• GoHome Professional
stanovi novi sad - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi novi sad - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad

  • Za upit "stanovi novi sad" pronađeno 50 416 nekretnina - prosečna cena 2.527 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • klima
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

* VENIS Nekretnine * PRODAJEMO – NOVO NASELJE ulica Anđe Ranković - NOV dvosoban stan 44m2, 4 sprat od 4, lift, terasa, cg, grejanje. Stan se nalazi u blizini gradskog saobraćaja, marketa i škole. UKNJIŽEN - NEUSELJAVAN CENA 144200 Evra Novo Naselje Anđe Ranković 44 m2 - 144200 E....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Uknjižen četvorosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Sinagoge i strogog centra grada, a u blizini Futoške pijace, TC Promenada i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Na donjoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.000 €, 55,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cetinjska, Novi Sad, 123000€, 55m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cetinjska, Novi Sad Cetinjska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Parket, pvc stolarija-bez ulaganja! Odličan, trpezarija odvojena sa prozorom. Mirno, tiho, jer stan gleda na dvorište. Nalazi se u samom centru, sve na par minuta. Top lokacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 188.000 €, 91,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Na veoma atraktivnoj lokaciji ovog lepog grada, u neposrednoj blizini Riblje i Kvantaške pijace i samog Beogradskog keja smešten je objekat, novije gradnje koji je bio u funkciji Kol centra neke privatne firme. Uknjižen je kao poslovni prostor. Međutim vlasnici ovog objekta žive u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.900 €, 90,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad, 218900€, 90m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Heroja Pinkija, Novi Sad Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 59,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan, trosoban stan, na top lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 23,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054068, NOVI SAD, TELEP JUŽNI, JEDNOIPOSOBAN, 23 m², IZUZETNO FUNKCIONALAN-BEZ ULAGANJA!! U ponudi imamo odličan povoljan, izuzetno funkcionalan jesnoiposoban stan, u kvalitetnoj zgradi. Pozicioniran je na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini autobuske stanice, i u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan od 59m² na Bulevaru oslobođenja, u dobro očuvanoj zgradi starije gradnje, koja je kvalitetno urađena i pruža dugotrajan komfor. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje, terase i ostave, što ga čini savršenim za udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053983. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, DVOIPOSOBAN, 62m2 .

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 172.925 € na 192.500 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 192.500 €, 69,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 172.925 €
02.05.2026 - 192.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1052228. NOVI SAD, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 69 m2. Predstavljamo vam trosoban stan u izgradnji, odličnog rasporeda, pozicioniran na prvom spratu zgrade. Zgrada je projektovana da pruži komfor i udobnost, sa prostranim stambenim jedinicama, širokim hodnicima i terasama. Investitor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 72.100 €, 25,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2022.,

www.indomio.rs

Za više informacija kontaktirajte agenta prodaje. Tel: 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 319.300 €, 143,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena prilika! Na prodaju fantastičan stan u centru Novog Sada. Nalazi se u zgradi odličnog kvaliteta i opremljen vrhunskom opremom. Prodaje se komplet namešten zajedno sa garažom. Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 65.800 €, 34,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan u prelepom delu Novog Naselja - mirno, okruženo zelenilom i sa dosta parkinga. Lako može da se adaptira u jednoiposoban. Uknjižen na vlasnika 1/1. Može se dogovarati za nameštaj i tehniku. Terasa je zastakljena PVC-om. Odmah useljiv. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 96.400 €, 72,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo Naselje, Odličan, komforan dvoiposoban, dvostrano orijentisan stan. U zgradi se nalaze dva stana po etaži, posedije ostavu na tavanu, biciklanu.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053359 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 130.000 €, 36,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija koja prodaje sama. Raspored koji nema greške.Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u ulici Vojvode Šupljikca, u jednoj od najtraženijih zona Novog Sada - kod Socijalnog, na pešačkoj udaljenosti od centra grada.Stan se nalazi u zgradi kvalitetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.500 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Grbavica-Uknjižen Jednosoban stan 28 m2-065/385 8880... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 319.300 €, 105,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena rasveta, laneno drvo podovi,kosuljice radjene, strana keramika. Trostrano orijentisan. Iznad je tavan koji pripada stanu,postoji mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 329.600 €, 131,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1051716 - Uknjižen salonski stan u samom centru grada..Sastoji se iz pet soba, 2 ulaza, 2 kupatila, 2 kuhinje. Tavanski deo od 100m2 u sirovom stanju i postoji dozvola za stambeno poslovni prostor. U suterenu podrum od 40m2. Parking mesto u dvorištu zgrade pripada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 95.300 €, 65,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

