• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 583 nekretnina - prosečna cena 1.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 971 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • parket
    • parking
    • pogodan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 131.600 €, 47,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.500 €, 90,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Airport garden 3.5, 90m2, 6/8, toplotne pumpe, lift, KATV, internet, interfon, garaža Prostorije :Ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, dva kupatila, terasa, garderober Izdaje se nov, neuseljavan troiposoban stan u modernom kompleksu Airport....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Krnjača, Zrenjaninski Put, novogradnja 2022, odmah useljiv, mogu studenti, isključivo na duže. ID: 9455 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban nov stan, parking ispred zgrade, moguc zakup garaznog mesta. Lokacija-Somborski bulevar, Telep Novi Sad Stan je moderno opremljen, vodilo se racuna o svim detaljima. Drugi sprat, lift, mali troskovi s obzirom da je grejanje na gas i ima kalorimetre. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma komforan stan u luksuznom kondominijumu na odličnoj lokaciji - Elixir Garden, kompleks zatvorenog tipa sa jako lepo uređenim unutrašnjim dvorištem. Stan je komforan, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojen spavaći deo sa tri sobe, dva kupatila i prostrane terase.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 125.000 €, 113,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VRDNIK – KUĆA SA APARTMANIMA | NOVOGRADNJA 2024 Na prodaju zasebna kuća u Vrdnik, izgrađena 2024. godine, idealna za život ili kao investicija sa sigurnim prihodom.Nameštaj po dogovoru. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata 113m2: Prizemlje: dve prostorije mokri čvor čajna kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 800 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan trosoban stan sa terasom u novogradnji koja zadovoljava visoke estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran na Lekinom brdu. Maksimalno iskorišćen raspoloživ prostor, odličnog rasporeda prostorija (spavaći blok sa kupatilom + toalet). Do tančina dizajnerski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ugrinovački put, novogradnja 2026, sve stvari nove. Struktura: ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom, terasa. U cenu zakupa je uračunato i pripadajuće parking mesto na parkingu zgrade. Grejanje: klima + električni kotao. Kablovsku i internet uvodi stanar prema....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.999 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux kompletno renoviran stan na Zvezdari panoramski pogled i odlična lokacija Na prodaju luksuzno renoviran i moderno opremljen stan na granici Zvezdare i Mirijeva, u mirnom i zelenom delu grada. Renoviran pre manje od godinu dana - urađeno sve od poda do plafona: nova PVC stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednosoban , namesten stan u Mirijevu u novom naselju "Oaza Mirijevo" u ul. Dva bela goluba. Stan je nov sa novim namestajem. Dnevna soba, trpezarija, odvojena kuhinja,terasa. Parking ispred zgrade. Centralno grejanje ima kalorimetre i plaća se po potrošnji. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace na Zvezdari. Stan površine 40m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja idealan izbor za udoban i funkcionalan život u blizini centra grada. U cenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 60m2, terasa, podno grejanje, lift, VPR/IV. Građevinska dozvola. Stan u novogradnji na visokom prizemlju, visine prvoga sprata. Poseduje dve spavaće sobe, dnevno trpezarijski deo, kuhinju , terasu i kupatilo. Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 29.000,00 evra. Nalazi....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, Pere Ćetkovića ulica,2.0,56kvm, nov nameštaj, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, terasa, klima,IV sprat bez lifta, grejanje NR (info stan 3000din), održavanje 1000din, renoviran stan kompletno, pvc, maš.za sudove,okrečen, useljiv, fiksno 450e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 84,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen, neuseljen stan u novogradnji od 84m2 sa parking mestom na trecem spratu (poslednji,ali nije ploca) moze kredit Lokacija Pionirski trg - Požarevac cena 78.000eur VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 58m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je na kotao na struju. Odličan kvalitet....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.750 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Divčibarama se prodaje potpuno nov, nikada useljavan i kompletno namešten stan u prizemlju, na izuzetnoj lokaciji, u blizini hotela "Crni Vrh". Stan se sastoji od hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je podno, što obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. U stanu ostaje komplet ugradna kuhinja, plakari, a postoji i mogućnost dogovora za ostali nameštaj. