• GoHome Professional
stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vrnjačka banja što jeftiniji

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja što jeftiniji" pronađeno 564 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.280 €, 33,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Vrnjačka Banja – na prodaju moderan stan u Vrnjačkoj Banji, smešten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na svega nekoliko minuta hoda od centra i svih ključnih sadržaja. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za izdavanje stanova Vrnjačka Banja....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Apartmani KOD BAR Ukoliko ste u potrazi za mirnim delom Vrnjačke Banje, onda je KOD BAR, novogradnja u Vrnjačkoj Banji, idealno mesto za Vas. U pitanju je nova stambena zgrada koja se nalazi u mirnom delu Vrnjačke Banje, što je idealno mesto za one koji traže opuštajuće okruženje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 45,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Vrnjačke Banje, u naselju Raj, u blizini akva parka, nalazi se stan u izgradnji površine 45,92 m². Stan je odlično iskorišćenog prostora, sa strukturom 2.5 i nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima ukupno tri sprata. U okviru kompleksa planiran je i bazen koji će biti....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.100 €, 46,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.498 €, 32,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.670 €, 40,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 78.700 €, 38,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na samo 5 minuta od Akva parka Raj i centra Vrnjačke Banje, nalazi se novoizgrađena stambena zgrada. Strukture stanova su od 22m² do 39m² . Izdvajamo jednosoban stan na prizemlju, površine 38,57m². Stan ima odvojenu spavaću sobu i terasu. Završetak radova je leto 2023 godine. Na ovu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.650 €, 59,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju manja stambena zgrada, sa odvojenim stambenim jedinicama. Nalazi se na Raju, u neposrednoj blizini Aqua parka. U ponudi su stanovi različitih kvadratura: – 59m2 – 62m2 – 64m2 Površina jednosobnog stana je 59m2. Sastoji se iz velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.800 €, 38,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 38m2 (uknjižena na 34m2). Funkcionalan raspored čini ovaj stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 66,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan, sa galerijom. Nalazi se u zgradi kod pijace, i na samo 50m od centra. Stan je ukupne površine 66m2, a sastoji se iz prizemlja površine 44m2 – hodnika, kupatila, dnevne sobe i galerije gde se nalazi spavaća soba, površine 22m2. Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 38m², sa dodatnom terasom od 2m². Stan je na izuzetnoj lokaciji kod Snežnika, u neposrednoj blizini Olimpijskog bazena. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade i prodaje se potpuno opremljen. Prostor je praktično raspoređen i idealan za boravak....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 45,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan 45m2, Snežnik, prvi sprat, 80.000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan površine 40m², smešten na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini izvora Jezero i panoramskog točka. Stan je kompletno opremljen i prodaje se sa nameštajem, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. Prostor je funkcionalno organizovan,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i potpuno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji koja pruža mir i praktičnost za svakodnevni boravak ili izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od ukupno tri sprata.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – Vrnjačka Banja, naselje Batin zabran Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan stan površine 40m², smešten u mirnom i sve traženijem naselju Batin zabran – poznatom po jednoj od lokacija sa najčistijim vazduhom u Vrnjačkoj Banji. Stan je u dobrom i očuvanom stanju,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 38m2 u Vrnjačkoj Banji, u zgradi Elegant Drasković, na manje od 10min od šetačke zone. Stan je nov, kompletno sređen, odmah useljiv. Na krovu zgrade ima bazen sa restoran-barom. Sve potrebne informacije mozete dobiti na 0628825048 i preko viber broja +1 872....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2023.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.186 €, 47,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradi se stambeni objekat , 300 m od Vrnjačkih Termi i izvora Slatina. Stanovi su jako dobro izprojektovani, pa u kvadraturi od 30m2 -47 m2 ima odvojena spavaća soba, dnevni boravak, kupatilo, hodnik i terasa. Jedan takav izdvajamo koji je projektovane površine 47,03 m2, na trecem....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 42,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan površine 42m2, na visokom prizemlju, koji nudi dodatnu udobnost i lakoću pristupa. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini opštine, pijace i doma zdravlja, što ga čini idealnim za svakodnevni život. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 46,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u novogradnji, površine 46 m² u Vrnjačkoj Banji. Stan je niže spratnosti. