• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što manji novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs što manji novogradnja" pronađeno 5 987 nekretnina - prosečna cena 1.657 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • parket
    • ekskluzivan
    • opremljen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Spens, 56.020 €, 33,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.indomio.rs

Garsonjera u zgradi rađenoj 2017. godine na Adicama. Stan je u odličnom stanju, potrebna su manja higijenska ulaganja da bi sijao kao nov. Prednosti su blizina Dunava, puno zelenila, pogled na Frušku Goru, takođe zgrada je na 30-ak metara od nasipa preko čijeg puta se na Liman dolazi....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 54.450 €, 33,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

okobanja Novogradnja odmah useljiva, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stanovi kvadrature od 25m2 pa navise, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov tarket....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

uksuzan stan u mirnom delu Beograda Lokacija: Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu Beograda, u blizini Hrama Svetog Save. U okolini su pijaca, marketi, apoteke, park i veliki broj restorana, idealno za svakodnevne potrebe i uživanje. Opis stana: Renoviran i opremljen: Kompletno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.000 €, 33,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov komforan apartman, kod Vrnjačkih Termi. Ovaj potpuno opremljen apartman površine 33m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Apartman se sastoji od prostrane dnevne sobe, moderno opremljene kuhinje, kupatila, hodnika, i poseduje prelepu terasu koja pruža savršen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma udoban stan, maksimalno iskorišćen prostor. Puno prostora za odlaganje, odvojen deo za spavanje, potpuno opremljena kuhinja sa mašinom za sudove i velikim frižiderom sa zamrzivačem. Prostor od 33 m2 + terasa od 3 m2 Tip grejanja: centralno grejanje, ali prema potrošnji Računi:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 600 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128679, PR/VI, terasa, novogradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov i namešten jednoiposoban stan na Panteleju, u neposrednoj blizini crkve Svetog Pantelejmona. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade. Površine je 33m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila Grejanje u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 76.250 €, 33,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41439, 061 234 30 11 Stefanela, Lux stan novogradnja, sa nameštajem. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 250 €, 33,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan poslovni prostor površine 33m² u stambeno-poslovnoj zgradi. Stan se nalazi na 5. spratu i zgrada poseduje dva lifta. Struktura stana obuhvata ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju (biće naknadno ugrađena), kupatilo i terasu. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novogradnji u centru grada. Površina stana je 32,84m2 i nalazi se na VI spratu u zgradi P+8 sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. Grejanje u stanu je putem inverter klime. Podovi u sobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije,osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti,ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija,Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 33,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov stan, namešten, grejanje na struju - klime, ima parking mesto u podzemnoj garaaži sa autoliftom. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br2034. Zakupac plaća angažovanje agencije polovinu jedne kirije .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 86.400 €, 33,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 110.000 €, 33,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i izuzetno lepo očuvan jednosoban stan u gornjem delu Zemuna, Bačka ulica. Stan ima 33m² i nalazi se na prvom spratu uredne i novije zgrade iz 2010. godine, spratnosti P+3. Odlikuje ga odličan raspored i prijatna atmosfera, svetao. Posebnu vrednost daje zastakljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 145.200 €, 33,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Tri nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Mirijevu, Klanicka ulica, lux sredjen, kompletno namesten jednoiposoban stan, na ulazu u Mirijevo. U neposrednoj blzini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetat zivot. Skole, vrtic, trgovine sirokog spektra delatnosti, posta, banke, apoteke,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 33,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130859, II/III, terasa, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan jednosoban stan površine 33m², smešten na sedmom spratu novijeg i moderno koncipiranog kompleksa Airport Garden. Stan je orijentisan ka unutrašnjem dvorištu, što obezbeđuje mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom većeg dela dana, stvarajući prijatan ambijent....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, nov, neuseljavan stan, 33m2, uknjižen, sa urađenom kuhinjom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 180.000 €, 33,00 m2 cca 5460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan mali stan kod Hrama idealna investicija i životni prostor U prilici ste da postanete vlasnik jedinstvenog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Hrama. Ono što ovaj stan izdvaja jeste izuzetna količina prirodne svetlosti tokom celog dana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.000 €, 33,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno namešten, neuseljavan stan u novoizgrađenoj zgradi, 400m od samog centra Zlatibora. Uknjižen na 33m2 plus 19m2 pripadajuće terase. Lak i brz pristup centru i svim infrastrukturnim sadržajima a opet dovoljno udaljen od gužve da bi vlasniku ili korisniku pružio....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 420 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U luksuznom stambenom kompleksu GREEN RESIDENCE koji će u okviru kompleksa ima na raspolaganju: hipermarket DIS, DM, Pepko, izdaje se jednosoban stan, nov, namešten. Stan se nalazi kod Hale Pionir, gde prolazi veliki broj autobusa, do centra grada ima 4 autobuske stanice. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novogradnji na prvom spratu u zgradi sa liftom, površine 33 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kupatilo, dnevnu sobu sa kuhinjom, terasu i spavaću sobu. Grejanje je na gas. Parking je ispred zgrade. Stan se izdaje kompetno opremljen. STAN SE IZDAJE OD 15.06.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednosoban stan površine 33m² u stambeno-poslovnoj zgradi. Stan se nalazi na 4. spratu i zgrada poseduje dva lifta. Struktura stana obuhvata ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju (biće naknadno ugrađena), kupatilo i terasu. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao stan u luksuznom kompleksu A blok, potpuno prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Grejanje je po utrošku, a u kompleksu ima slobodnog parking prostora. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 370 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada je izgrađena 2025. godine, stan je nov i nalazi se na drugom spratu zgrade. Nalazi se u blizini svih fakulteta, pijace, vrtića i marketa. Stan je potpuno opremljen i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan je odmah....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 70.040 €, 34,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.06.2022.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam odličnu, komfornu garsonjeru u jednom od najlepših delova Petrovaradina. Stan je nov, neuseljavan pa samim tim ne zahteva nikakva ulaganja. Stan je opremljen italijanskom keramikom, PVC stolarijom i vrhunskim parketom. Povezanost je odlična, ispred zgrade se nalazi autobusko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored tržnog centra Delta, u novom luksuznom kompleksu. Orijentisan je južno, jako lepo osvetljen i topao. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa tri lifta i površine je 34m2. Po strukturi je garsonjera i sastoji se iz ulaznog dela, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 74.300 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Ekskluzivno kod nas! Predstavljamo Vam fenomenalnu garsonjeru na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na uglu Alekse Šantića i Bulevara Cara Lazara. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja i prodaje se kompletno namešten kao sa fotografija. Nalazi se na 10. spratu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA SEVERNOM TELEPU, SA GARAŽNIM MESTOM---Agencijska šifra 9112191.Nov stan koji se nalazi u mirnoj ulici na Severnom Telepu na 2.spratu u zgradi sa liftom. U cenu je uračunato i garažno mesto. Stan je opremljen sa kuhinjskim elementima i uređajima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 99.910 €, 34,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2022.,

