• GoHome Professional
stanovi VRNJAČKA BANJA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi VRNJAČKA BANJA - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi VRNJAČKA BANJA

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja" pronađeno 588 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 84.000 €, 39,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 39m², idealno pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole u Vrnjačkoj Banji. Lokacija u mirnom i uređenom delu Banje, blizu škole, čini ga savršenim za porodice sa decom. Jednosoban stan se nalazi se na prvom spratu stambene zgrade i prodaje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan površine 40m2 ,nalazi se na tri min,hoda od hotela Terme, zbog blizine centra grada,pijace,doma zdravlja i dr.ovaj stan je odličan za život.Sastoji se od hodnika,kupatila ,dnevne sobe sa kuhinjom,spavaćom sobom kao i terasom sa koje se pruža lep pogled ka....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 86.000 €, 66,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.indomio.rs

Očuvan stan, centar, uknjižen, drugi sprat, stara gradnja, grejanje na gas, miran deo grada, idealno za odmor, cena 1300 evra po kvadratu. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vrnjačka banja'
63.100 €
75.768 €
62.696 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.200 €, 42,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pozdrav ljubitelji udobnosti i savremenog života! Imamo zadovoljstvo da vam predstavimo jedinstvenu priliku za kupovinu stanova u izgradnji u kompleksu Apartmani Miloradovic, smeštenih u blizini novog i uzbudljivog Akva parka RAJ u prelepom ambijentu Vrnjačke Banje. ???? Lokacija:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 118.450 €, 41,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan od 41m2, stan se sastoji iz velike dnevne sobe spojene sa kuhinjom i kupatilom, kuhinja je rađena po meri. Prodaje se namešten. Tu je i komforna spavaća soba. Iz obe sobe postoji izlaz na terasu koja gleda na dva bazena koji se nalaze u sklopu dvorišta zgrade i dostupni....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 33,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je nov komforan apartman, kod Vrnjačkih Termi. Ovaj potpuno opremljen apartman površine 33m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Apartman se sastoji od prostrane dnevne sobe, moderno opremljene kuhinje, kupatila, hodnika, i poseduje prelepu terasu koja pruža savršen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 108.900 €, 66,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.advantagebg.net

Prodajemo odličan dvosoban stan u Vrnjačkoj banji, zgrada Parče Vašeg neba nalazi se iznad mineralnog izvora Slatina i nadomak mineralnog izvora Jezero, u širem centru Vrnjačke Banje. Kopaonički venac.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 60.900 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je komforna lux garsonjera u ravnom delu Banje, u blizini osnovne škole. Garsonjera je kompletno opremljena novim nameštajem, koji nikada nije korišćen, niti je garsonjera ikada izdavana. Povrsina garsonjere je 29m2. Funkcionalan raspored čini ovaj stan savršenim za udoban....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.383 €, 37,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u stambenom kompleksu Tesla Palace u Vrnjačkoj Banji. - Kompleks ima ukupno 8 rezidenciona objekta, 329 stanova, 137 garažnih mesta i 54 spoljnih parking mesta. - Kompleks se nalazi na izuzetnoj lokaciji, odmah uz park "Šetalište....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 42,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2022.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za stanom koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji za odmor i opuštanje, onda je stan u neposrednoj blizini bazena “Vinarija Grabak” pravi izbor za Vas. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu i terasu. Kao i parking mesto ispred....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 140.000 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2026.,

