• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs što manji novogradnja" pronađeno 6 024 nekretnina - prosečna cena 1.671 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • opremljen
    • namešten
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Ugao Bulevar Oslobodjenja - Novosadskog Sajma. Nov krevet na razvlacenje ce biti ubacen kao i bela tehnika, stan ce biti potpuno opremljen. Useljivo od 5. maja. Moguca potencijalna korekcija cene.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 49.950 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130556, III/, ulaz dobar. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 135.000 € na 121.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 135.000 €
20.03.2026 - 121.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Čubura - Đorđa Vajferta 0.5, 27m2, SUT/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se garsonjera u novogradnji u srcu Vračara. Stan se nalazi na viskom suterenu, na odličnoj lokaciji u mirnom okruženju, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Kalenić pijace. Idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 80.460 €, 27,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*Prodajemo Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov Parket,Medijapan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Grbavica,u blizini medicinske školeu novogradnji par godina saroj,gradio "GALENS",maksimalno funkcionalna garsonjera samogučnošću fizičkog odvajanja kuhinje.Za nformacije pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053111 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade, stan je izdat do 1.juna pa budući....

 
 
 
  Stan, BRUS, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 87.550 €, 27,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2023.,

www.indomio.rs

NOVO, NOVO, NOVO!!! Nudimo Vam na prodaju izvanrednu garsonjeru na atraktivnoj lokaciji u novosagrađenoj i kvalitetnoj zgradi. Nalazi se u blizini škole, vrtića, marketa, autobuskih gradskih linija i svih ostalih potrebnih sadržaja. Dvorišno je orjentisan tako da pruža mir stanarima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 38.950 €, 27,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u novogradnji. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru. Lux namešten. Spa centar Na prodaju je studio apartman, smešten u jednoj od najtraženijih ulica Zlatibora – na samo 150 metara od glavnog šetališta! Bilo za lični boravak, vikendicu ili kao investiciju, ovaj stan dolazi kompletno namešten - uključujući i svu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje funkcionalan stan u novogradnji, smešten u ulici Oblakovska, opština Savski venac. Stan ima površinu od 27m² i organizovan je kao garsonjera (0.5). Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri sprata. Nekretnina je potpuno nova i do sada neuseljavana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 27m Telep Čerevićka ulica NOVo I sp useljivo PRODAJE SE Cena: 85.000,00 EUR Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Čerevićka Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 27m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. U blizini MEGAMARKETI i autobusko stajalite.Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 45.825 € na 51.927 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, 51.927 €, 27,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.08.2025 - 42.362 €
02.11.2025 - 45.094 €
07.01.2026 - 49.194 €
22.04.2026 - 45.825 €
26.04.2026 - 51.927 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji površine 27.33m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Stan će imati podno grejanje koje se ističe niskim troškovima grejanja na prirodni gas, kvalitetnu aluminijumsku stolariju sa troslojnim niskoemisionim staklom i PVC roletnom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 72.900 €, 27,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u novogradnji , u prizemlju stambeno- poslovne zgrade, 27m2, rok završetka radova kraj 2026.god. Moguće za sada samo kupovina za keš! Po odličnoj ceni! Bizina centralne ulice omogućava da se bavite bilo kojom delatnošću. BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE. //Agent: 063-286-511//....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 92.350 €, 27,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Garsonjera u novogradnji TOP lokacija .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 99.570 €, 27,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Lepu Garsonjeru 27 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Troslojni Hrastov Parket,Aluminijumska Stolarija i zvučna IzolacijaGrejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 88.480 €, 27,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude u Zemunu, na odličnoj lokaciji, stanove u novogradnji u Baranjskoj ulici. Završetak radova septembar 2026. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni 15.000 e+ pdv. Cena nekrentina 3200 e/m2 + pdv. Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas! Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji na Lekinom brdu sa pripadajucom terasom od 59m2. Prostorije: predsoblje, visenamenska soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa. U cenu stana je uracunat PDV od 10%. Izgradjenost zgrade je preko 80%. Mogucnost kupovine na kredit kao i povracaj PDV-a za kupce....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280 € na 260 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 260 €, 27,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 280 €
01.03.2026 - 260 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno nameštena garsonjera površine 27 m², smeštena na 4. spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u blizini gradskog prevoza, fakulteta i centra grada. Stan je funkcionalan i kompletno opremljen. Poseduje nov i udoban ležaj, novu veš mašinu, frižider i bojler,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

