• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs što manji novogradnja" pronađeno 6 035 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 3.sprat
    • namešten
    • prizemlje
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i potpuno renovirana garsonjera na Grbavici, smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Garsonjera je svetla, funkcionalna i idealna za jednu osobu ili par. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sre��en stan, funkcionalan, potpuno opremljen, cg po utro��ku, niski mese��ni tro��kovi, odli��an. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/, LIFT, NOVOGRADNJA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

CRVENI KRST, VRAČAR – JEDNOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, nov i veoma svetao jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst. Stan je moderno uređen, funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Idealan je za jednu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SREMČICA, 300 €, 25,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110818, PR/PR, nov, novogradnja, fasada dobra, parking, lokal. Nakon ulaska u Sremcicu, na svega 300m od naselja Gorica a na levoj strani glavne ulice nalazi se lokal u prizemlju. Idealna zamisao vlasnika je da bude jedan mini dom zdravlja. Za sada postoji laboratorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 41.950 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa mogućnosti povrata PDV-a .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u novoizgrađenoj stambenoj zgradi na Novom Naselju, useljenoj 2026. godine. Stan je potpuno nov – niko se do sada nije useljavao, što ga čini idealnim izborom za one koji žele nekretninu bez ikakvih ulaganja. Godina izgradnje: 2026 Topao i energetski efikasan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlična, nameštena garsonjera 25m2 u centru grada, Vuka Karadžića ulica, 4. sprat, lift u zgradi, novija gradnja. Stan je okrečen, ima novi šporet i nov tv. Ima terasu, klimu, tv će biri ukoliko zakupac želi. Odmah useljiva, Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.550 €, 25,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 90.150 €, 25,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.indomio.rs

U ponudi je garsonjera na odličnoj lokaciji! Novogradnja, dobro opremljen, idealan za izdavanje! Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 70.812 €, 25,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno – etažno Parking: Parking u dvorištu zgrade Status: U izgradnji, u procesu uknjižavanja Godina završetka:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.500 €, 25,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Snežnika. Stan je kompletno opremljen savremenim nameštajem i osmišljen kao funkcionalan open space, u kojem su kuhinja, trpezarija i dnevno-spavaći deo skladno povezani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 46.250 €, 25,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130550, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 82.000 € na 80.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 25,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 85.000 €
15.02.2026 - 87.500 €
20.03.2026 - 85.000 €
17.04.2026 - 82.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni apartman u funkciji stana, prodaje se kompletno namešten. Stan je klimatizovan, grejanje etažno sa kotlom na struju, roletne sa elekto podizačima. Nalazi se u urednoj zgradi, novogradnja sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Kupovina nije moguća iz sredstava kredita banke.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 25,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odlična garsonjera površine 25m2 , smeštena u modernoj i kvalitetno izgrađenoj zgradi u mirnom i uređenom naselju. Stan se nalazi u novogradnji, što budućem vlasniku pruža sigurnost, energetsku efikasnost i minimalna dodatna ulaganja u narednom periodu. Idealna je kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 81.775 €, 25,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo nameštena garsonjera 25m2 u Kraljevića Marka ulici, blizu Bulevara, stanice, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima klimu, zastakljenu terasu, nov nameštaj, parking mesto u dvorištu, cena 300eu. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 64.380 €, 25,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA PARKINGOM U IZGRADNJI, PETROVARADIN---Agencijska šifra: 1007884.Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera (25 m2) u kvalitetnoj novogradnji u Petrovaradinu. Objekat sa ograničenim brojem stambenih jedinica, projektovan tako da obezbedi visok nivo privatnosti,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 1.0, 25m2, VPR/6, grejanje na struju, interfon Izdaje se odličan jednosoban stan na Karaburmi, u neposrednoj blizini Bogoslovije. Stan se nalazi na visokom prizemlju, dvorišno je orijentisan ka parku zgrade. Potpuno je nov i opremljen za....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 400 €, 25,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov lokal, do sada neuseljavan, u ulici Obilićev venac. Površina lokala je 25m2. Nalazi se na prizemlju u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom u blizini centra grada. Izdaje se nenamešten. Sastoji se od jedne velike prostorije, malog hodnika i toaleta. Ima mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan, lepo sređen mali stan u novogradnji, kompletno opremljen, etažno grejanje, niski troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat VPR/4,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.000 €, 25,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132122, I/, francuski balkon, uknjižen, novogradnja. Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan u Marka Miljanova ulici na prvom spratu. Stan je odličan kako za život tako i za izdavanje. Za par minuta hoda ste u Centru i na Keju. Agent Dragan. Više informacija na:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 340 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo lepu,kompletno opremljenu garsonjeru u novoizgrađenoj zgradi na Lekinom brdu. Garsonjera je površine 25m2,na drugom spratu od tri. Nameštaj je nov kao i bela tehnika. Ugaona garnitura se razvlači tako da je izuzetno komforna kako za spavanje tako i za....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 49.000 €, 26,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.indomio.rs

