• GoHome Professional
stanovi novi sad Oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi novi sad Oglasi objavljeni od poslednjeg p - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "stanovi novi sad oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.100 €, 83,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na izuzetnom mestu u centru grada, minut od šetališta u Zmaj Jovinoj se nalazi ova nekretnina. Blizina takođe i šetališta na Keju tj. Dunavu. Nekretnina je bez ulaganja, sa dobrim položajem, dnevni boravak na ulicu, a spavaće sobe na dvorište, odvojena kuhinja, dva sanitarna čvora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 190.000 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2022.,

www.indomio.rs

Fantastična nekretnina u centru grada. Tel:021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 323.800 €, 137,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika – prostran četvorosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog četvorosobnog stana na prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u blizini keja. Ovaj prostrani stan od 137 m² pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANAProdajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na četvrtom spratu,dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 119.380 €, 61,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan trosoban stan na lokaciji Salajka. Pravi porodični, sa dve spavaće sobe, dnevnom i dve terase. U obe spavaće sobe može da stane francuski ležaj i plakar. Lokacija je fenomenalna. Centar je na 5 minuta od stana, a blizu je i autoput u slučaju da često putujete. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.050 €, 85,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep svetao stan na Telepu. Odličan raspored iz hodnika u sve prostorije. Nekretnina se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje koja je fizički odvojena i ima prirodnu ventilaciju, tri komforne spavaće sobe, kupatilo sa prirodnom ventilacijom, wc i prelepu terasu sa koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.010 €, 44,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan!! Za više informacija pozovite! VREDI VIDETI!! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 192.000 €, 48,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kisačka, Novi Sad, 192000€, 48m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kisačka, Novi Sad Kisačka.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 85.450 €, 31,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno samo kod nas! Stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada. Fantastičan za izdavanje kao i za život. Stan ima izlaz na dvorište zgrade koje je uređeno kao parkić, puno zelenila. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 46.350 €, 30,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

40988, 061 234 30 11 Stefanela, SUTEREN, uknjizen, istocna strana, ima kupatilo. špaiz. kuhinju. sobu. priključak za veš mašinu. pločice i laminat. pvc stolariju. parking mesto. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • stanovi novi sad (50534)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.