0.5, 27.03m2,bašta 50m2, toplotne pumpe, lift, PR/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u mirnom delu Lekinog brda, odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze škole, vrtići, parkovi i prodavnice. Interesantna garsonjera sa velikom bastom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnoj ulici u jednom od najtraženijih delova Vračara, u neposrednoj blizini Neimarskog parka i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život. Smešten je u novogradnji visokog kvaliteta sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Stan je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji na Lekinom brdu sa pripadajucom terasom od 50m2. Prostorije; predsoblje, visenamenska soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa. Izgradjenost zgrade je preko 80%. U cenu stana je uracunat PDV od 10%. Mogucnost kupovine na kredit kao i povracaj PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 76.950 €, 27,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126518, I/VII, ulaz mermerni. SATELIT LUX* 27 m2 SA PDV NOVA LOKACIJA, u izgradnji, sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Bez terase, u zgradi sa 2 moderna lifta. Dvorišna pozicija. Blizina škola, marketa, restorana. Za gotovinu mogucnost otplate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan / poslovni atelje u novogradnji – Radojka Lakić, Zvezdara Uknjižena površina je 27 m² i nalazi se u u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici Radojka Lakić na Zvezdari. Stan se nalazi u polu-suterenu i ima zaseban, potpuno odvojen ulaz, nezavisan od ulaza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera 27m prazna Isp Novi Sad Čerevićka ulica IZDAJE SE Cena: 250,00 EUR Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Čerevićka Sobnost: Garsonjera Opremljenost: Nenamešten Kvadratura: 27m2 Grejanje: Podno Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.444 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 86.100 €, 27,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Moderna novogradnja na Detelinari, jednosobni, dvosobni i trosobni stanovi 21–57m² Ako tražite moderan i luksuzan stan u Novom Sadu, u novogradnji na Detelinari, na pravom ste mestu. U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u savremenom stambenom objektu, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lokacija u ulici Đorđa Vajferata odlikuje se odličnom povezanošću i dostupnošću svih važnih sadržaja. Idealna je za sve koji traže život daleko od gradske gužve, a opet nadomak svega što vam je potrebno. Stan je u blzini parka, restorana, kafića Nalazi se u novogradnji iz 2024.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 125.000 €, 27,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u mirnom delu Lekinog brda, odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama. U blizini se nalaze škole, vrtići, parkovi i prodavnice. Trenutno dostupno samo za keš kupce. Predstavljamo vam funkcionalnu garsonjeru sa prostranom terasom od 50m2. ✨ Karakteristike objekta: Manji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Đorđa Vajferta, sut/3, eg, uknj-Stvarna površina-27m2 , ugovorna površina-27.00m2, U najlepšem delu Vračara, na Neimaru, prodaje se luksuzno sređena i kompletno nameštena garsonjera površine 27m2. Stan se nalazi u modernoj LUX novogradnji od samo 3 sprata, koju odlikuje vrhunski kvalitet....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

KOPAONIK centar, Novogradnja apartmanski kompleks SUNCANA PLANINA, na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, preko puta Konaka. Apartmantski kompleks Suncana planina raspolaze apartmanima razlicitih kvadratura i struktura, u ponudi je vise luksuznih apartmana od 27m2 i 34m2,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 28,00 m2 cca 1610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130023, PR/II, terasa, uknjižen, novogradnja. EXTRA PONUDA! Odlična nova useljiva garsonjera 28m2 + 5m2 zastakljena terasa sa radijatorom. Kvalitetan hrastov parket, italijanske pločice, prelepo kupatilo sa staklenom pregradom. Uknjižena kao stan 1/1. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 46.200 €, 28,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 52.500 €, 28,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA - GARANCIJA - PREPORUKA - VRHUNSKA IZUZETNA LOKACIJA DUVANIŠTE DO MAGDONA NOVA PRELEPA LUX GARSONJERA, UKNJIŽENA, SVOJINA 1/1, KOMPLETNO LUX OPREMLJENA, NOV NAMEŠTAJ KOJI KUPAC DOBIJA NA POKLON, IDEALNOG POLOŽAJA I SPRATNOSTI, IZUZETANA U SVAKOM POGLEDU - IDEALANA ZA IZDAVANJE,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa: Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 28m², u potkrovlju zgrade sa liftom do 6. sprata. Stan se nalazi na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115234, VPR/IV, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Sve etaže u objektu su rešene kao stambene osim P1 koje u svom sastavu poseduje još skijašnicu,ostavu i tehničku prostoriju.Svi apartmani poseduju vidne podele dnevne i noćne zone osim studija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 43.260 €, 28,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2022.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina u novogradnji, useljivo po isplati, grejanje na toplotne pumpe. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 51.800 €, 28,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130601, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 56.000 €, 28,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u novogradnji ,uknjižena,u blizini vrtuć,škola. Stan u papirima ima 28m/2 a stan je ukupne površine 32m/2 što dodarno daje prednost ovom stanu.Stan ima francuski balkon širine 1.4m Zgrada je u centru Leštana. Prijatna kupovina. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Vila Darija Lux se nalazi u jednoj od najlepših ulica, na samo par minuta hoda od centra Zlatibora. Prodaje se nov, kompletno i luksuzno opremljen stan, kao i pripadajuća ostava. Kupovinom istog postajete i suvlasnik spa centra u objektu. Prostorije stana: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 779)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>