www.gsigma.rs

VRNJAČKA BANJA - Prodaje se stan u strogom centru Banje, starogradnja, održavan, namešten 65 m2 plus terasa 30m2 + terasa 8 m2. . Grejanje je samostalno 18kw - kotao na struju. Stan je veoma svetao, sa lepim pogledom, veoma praktičnog rasporeda prostorija za udoban život, prozori....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 55.420 €, 31,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Na prodaju je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja se gradi u jednoj od najatraktivnijih i najmirnijih lokacija Vrnjačke Banje – poznate po celogodišnjem turističkom prometu i lekovitim izvorima. Stan je odličan izbor za sve....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.800 €, 45,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 47.310 €, 24,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.000 €, 36,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen jednoosoban stan sa izdvojenom sobom površine 36m2, nalazi se na drugom spratu zgrade.Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom,kupatilom ,spavaćom sobom i terasom sa koje se pruža plelep pogled na šetalište,inače stan se nalazi na sto metara od šetališta. Prodaje....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 41,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših i najmirnijih oblasti Vrnjačke Banje – poznatoj po stalnom turističkom prometu i lekovitim izvorima. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37. 09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.470 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 68,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 68m² (od toga je 44m2 uknjiženo). Dvosoban stan je na odličnoj lokaciji- kod kružnog toka, u ravnom delu Banje. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i prodaje se kompletno opremljen nemeštajem. Cena dvosobnog stana je 70.000 evra. Oznaka na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.675 €, 45,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Završetak radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u savremenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, u jednoj od najmirnijih i najtraženijih zona Vrnjačke Banje – destinacije koja beleži turiste tokom cele godine. Bilo da tražite svoj novi dom u okruženju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru Vrnjačke Banje. Takođe, poznati banjski park i šetalište su samo nekoliko minuta hoda, pružajući vam priliku da uživate u prirodi i svežem vazduhu. Stan ima površinu od 40m2, sastoji se iz prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 95.000 €, 57,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan jednosoban stan idealno pozicioniran u blizini Opštine i pijace, u prizemlju zgrade. Površina stana iznosi 57m2, pružajući udoban i prostran životni prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 87.804 €, 48,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam neverovatnu priliku da postanete deo ekskluzivne zajednice koja će uživati u luksuzu i udobnosti modernog kompleksa u izgradnji, koji se prostire na 75 ari placa, i nalazi na samo 700m od pijace, pružajući savršen balans između urbanog i luksuznog života u mirnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.300 €, 42,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Rok završetka radova: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo vam jednosoban stan u modernoj zgradi u izgradnji, u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Vrnjačke Banje – destinacije koja živi 365 dana u godini zahvaljujući turistima iz celog regiona. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u izuzetno atraktivnom delu Vrnjačke Banje, pored Opštine i pijace smeštena u ravnom delu Banje. Površina garsonjere je 24m² + 6m² (terasa nije uknjižena), koja pruža savršen kutak za uživanje. Stan se nalazi na visokom prizemlju (na I spratu), u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 56,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

HITNA PRODAJA – MODERAN, UŠUŠKAN I KOMFORAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan stan, savršeno uređen u modernom stilu sa pažljivo odabranim detaljima u toplim žutim nijansama koje prostoru daju poseban šarm, energiju i osećaj doma. Stan je ušuškan,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodajem stan u strogom centru grada povrsine 60m2.Stan se prodaje namesten sastoji se od hodnika kuhinje dnevne sobe kupatila ,spavace sobe i izlaz na prostranu terasu sa pogledom na okolinu Banje.Cena 85000e. Detaljnije: 0612363240 0654252202 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.053 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 37.09 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 83.050 €, 40,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 27,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen jednosoban stan površine 27m², koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u naselju Raj, neposredno pored Aqua Parka u Vrnjačkoj Banji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade (zgrada nema lift). Jednosoban stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 82.000 €, 30,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan savršeno organizovane kvadrature, koji predstavlja odličnu priliku kako za siguran povrat investicije, tako i za lično korišćenje u jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. ???? Lokacija: naselje Kružni tok, u neposrednoj blizini centra – mirno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 59.200 €, 37,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.500 €, 25,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju apartman sa galerijom kod Jezera, i u blizini panoramskog točka. Površina apartmana je 25m2 + 9m2 galerija. Apartman je kompletno renoviran, bez dodatnih ulaganja, i pogodan za izdavanje turistima. Apartman se prodaje sa nameštajem. Cena apartmana je 46.500eura. Kupac ne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.800 €, 43,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PRODAJA – NOVA ATRAKTIVNA LOKACIJA U OAZI MIRA ???? U ponudi su stanovi na jednoj od najlepših i najperspektivnijih lokacija u naselju Batin zabran, na mirnoj periferiji Vrnjačke Banje – idealnoj za sve koji žele beg od gradske gužve, a opet blizinu svih sadržaja. Ova....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2023.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Novogradnja Terasa Interfon .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.000 €, 29,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderan stan smešten u kvalitetnoj novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Ovaj stan predstavlja savršen spoj komfora i funkcionalnosti. Prostor je pažljivo projektovan, građen kvalitetnim materijalima, u savremenoj zgradi moderne arhitekture. Pogodan za....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>