www.indomio.rs

TOP lokacija! Odličan uknjižen jednoiposoban stan sa savršenim pogledom na dvorište sa puno zelenila. Sve je kompletno renovirano, od poda do plafona. Postavljen je nov hrastov parket, ulazna sigurnosna vrata, odlična keramika, pvc-stolarija sa roletnama, nove vodovodne i elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Lekino brdo, Pirotska, 34m2 . 34m2, 1.5, 4/4, CG, terasa, interfon, telefon, nov, uknjižen. Jednoiposoban stan u zgradi novije gradnje. Dvostrano orijentisan, svetao, izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stan u Novom Sadu, Avenija Garden Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan u prestižnom naselju Avenija Garden u Novom Sadu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban i savremen način života. Nalazi se na idealnoj lokaciji, blizu svih važnih sadržaja, kao što su prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 170.000 €, 34,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvorišni stan u centru Zemuna, na prelepom Magistratskom trgu. Stan je nov i potpuno renoviran, dupleks po strukturi, uknjižen na 34m², dok stvarna površina iznosi 49m², uz pripadajući deo dvorišta koje deli sa još tri renovirane kućice. Raspored prostorija: - Donji nivo:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125278, I/IV, klima, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Parking u dvorištu zgrade po potrebi po ceni od 50e. Mesečne mesečnih računa oko 100e. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 95.000 € na 79.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 79.000 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno opremljen namesten stan od 34m2 u mirnom delu Ledina u blizini svih sadrzaja potrebnih za svakodnevni zivot i sa dobrom povezanoscu sa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
29.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan stan u luksuznoj novogradnji sa portirom i obezbeđenjem 24/7, video nadzorom i visokim nivoom održavanja. Stan je pažljivo dizajniran, kompletno opremljen kvalitetnim novim nameštajem i uređajima, ugradnim plakarima i spreman za useljenje. Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 145.000 €, 34,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan - Slavonska ulica, ZemunNa prodaju lep i funkcionalan jednoiposoban stan površine 34 m2, smešten u novogradnji u Slavonskoj ulici, u blizini crkve Svete Trojice. Stan se nalazi na prizemlju zgrade sa tri sprata.Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 50.230 €, 34,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična ponuda, odličan stan u novogradnji, pozovite za više informacija. .