• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 649 nekretnina - prosečna cena 1.359 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 2600 eura
    • do 3300 eura (prosečna cena)
    • do 3900 eura
    • do 33 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • parking
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, trosoban, funkcionalan komforan stan u Zemunu u ulici Joza Laurenčića, površine 77 m/2. Sastoji se od prostorija - predsoblje , dnevna soba, kuhinja+trpezarija, 2i spavaće sobe, hodnik, kupatilo. Stan je lepo namešten,poseduje svu neophodnu belu tehniku. Bez kućnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 206.717 €, 76,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, pažljivo projektovan i funkcionalno raspoređen. Stan je izuzetno svetao, sa odličnim rasporedom prostorija i prijatnim ambijentom za svakodnevni život. Zgrada se gradi po savremenim standardima i odlikuje se visokim kvalitetom....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 650 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

???? Luksuzan stan u premium novogradnji sa garažnim mestom U ponudi je moderno uređen i kompletno opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji iz 2024. godine, namenjen zakupcima koji traže visok nivo komfora, funkcionalnosti i kvaliteta stanovanja. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 35m2, TA, PR/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U kvalitenoj novogradnji i na odličnoj lokaciji prodaje se stan u neposrednoj blizini Aviv parka i Beošoping centra. U procesu uknjižbe. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, trpezarijskog dela, kuhinje, dva kupatila i tri terase ( jedne velike i dve male),....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 210.990 €, 67,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan u Sunnyville-u. Stan je odmah useljiv, opremljen kvalitetnim ugradnim nameštajem, modernom kuhinjom i tehnikom. Stan je potpuno nov, niko nije u njemu živeo. Grejanje u stanu je centralno po potrošnji. Moguća kupovina putem kredita. PROSTORIJE: Predsoblje, dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kutku nadomak naselja Braće Jerković, tik uz dobro poznati restoran Rič, nalazi se stan koji pruža savršen balans između komfora, funkcionalnosti i lokacije. Prostor je potpuno nov, opremljen pažljivo biranim nameštajem i modernom opremom koja nikada ranije nije korišćena.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, sunčan stan u mirnom delu Altine, savršen za one koji traže moderan i udoban prostor za život. Stan je potpuno nov i spreman za useljenje, sa vrhunskim izgledom i kvalitetnim završnim radovima. Karakteristike stana: • Etažno grejanje i klima uređaj za ugodan boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom Pevcu. Ukupna površina stana je 56m2 , nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Druga spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VINIK, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju. Površina stana je 50m2 i nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka (kombinovane sobe) sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132326, VPR/. Izdaje se nov trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji. Stan je moderno projektovan i pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Struktura stana:Iz ulaznog hodnika se ulazi u sve prostorije ( nema prolaznih soba),prostrana dnevna soba sa izlaskom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, 2 spavaće sobe. Potpuno opremljen, odmah uselijv, moderan, sunčan i svetao. Ne izdaje se porodicama sa malom decom i ne primaju se kućni ljubimci. ID: 9856 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 147.400 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 158.000 €, 58,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov , renoviran 2.5 stan na Voždovcu, sve je promenjeno i vodovodna i elektro instalacija, nov krov, parket u celom stanu, novo kupatilo. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Blizina škola, fakulteta, marketa omogućava ugodno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 128.000 €, 66,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom, sa planiranim useljenjem krajem 2026. godine. Raspored je pažljivo osmišljen i bez izgubljenog prostora: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, tih i renoviran stan ispod Malog Tašmajdana, u Miročkoj ulici. Stan je dvostran, nalazi se na 2. spratu od ukupno 8, i gleda i na ulicu i na dvorište. Sa obe strane pruža se pogled na drveće, što doprinosi prijatnoj atmosferi i osećaju mira u samom centru grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 725.000 €, 145,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u blizini svih sadržaja, gradskog prevoza i svega neophodnog za lagodno i kvalitetno funkcionisanje. Stan se nalazi u luksuznoj novogradnji sa smart sistemom. Izuzetno je svetao, sa velikim prozorima i izlazom na privatno dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 381.083 €, 123,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u novogradnji na Zvezdari, u ulici Dimitrija Tucovića. Stan je uknjižen na 123m2, i nalazi se na 6. spratu od ukupno 7 spratova u kvalitetnoj novijoj zgradi sa liftom. Po strukturi je funkcionalan i prostran, idealan za porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 177.123 €, 54,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Top ponuda – dvoiposoban stan 54m² na idealnom II spratu, novogradnja! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, smešten na traženom drugom spratu. Stan površine 54m² odlikuje se pametno organizovanim rasporedom bez....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 87.450 €, 53,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor koji je uređen kao stan, u vrlo kvalitetnoj novogradnji u blizini skretanja za aerodrom. Zgrada je rađena po Švajcarskom sistemu gradnje čelične konstrukcije, tako da je sezmički 2x bolja od klasične novogradnje i 2,3x energetski efikasnija od drugih novogradnji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 60,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep trosoban stan sa garažnim mestom u luksuznom kompleksu zgrada Avenija Garden. Stan je nov, useljen pre tri godine, istočno orijentisan i okrenut ka dvorištu- bez gradske buke. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu povezanu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 248.380 € na 255.039 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.039 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 248.380 €
17.05.2026 - 255.039 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu – Novi Beograd U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 299.516 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Vojvođanskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija, nalazi se ovaj izuzetan trosoban stan od 85 m² u novogradnji vrhunskog kvaliteta. Smešten na četvrtom spratu, stan pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i modernog načina života. Prostran i svetao, sa pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan, lepo opremljen stan, adaptiran u 2.5 (dve manje spavaće sobe sa francuskim ležajevima), svetao, led rasveta, dvostrano orijentisan, topla voda, podrum, video nadzor, slobodan parking oko zgrade, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 294.526 €, 76,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji Zahvaljujući velikim prozorima, stan je izuzetno osvetljen i odiše prijatnom atmosferom tokom celog dana. ✨ Karakteristike zgrade i materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini Doma zdravlja. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i plaća se po utrošku.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 649)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>