• GoHome Professional
stanovi novi sad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad

  • Za upit "stanovi novi sad" pronađeno 50 363 nekretnina - prosečna cena 2.526 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • parket
    • potkrovlje
    • 4.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.600 €, 67,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 72.100 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji, okružen zelenilom, nadomak Bulevara Oslobođenja, Železničke stanice, osnovne škole, vrtića, marketa... Idealan raspored, terasa duž celog stana. Delimično renoviran. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad'
138.400 €
200.850 €
144.200 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Rotkvarija, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju kod Železničke stanice, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Stan se nalazi u Kraljevom parku. Dvosobne je strukture. Stan se nalazi na veoma popularnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 97.900 €, 56,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad Centar,atraktivan dvosoban stan u samom centru grada, bez većih ulaganja, dvostrano orijentisan,idealan i za poslovni prostor tipa kancalarije,ordinacije i slično. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052869 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 79.310 €, 35,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan u novijoj gradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.050 €, 53,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam strukturno odličan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija - neposredna blizina Bulevara. Uvučeno i ušuškano od buke. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, fizički odvojene spavaće sobe, ostave i kupatila. Odlično kako za život tako i za izdavanje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prazna odmah useljiva garsonjera,dvorišno orijentisana na top lokaciji u fenomenalnoj zgradi. Stan uknjižen na vlasnika 1/1. Idealan za izdavanje kao i za život. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 92.700 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Limanu 4, odličnog rasporeda. Prostran dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom, iz hodnika u sve prostorije. Soba prostrana i kvadratnog oblika sa otvorenim pogledom. Radna soba može poslužiti kao spavaća ili vešernica površina oko 4m2. Iznad stana nalaze se delovi drugog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 72,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Idealan je za život kao i za izdavanje u poslovne svrhe. Stan je u osnovi dvosoban, uz minimalna ulaganja može se prepraviti u idealan trosoban stan. Stan dvostrane orijetnacije, dnevni boravak i kuhinja gledaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.210 €, 48,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131394, I/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena je sa uracunatim PDV. Kupci mogu ostvariti povrat PDV ako ispunjavaju uslove. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 406.850 €, 140,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Severni Telep-Fantastičan Petosoban stan 140 m2 sa visokim standardom kvaliteta i udobnosti-065/385 8880 *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Novom Sadu u Urbanoj Vili Ekskluzivan Petosoban stan 140 m2 u mirnom kraju sa Parking Mestom na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u novoj kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 231.400 €, 78,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Narodnog fronta, Novi Sad, 231400€, 78m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Narodnog fronta, Novi Sad Narodnog fronta.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 98.000 €, 30,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Žitni trg Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 0.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 80.340 €, 26,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika za kupovinu garsonjere na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu — u mirnoj ulici Podbare, svega nekoliko minuta hoda do Keja i Centra grada. Stan se nalazi u prizemlju uredno održavane stambene zgrade iz novije gradnje, površine 26 m². Prodaje se bez nameštaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 48,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054227, NOVO NASELJE, JEDNOIPOSOBAN, 48m2 Na prodaju stan na Novom naselju , u ulici Mileve Marić , na prvom spratu dobro održavane zgrade sa liftom . Stan ima odličan raspored i nalazi se u izvornom stanju , što budućem vlasniku pruža veliki potencijal za adaptaciju po sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.400 €, 78,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Sterijina, Novi Sad, 193400€, 78m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Sterijina, Novi Sad Sterijina.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 127.810 €, 42,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.150 €, 70,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Telep, na samo nekoliko minuta od Limana i popularnih šetališta uz Dunav. Savršen spoj mirnog porodičnog okruženja i blizine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.120 €, 45,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep i nov dvosoban stan , neuseljavan, sa grejanjem na gas ,ulično orjentisan.Uz njega se moze kupiti i garazno mesto u suterenu zgrade (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053314 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 142.800 €, 51,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1054384, PRODAJA STANOVA - IZGRADNJA. TELEP - JUŽNI, DVOSOBAN STAN 51,19 m2 Proveren investitor, izuzetno kvalitetna gradnja, korišćenje najsavremenijih i najkvalitetnijih materijala , tehnika i načina izgradnje ovog po svim merilima i zahtevima sjajnog stambenog objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj Namešteno.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="mso-margin-top-alt:auto;mso-margin-bottom-alt:auto; line-height:normal;mso-pagination:widow-orphan;mso-outline-level:3;mso-hyphenate: auto;text-autospace:ideograph-numeric ideograph-other;mso-vertical-align-alt: auto"> ŠIFRA: 1052310, BULEVAR OSLOBOĐENJA,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 494.400 €, 150,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u samam srcu Novog Sada. Na mirnoj i tihoj lokaciji sa puno zelenila a opet u centu Novog Sada. Oprema urbane vile: 4 spavaće(3 izlaze na 5m2 terasu)sobe, dnevni boravak 27.2 open space sa trpezarijom 15m2 i kuhinjom, izlaz na terasu od 8.8m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 43,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Nov stan, u novoizgrađenoj zgradi u Petrovaradinu. Ulica Preradovićeva 63 a. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade. Površine 43 m2. Lokacija je odlična u blizini centra Petrovaradina i svih bitnih dešavanja zgrada je uvučena i sklonjena od gradske buke. Mogućnost parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastican komplet namesten stan u samoj blizini centra i pesacke zone. Uz stan postoji mogucnost kupovine garaze u suterenu zgrade. Za vise informacija mozete nas kontaktirati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLET RENOVIRAN, trosoban stan na prizemlju - 4 stepenika. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052806 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.770 €, 35,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama. Više stanova različitih struktura i kvadratura. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan troiposoban stan od 70 m2 na Limanu dva. Stan je uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,tri spavaće sobe, hodnika i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052896 NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN, 75M2.. U ponudi trosoban stan površine 75m², smešten na 3. spratu (potkrovlje) u mirnom delu Salajke. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda, bez izraženih kosina, što ga čini izuzetno prijatnim za svakodnevni život i omogućava maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2023.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata, terasa, lift....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 355.250 €, 154,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Jože Vlahovića, Petrovaradin, 355250&#8364;, 154m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Jože Vlahovića, Petrovaradin Jože Vlahovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salonac u autentičnoj zgradi u starom gradu. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, sobe, kupatila, wc-a, hodnika i balkona od 10m2 koji nije ušao u kvadraturu. Stan je izvorno trosoban, ali su dnevni boravak i jedna spavaća soba spojeni i dobijen je dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 90,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101051 CENA: 190.000e + agencijska provizija od 3% . Na prodaju je prostran i svetao dupleks stan, smešten na odličnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za porodičan život. Postoji mogućnost kupovine garaže. Stan je pažljivo održavan i veoma kvalitetan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.053 €, 51,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je trosoban stan u prizemlju urbane vile, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Objekat je novije gradnje i sastoji se od dve lamele sa po četiri stana, poseduje interfon i video-nadzor, što obezbeđuje dodatnu sigurnost i komfor stanovanja. Stan ima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 823)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>