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Karakteristike stana: Cena: 81.000 EUR Površina: 46 m² Karakteristike: grejanje - norveški....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.000 €, 41,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka. Vrlo funkcionalan i svetao, kompletno opremljen. Poseduje KTV, a grejanje je na inverter klimu i norveški radijator u spavaćoj sobi. Prodaje se namešten. Parking je obezbeđen za sve stanare u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 81.500 €, 36,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov jednosoban stan, idealno pozicioniran na III spratu zgrade (sa liftom), koja se nalazi kod kružnog toka. Površina stana je 36m2, sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe, hodnika, kupatila i terase. Položaj stana je idealna kako za stalni život, tako i za iznajmljivanje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 30,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan savršeno organizovane kvadrature, koji predstavlja odličnu priliku kako za siguran povrat investicije, tako i za lično korišćenje u jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. ???? Lokacija: naselje Kružni tok, u neposrednoj blizini centra – mirno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nov stan, smešten na II spratu stambene zgrade (sa liftom), sama pozicija zgrade vam nudi priliku da živite u savremenom rajskom kutku, udaljenom samo nekoliko koraka od jednog od najatraktivnijih vodenih parkova u gradu – Aqua Parka na Raju. Površina jednosobnog stana....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 42,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za stanom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za odmor i opuštanje, onda je stan u neposrednoj blizini bazena “Vinarija Grabak” pravi izbor za Vas. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu i terasu. Kao i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 56,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan, na samo 100m od Aqua parka na Raju, što omogućava lako i brzo povezivanje sa svim delovima grada. Površina stana je 56,57m2, što ga čini idealnim za život. Stan se sastoji iz dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, spavaće sobe, hodnika, kupatila....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 48,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux jednosoban stan, koji je kompletno opremljen nameštajem u novoj zgradi, u blizini Opštine. Kompleks u kojem se stan nalazi obuhvata prelepo uređen park za decu, kao i otvoreni bazen koji dodatno doprinosi atraktivnosti ove nekretnine. Zgrada je nova, izgrađena u skladu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivna novogradnja u glavnoj ulici, u jednoj od najlepših banja u Srbiji. Na samo 500m od šetališta, ovaj kompleks nudi odličnu priliku kako za investiciju, tako i za život. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000 evra. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i lepo uređen stan u Vrnjačkoj Banji, u samom centru, na odličnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini opštine i Vrnjačkih Termi, što ga čini idealnim kako za život, tako i za izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se u prizemlju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123953, VPR/V, lift(2. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 38,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123953, VPR/V, lift(2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Dvosoban stan, Vrnjačka Banja - Centar | Prodaja · 38m² · 82.000€.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2020.,

www.klikdooglasa.com

Lokacija: Vrnjacka banja .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.280 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Kompleks smešten u najmirnijem i najlepšem delu banje, okružen parkom u kojem dominira izvorište Slatina. Blizina svih bitnih lokacija u banji. Kompleks se sastoji od 4 lamele u kojima se nalazi 76 stanova različitih struktura sa parking mestima. Zadovoljava najviše standarde gradnje:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.500 €, 39,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m², smešten na prvom spratu stambene zgrade, u mirnom delu Vrnjačke Banje, u neposrednoj blizini Osnovne škole „Popinski borci“. Stan je kompletno opremljen i odmah useljiv. Jednosoban stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.700 €, 48,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja jednosobnog stana u Vrnjačkoj Banji površine 48,62m², u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u prirodnom okruženju, uz savršen balans mira i blizine svih gradskih sadržaja. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini centra, škole, opštine i policijske stanice, što ga....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.700 €, 49,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Garsonjera 39 m2, potpuno nameštena, drugi sprat, 83.000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u prizemlju novo stambene zgrade, sa pripradajućim dvorištem. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji i idealan je za stanovanje ili kao investicija. Objekat je novogradnja sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ugrađena je PVC stolarija sa roletnama, podovi su obloženi....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?