• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana novogradnja" pronađeno 583 nekretnina - prosečna cena 1.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 77000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 971 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan, opremljen stan sa dnevnom i spavaćom sobom (2.0), 35m2, novogradnja, lux, II sprat, fizičko obezbedjenje u zgradi 24h. Mesečne režije 160eura. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.512 €, 67,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran stan u naselju Sava Kovačević u Zemunu. Uz pomoć arhitekte, od izvorno dvosobnog, dobio se trosoban stan sa dve komotne spavaće sobe. Zamenjene su elektro i vodoinstalacije, novo kupatilo, prvoklasna keramika u kopatilu, kuhinji i lođama, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
22.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji u Zemunu, u ulici Pregrevica, smešten na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. U okviru ograđenog dvorišta sa kapijom obezbeđeno je parking mesto. Stan je površine 88m² i odlikuje se odličnim rasporedom i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 405.000 €, 97,00 m2 cca 4180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja iz 2023 god. sa reprezentativnim ulazom na Crvenom krstu u blizini prevoza, marketa, škola. Lux, 4.0, od 97m2, na 3 spratu. Sastoji se prostranog dnevno-trpezariskog prostora povezanog sa kuhinjom, 3 sspavaće sobe, 2 kupatila i terase. Stan je luksuzno opremljen i ne zahteva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan u novogradnji, potpuno opremljen, stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu , jugoistočno je orijentisan, postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100e. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 45m2 na odličnoj lokaciji u Dubljanskoj ulici. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space), spavaće sobe, kupatila, hodnika, kao i....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 225.000 €, 312,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132481, 10a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(4), uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115697, I/V, klima, nov, stambena zgrada. U ponudi je komforan stan u održavanoj zgradi novije gradnje. Nalazi se u tihoj i mirnoj ulici, ušuškanoj od gradske buke, odlično pozicioniran između Vojislava Ilića i Bulevara Kralja Aleksandra, sa brojnim marketima u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i opremljen 1.5 stan sa izuzetno niskom troškovima. Obavezan depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 340 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lepu,kompletno opremljenu garsonjeru u novoizgrađenoj zgradi na Lekinom brdu. Garsonjera je površine 25m2,na drugom spratu od tri. Nameštaj je nov kao i bela tehnika. Ugaona garnitura se razvlači tako da je izuzetno komforna kako za spavanje tako i za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i prostran dvosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u ulici Jove Ilića. Stan se nalazi na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže visok nivo komfora, kvalitetnu opremu i odličnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, lepa terasa, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 180,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i moderan poslovni prostor površine 180 m2 na izuzetnoj lokaciji na Dorćolu. Prostor se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv. Prostor je organizovan na jednom nivou, sa open space konceptom, poseduje dva odvojena ulaza i može se koristiti kao dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 4.800 €, 435,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov objekat, kompletno renoviran, izdaje se isključivo za poslovni prostor, Mogućnost parkinga. Ukopno 435m2 na 3 etaže, izdaje se prazan za mirnije-kancelarijske potrebe, ordinacije, i sl. Postoji mogućnost zakupa i dodatnog prostora od 100m2 u suterenu, ukoliko je potreban, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.900 €, 67,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 3.0s, 67,18m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, funkcionalan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 1/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na Zvezdari, površine 60m2. Stan se nalazi na 2. spratu moderne zgrade sa ukupno 5 spratova. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Enterijer je moderno uređen,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 700 €, 90,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal površine 90m², koji se nalazi u novogradnji i pozicioniran je na prizemlju objekta, sa asfaltiranim prilazom i izlogom koji pruža odličnu vidljivost sa ulice. Prostor se može koristiti kao jedan lokal od 90m² ili se može podeliti na dva lokala po 45m², u zavisnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, trosoban nov stan sa garažom. Sunčan i svetao, potpuno opremljen novim stvarima, useljiv odmah. ID: 10599 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....