno je opremljen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-756 (od ukupno 835)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>