LUX Apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, NOV u novoj vili, Vila Harmonija na odlicnoj lokaciji do glavnog puta. Apartman je kompletno opremljen, po strukturi jednosoban, povrsine 26 m2. Ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom. Etazno grejanje sa norveskim....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 62.500 € na 56.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 56.000 €, 26,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 62.500 €
01.03.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan APARTMAN se nalazi na Zlatiboru,u širem centru blizu Univer eksporta, površine 26 kvm, na prvom spratu , sa grejanjem na struju - podno. Sastoji se od sobe sa kuhinjiom, kupatila i terase. Stan je nov, sa novim nameštajem.Prodaja sa stvarima. UKNJIŽEN cena : 56.000 eura .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.850 €, 26,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 76.220 €, 26,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov extra sređen jednosoban stan u zgradi Aleksandar-gradnje. Okrenut je na dvorište sa otvorenim pogledom i totalnim mirom. Uknjiženo je na ime prodavca bez tereta. Moguće je razgledanje tokom celog dana. Stan je okrečen, parket prelakiran i nema nikakvih ulaganja. Useljiv je odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 26,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je odmah useljiv i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Grejanje je na kalorimetre, što omogućava kontrolu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ugao Bulevar Oslobodjenja - Novosadskog Sajma. Nov krevet na razvlacenje ce biti ubacen kao i bela tehnika, stan ce biti potpuno opremljen. Useljivo od 5. maja. Moguca potencijalna korekcija cene.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.000 €, 26,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja- Nova Detelinara- Garsonjera Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru na prodaju- Nova Detelinara, Novi Sad Garsonjera se nalazi u novogradnji na Novoj Detelinari, kompletno je opremljena novim nameštajem, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Atraktivna lokacija,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 60.770 €, 26,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

NOV JEDNOIPOSOBAN STAN NA ADICAMA ---Agencijska šifra: 1007789.Prodaje se delimično namešten jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od manjeg dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće sobe i prostranog kupatila. Stan je pozicioniran na prizemlju nove zgrade. Većina nameštaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.500 €, 26,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera od 26m² u novogradnji na Novom Naselju, smeštena na petom spratu od ukupno šest spratova. Zgrada je počela sa useljenjem početkom februara, dok je stan nedavno uknjižen, što omogućava sigurnu i brzu kupoprodaju. Stan je funkcionalno organizovan i idealan je kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 85.399 €, 26,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.000 €, 26,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124647, PR/, novogradnja, garaza, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 53.520 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov jednosoban stan na Veterničkoj rampi. Zgrada se nalazi u mornom i dobro povezanom delu grada, u blizini svih neophodnih sadržaja. U stanu je obezbedjena inverter klima. Grejanje je podno na toplotne pumpe što pruža izuzetnu energetsku efikasnost i niže troškove potrošnje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 91.800 €, 26,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderna i potpuno nova garsonjera površine 25,7m2 u zgradi novogradnje iz 2026. godine. Stan je prazan, neuseljavan i spreman za opremanje po želji budućeg vlasnika, što ga čini idealnim izborom kako za život tako i kao investiciju za izdavanje.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 780)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>