• GoHome Professional
stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi vrnjačka banja što jeftiniji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vrnjačka banja što jeftiniji

  • Za upit "stanovi vrnjačka banja što jeftiniji" pronađeno 564 nekretnina - prosečna cena 1.944 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.580 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Vrnjačke Banje, na samo nekoliko minuta od centra, šetališta i banjskog parka, nalazi se moderan stambeni objekat koji odiše luksuzom, savremenošću i osećajem boravka u hotelu. U neposrednoj blizini su prodavnice, škola, apoteka i svi važni sadržaji, što ovu lokaciju....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 33,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.590 €, 32,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 68.800 €, 43,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EKSKLUZIVNA PRODAJA – NOVA ATRAKTIVNA LOKACIJA U OAZI MIRA ???? U ponudi su stanovi na jednoj od najlepših i najperspektivnijih lokacija u naselju Batin zabran, na mirnoj periferiji Vrnjačke Banje – idealnoj za sve koji žele beg od gradske gužve, a opet blizinu svih sadržaja. Ova....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.000 €, 33,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov komforan apartman, kod Vrnjačkih Termi. Ovaj potpuno opremljen apartman površine 33m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Apartman se sastoji od prostrane dnevne sobe, moderno opremljene kuhinje, kupatila, hodnika, i poseduje prelepu terasu koja pruža savršen....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.120 €, 38,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 46,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.300 €, 45,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.462 €, 38,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5,38.59m2(terasa 4.65m2), EG, PR/II, telefon, interfon,parking. Građevinska dozvola. U ponudi imamo, moderan kompleks u Vrnjačkoj Banji, sa manjim stanovima različitih struktura. Odlična lokacija , odvojeno od gužve, okruženo zelenilom a opet blizu centra i šetališta. Projektovani....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.660 €, 37,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom bazena i teniskih terena, na 950 metara od glavnog šetališta. Okružen zelenilom, izdvojen od gužve, pruža jedinstven mir i tišinu. Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.750 €, 45,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – VRNJAČKA BANJA | NASELJE RAJ | BLIZINA AKVA PARKA U ponudi je izuzetno funkcionalan i atraktivan stan površine 45m², smešten u jednom od najtraženijih delova Vrnjačka Banja – u mirnom i uređenom naselju Raj, na samo nekoliko minuta hoda od Aqua Park Raj. Lokacija Stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.870 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam jedinstvenu priliku da stvorite svoj dom iz snova u mirnom delu Banje i na samo 500m od pijace. Kvalitet izgradnje je na najvišem nivou, pridržavajući se najnovijih standarda gradnje i koristeći samo najkvalitetnije materijale. Ova moderna zgrada nudi vam sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 69.900 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična lokacija u centru Vrnjačke Banje čini ovaj stan izuzetno privlačnim za život ili investiciju. Nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno dva sprata, u neposrednoj blizini centra i svih važnih sadržaja. Stan je dvosoban, površine 36 m², uz dodatnih 10 m² terase, što ukupno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 68,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 68m² (od toga je 44m2 uknjiženo). Dvosoban stan je na odličnoj lokaciji- kod kružnog toka, u ravnom delu Banje. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i prodaje se kompletno opremljen nemeštajem. Cena dvosobnog stana je 70.000 evra. Oznaka na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 37,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je neuseljavan stan površine 37m², smešten u novoizgrađenoj zgradi u naselju Snežnik u Vrnjačkoj Banji. Zgrada je moderno opremljena i poseduje lift i obezbeđen parking. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od osvetljenog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 44,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan na minut od Banjskog parka i šetališta, površine 44m2, na 3. spratu stambene zgrade, kompletno opremljen. Cena stana je 70.000 eura.ž Kontakt: 065/90 73 165 Terasa, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.000 €, 29,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.200 €, 39,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Moderno stambeno naselje, na samo 150 metara od osnovne škole, gradsko jezgro, stanovi od 29 do 65 kvadrata, podno grejanje, italijanksa i španska keramika, opciono toplotna pumpa po želji, cena 1800 + PDV, mogućnost parking mesta, rok za završetak mart 2024. Mogućnost plaćanja u....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.380 €, 40,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.380 €, 36,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.950 €, 33,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan površine 33m² (31m² stan + 2m² terasa). Jednosoban stan je smešten u prizemlju stambene zgrade, u blizini bazena i vinarije Grabak, svega 500 metara od pijace. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojenog prostora za spavanje,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27.58m2 12.1 Predprostor 3.21....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27. 58m2 8. 1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27. 58m2 12. 1 Predprostor 3.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 35,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ ✨ Prodaje se potpuno nov stan površine 35 m², smešten u mirnom i uređenom naselju Raj, jednoj od najtraženijih lokacija za život i odmor u Vrnjačkoj Banji. ???? Osnovne karakteristike: 35 m² perfektno iskorišćenog prostora Drugi sprat kvalitetne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27.58m2 8.1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.300 €, 41,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.heroldo.com

Rok završetka: mart 2026. Moguć povraćaj PDV-a Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.300 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 40,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više stanova različitih kvadratura i struktura, a svaki od njih deo je arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.500 €, 39,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.706 €, 37,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Eksluzivna novogradnja, luksuzna pametna zgrada, smeštena u neposrednoj blizini Vrnjačkih termi. Stanovi u TILLIA 2 su savršeno mesto za život ili rentiranje. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 35.29m2 - 40.47m2 i struktura, raspoređeni na šest etaža. Cene stanova od 1600eu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.800 €, 38,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan stan u savremenoj zgradi vrhunskog kvaliteta, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj luksuza, udobnosti i investicionog potencijala. Stan raspolaže privatnim dvorištem, što ga čini retko dostupnom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.800 €, 39,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.860 €, 41,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.860 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 57,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2022.,

www.indomio.rs

Dvosobni stan, uknjižen, drugi sprat. Cena 72 000 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan na ekskluzivnoj lokaciji, u strogom centru Vrnjačke Banje. Takođe, poznati banjski park i šetalište su samo nekoliko minuta hoda, pružajući vam priliku da uživate u prirodi i svežem vazduhu. Stan ima površinu od 40m2, sastoji se iz prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.000 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u novogradnji kod Slatine, a u blizini se nalazi i hotel Vrnjačke Terme, što dodatno doprinosi atraktivnosti ovog stambenog objekta, nudeći pristup raznim sadržajima i uslugama kao što su: wellness centri, restorani i aqua park. Ova lokacija vam omogućava da živite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.140 €, 40,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Rok završetka: mart 2026. | Moguć povraćaj PDV-a U ponudi je jednosoban stan u kvalitetnoj novogradnji koja je u izgradnji u jednoj od najlepših i najmirnijih oblasti Vrnjačke Banje – poznatoj po stalnom turističkom prometu i lekovitim izvorima. Ova nekretnina predstavlja idealan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 387)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>