• GoHome Professional
stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vrnjačka banja što jeftiniji

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja što jeftiniji" pronađeno 564 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • novogradnja
    • uknjižen
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.328 €, 35,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Raj, u neposrednoj blizini Aqua parka i na samo nekoliko minuta hoda od centra Vrnjačke Banje! U pitanju su dve moderne lamele koje se grade po savremenim standardima, sa akcentom na kvalitet materijala i izrade.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.800 €, 34,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u VRNJAČKOJ BANJI ( u blizini Vrnjačkih termi ),a reč je o takozvanim "pametnim zgradama ". Biće izgrađene četiri zgrade ( prizemlje, I sprat, II sprat i povučeni sprat ). Kvadrature stanova će biti od 34 kvm do 60 kvm, sa MULTI SPLIT SISTEMOM....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.840 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk izgrađen na mirnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji na samo 900m od mosta ljubavi, 350m od akva parka Sunny Hill i 1km od akva parka Raj. Objekat se nalazi na placu od 50ara sa parkingom, mobilijarima za decu, senicima, roštiljima i drugim pratećim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 57.936 €, 36,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.498 €, 26,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstveni spoj luksuznog stambenog kompleksa, koji predstavlja savrsenu meru modernog načina života i prirode, koji se nalazi na samo par stotina metara od Vrnjačkih Termi, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom okruženju. Stambeni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.565 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji u neposrednoj blizini „Vrnjačih Termi“. U modernom stambenom kompleksu sa ukupno 4 lamele ima 76 stanova površine od 33m2 do 59m² i ukupno toliko garažnih mesta. Lamela 1 i Lamela 2 sastoje se od: -suterenskih garaža, -prizemlja, -dva sprata i -povučenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 35,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske stanice, škole i opštine. Stan je u izgradnji i projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa naglaskom na funkcionalnost, komfor i prirodnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.800 €, 28,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 4: 27. 58m2 4. 1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.800 €, 27,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 4: 27.58m2 4.1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.000 €, 70,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan stan - trosoban, stambeno naselje, 4. sprat, uknjiženo, zastakljena terasa, 59,000 e. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.200 €, 37,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pozdrav ljubitelji udobnosti i savremenog života! Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo jedinstvenu priliku za kupovinu stanova u izgradnji u kompleksu Apartmani Miloradovic, smeštenih u blizini novog i uzbudljivog Akva parka RAJ u prelepom ambijentu Vrnjačke Banje. ???? Lokacija:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.655 €, 27,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju atipski stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je garsonjera smeštena u mirnom delu, blizu osnovne škole. Ovo je idealan stan kako za život, tako i za izdavanje. Površina stana je 24m2 + dvorište površine 10m², koje pruža dodatni komfor i mogućnost za uživanje na otvorenom. Stan je kompletno opremljena i prodaje se....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u izuzetno atraktivnom delu Vrnjačke Banje, pored Opštine i pijace smeštena u ravnom delu Banje. Površina garsonjere je 24m² + 6m² (terasa nije uknjižena), koja pruža savršen kutak za uživanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju (na I spratu), u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera u blizini Vrnjačkih Termi, površine 32m2 koja je takve strukture, da se pregradjivanjem može dobiti jednosoban stan. Sa terase se prostire prelepi pogled na zelene površine. Prodaje se kompletno namešten. Stan poseduje svoj podrum, a u zgradi postoji zajednička....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan površine 27m², smešten na drugom spratu stambene zgrade, na odličnoj lokaciji – u blizini Aqua parka, šetališta i svih važnih sadržaja. Stan je kompaktan, lako održiv i idealan kako za odmor i boravak tokom cele godine, tako i za turističko izdavanje.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.116 €, 44,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca – od manjih....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.741 €, 35,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji kod Slatine, idealni za miran život ili izdavanje. Objekat je trenutno u izgradnji, a završetak radova planiran je za kraj leta. Zgrada poseduje više tipova stanova sa različitim kvadraturama i rasporedima prostorija, kako bi zadovoljila različite potrebe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.900 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 29m2. Funkcionalan raspored čini ovaj stan savršenim za udoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima, u savremenoj zgradi moderne arhitekture. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2021.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju dvosoban komforan stan u centru Banje, neposredna blizina “Vrnjačkih Termi” . Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilom, o stavom i podrumom. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking prostor. Površina [telefon] m [telefon] ,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.500 €, 41,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi. Zgrada je izrađena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost. Površina jednosobnog stana je 41,85m2. Raspored prostorija obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.655 €, 32,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 40m2 ,nalazi se na tri min,hoda od hotela Terme, zbog blizine centra grada,pijace,doma zdravlja i dr.ovaj stan je odličan za život.Sastoji se od hodnika,kupatila ,dnevne sobe sa kuhinjom,spavaćom sobom kao i terasom sa koje se pruža lep pogled ka....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, mesto kulture, lepote prirode, lekovitih izvora i povratka sebi. Ukoliko želite sve to za sebe i više od toga, potražite tamo svoje mesto. Ovaj stan je možda baš za vas. Odlično organizovan ,u novijoj maloj zgradi sa liftom, udaljen samo nekoliko zdravih minuta hoda....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – na samo 50m od Mosta ljubavi, u samom centru Vrnjačke Banje! Mirna lokacija u samom srcu Banje, blizina svih sadržaja: šetališta, izvora, restorana i kafića – čini ovu nekretninu savršenom prilikom. Površina garsonjere je 30m² i nalazi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov potpuno opremljen apartman, na 100m od šetališta kod izvora Snežnik. Okolina je zaista posebna, jer je okružena prelepim parkom i zelenim površinama. Takođe, izvor Snežnik je blizu, čime se pruža jedinstvena prilika da uživate u prirodnoj lepoti na svakodnevnoj bazi.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.205 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.205 €, 29,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.400 €, 32,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforna garsonjera u ravnom delu Vrnjačke Banje, na odličnoj lokaciji, u blizini kružnog toka, i svega 200m od šetališta. Ova moderna garsonjera pruža savršen spoj komfora i funkcionalnosti, idealna kako za stanovanje, tako i za investiciju. Nalazi se u novoj zgradi sa....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.500 €, 26,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Veoma lepa garsonjera koju prodajemo, a nalazi se u Vrnjačkoj Banji.u odličnom delu centra grada. Garsonjera je knjižne površine 26 kvm i ima komfornu lodju oko 6 kvm. Nalazi se u novoj zgradi zidanoj iz temelja, na drugom je spratu , UKNJIŽENA i ima gradjevinsku i upotrebnu dozvolu,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.580 €, 31,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji. Kompleks stanova je smešten u mirnom delu Vrnjačke Banje, što pruža neophodnu udobnost i spokoj. Pozicioniran je tako da se nalazite u neposrednoj blizini svih gradskih dešavanja. Organizacija stambenih jedinica je prilagođena savremenom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.696 €, 37,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.696 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 24,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno opremljen apartman u Vrnjačkoj banji, površine 24m2 i terasom od 8m2, u prizemlju u ulici Bore Vasiljevića Vrnjačka banja Apartman je je kompletno sređen i namešten.Kategorizovan sa 3* Sastoji se iz velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.indomio.rs

Garsonjera 29m2, potpuno nameštena, drugi sprat, 63.000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37. 09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 387)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>