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Gornji nivo je klasično prizemlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125150, I/IV, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novogradnji!Odvojena spavaća soba.Bez ljubimaca! Mnogobrojne linije gradskog prevoza ka svim delovima grada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 114.550 €, 79,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA KUPOVINA BEZ PROVIZIJE NA PRODAJU 93 stana 63 garažna mesta 33 parking mesta Višeporodični stambeni objekat spratnosti Po+P+5+Ps na lokaciji Beogradska u Inđiji. Lokacija zgrada je odlična, naselje je izuzetno mirno a na svega 300 metara od centra i šetališta, kao i železničke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NEUSLJAVAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM - TELEP---Agencijska šifra: 9112717. Izdaje se potpuno nov, neuseljhavan dvosoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom, na Telepu. Dvorišno orijentisan. Poseduje garažno mesto u suterenu zgrade (16m2), koje je uračunato u cenu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u Kuli Wellporta, odličnog rasporeda prostorija. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, kao i prostrana terasa. Stan je kompletno opremljen. Grejanje je centralno, po utrošku, dok....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 117.845 €, 48,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KVALITETNA NOVOGRADNJA SA PRAVOSNAŽNOM GRAĐEVINSKOM DOZVOLOM. BUDUĆI STAMBENO - POSLOVNI OBJEKAT SE NALAZI U ULICI MILOŠEV KLADENAC BROJ 18, NA SAMO 7,5 KM UDALJENOSTI OD CENTRA GRADA. OBJEKAT SE SASTOJI OD 22 STANA KOJA SU RASPOREĐENA NA ČETIRI ETAŽE ( PR+1+1+PS), SA 2 (DVA) POSLOVNA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PASI POLJANA, 470 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan kod Apelacionog suda. Površine je 48m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno. Stan je veoma lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 134.000 €, 67,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 67m2(terasa 2m2) TA, I/I, telefon, interfon. Rešenje o ozakonjenju. Novogradnja u Kumodražu u blizini okretnice autobusa broj 33. Dobijeno rešenje o ozakonjenju. Nije pogodno za kreditne kupce. Kontakt 064/81 32 137 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.000.000 €, 807,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Robna kuća, prodavnica, igraonica, banka, klinika, škola, kafić, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni, alu stolarija, mogućnost više mokrih čvorova, pr/5,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kursulina, novogradnja, 50m2, po strukturi dnevni boravak i jedna odvojena spavaća soba, na II spratu, lift, kompletno namešten novim modernim nameštajem i opremom, svetao stan na prestižnoj lokaciji, dozvoljeni kućni ljubimci .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 480.000 €, 352,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika za investiciju prostran lokal u novogradnji na prizemlju, sa pripadajućomdvorištem i mogućnosti kupovine više garažnih mesta. Prostor nudi brojne mogućnosti za različite vrste poslovanja, bilo da su to trgovine, marketi, igraonice, banke, edukativni centri Lokal....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Banjica, Bulevar oslobodjenja ulica, 2.5,41kvm, NOV nameštaj, odvojena kuhinja+dnevna+2 spavaće sobe, PVC, novo kupatilo, klima, CG (sa toplom vodom 9700din), katv+internet 3300din, okrečen i useljiv stan, parking, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1902 – 4-soban 103m2, Grbavica, ul.Danila Kiša parking mesto u dvorištu objekta 5.sprat (dupleks) dvorišno orijentisan nov inventar, stan kompletno renoviran 2 kupatila 2 klime Mesečni račun Informatika: oko 16.000 din. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200e + depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 1.100 €, 143,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 6070 NS – 5-soban, 143m2, novogradnja –premium kvalitet centar, Vase Stajića. za stanovanje ili POSLOVNI PROSTOR . 4.sprat 2 kupatila Novo, lux polunamešten stan (kuhinja). Optički internet PET FRIENDLY Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1100 e + depozit Opciono - doplata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 550 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u novogradnji, površine 73m2, smešten na sedmom spratu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, zasebnog toaleta i terase, a u podrumu je pripadajuća ostava. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 583)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>