41244, 061 234 30 11 Stefanela, Dvoiposoban dupleks od 65m2 sa terasom. Peti sprat u zgradi sa liftom. Dosta parking mesta u dvorištu zgrade. Donju etažu cini dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, hodnik i terasa, dok se na gorenjoj etaži nalaze dve spavaće sobe i prostor koji može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 74.300 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov jednoiposoban stan odličnog rasporeda. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 153.520 €, 70,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054222 Vidovdansko naselje, trosoban, 70m2 , Novi Sad Dobrodošli u novi stambeni projekat koji se gradi u mirnom delu Vidovdanskog naselja u Novom Sadu. Ovaj projekat obuhvata moderno dizajniranu dvojnu urbanu vilu sa ukupno 6 kvalitetnih stambenih jedinica, osmišljenih za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.000 €, 35,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA :1054272. NOVI SAD, BULEVAR, GARSONJERA, 35m2. Oglašavamo prodaju potpuno nameštene garsonjere pozicionirane na trećem spratu dobro održavane zgrade koja se nalazi na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu.. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom iz kog se izlazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam na prodaju dvosoban stan na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole, vrtića, parka, medicinskog fakulteta, dečijih igrališta, prodavnica, apoteka, restorana, linija gradskog prevoza. Stan je u odličnom stanju, sa lepom drvenom stolarijom i ne zahteva ulaganja. U cenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja, ostava, spavaća soba i kupatilo sa ležećom kadom. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 125.230 €, 49,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan na odličnoj lokaciji, blizu škole, vrtića, radnji, bolnica. Naša topla preporuka Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 365.000 € na 385.000 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 385.000 €, 134,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2025 - 365.000 €
10.03.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051136, GRBAVICA, LUX ČETVOROSOBAN STAN, 134 m2 Izuzetna nekretnina zaslužuje izuzetnu pažnju, oglašavamo prodaju četvorosobnog LUX stana na najtraženijoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Veći deo stana (100 m2) nalazi se na donjoj etaži i čine ga prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 380.000 €, 104,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1100009 CENA 380.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX četvorosoban stan u samom Centru grada, na samo par minuta hoda od pešačke zone i svih bitnih sadržaja. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 251.500 €, 95,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97701, II/V, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum. Odlican, komforan, cetvorosoban stan, na veoma atraktivnoj lokaciji.Dvostrano orijentisan.Ovaj stan cine prostorije sledeceg rasporeda: 2 predsoblja, degazman, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim delom, 3 spavace....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 214.500 €, 62,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izvanredan stan u izgradnji na izuzetnoj lokaciji - centar Novog Sada. Nalazi se u savremenom, stambeno-poslovnom objektu u kom će se upotrebiti vrhunski materijal, po vrlo visokim standardima sa svih građevinsko-tehničkih aspekta. U cenu stana je uračunat PDV, kao i agencijska....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 200.000 €
26.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053073,SALAJKA, TROSOBAN STAN ,65 M2 Na prodaju moderan trosoban stan površine 65 m² u novoj zgradi na odličnoj lokaciji u naselju Salajka. Stan se nalazi na prvom spratu i ima prelep pogled na mirno, uređeno dvorište.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravaka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 83,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93856, II/VI, klima, lift, terasa, uknjižen, izvorno stanje, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 172.000 €, 72,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052698…PRODAJA STANA, NOVI SAD, SOMBORSKA RAMPA, ČETVOROSOBAN, 72 m2 Kamendinska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 290.300 €, 99,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Srpski: Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja koja kombinuju maksimalnu funkcionalnost prostora sa pažljivo osmišljenim estetskim dizajnom. Svaki stan poseduje sopstveni gasni....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 168.000 € na 167.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 168.000 €
15.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

TROSOBAN STAN , LIMAN II +++Agencijska oznaka 1102336 , cena stana je 167.000 eura + agencijska provizija 3 %. Prodaje se renoviran delimično opremljen trosoban stan na Limanu II, 56 m2, na osmom spratu sa predivnim panoramskim pogledom na grad . Sastoji se od ulaznog hodnika , dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov i neuseljavan stan u zgradi koja je završena 2022. godine. Zgrada se nalazi na 500m2 od autobuske i železničke stanice, na 600m2 od tržnog centra Big i na 300m2 od supermarketa. Za više informacija pozovite. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 64.400 €, 38,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNO KOD NAS! Predstavljamo vam fantastičan jednosoban stan na Bulevaru Evrope. Idealna investicija za izdavanje kao i za život. Prodaje se kompletno nameštene. Bez ikakvih ulaganja. Dve terase. Izuzetno svetao stan. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051524 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"=""> .. KLISA, JEDNOIPOSOBAN, 35 M2 <span lang="EN-US" style="font-size:12.0pt;line-height:115%; font-family:" times="" new="" roman",serif"="">Prodaje se nov svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 285.600 €, 119,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Majevička, Novi Sad, 285600&#8364;, 119m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Majevička, Novi Sad Majevička.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 320.000 €, 119,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053836, NOVI SAD, SEVERNI TELEP, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, PETOSOBAN PENTHOUSE 119m2 SA TERASOM OD 70m2 u CENI! Poštovani KLIJENTI, predstavljamo VAM, NOV petosoban stan u novoj , prelepoj zgradi na Severnom telepu. Projektovan je na dva nivoa. Nalazi se, izolovan od ostalih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 822)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>