• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji" pronađeno 1 634 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 186.500 €, 59,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan od 59 m² na Novoj Detelinari, na raskrsnici Bulevara Evrope i Hadži Ruvimove ulice, u zgradi renomiranog investitora City gradnja. Zgrada je završena 2025. godine, a stan je potpuno nov i spreman za useljenje odmah, bez ikakvih dodatnih ulaganja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.440 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 84 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Centar, nov, kompletno opremljen stan , izuzetan! +++ Agencijska oznaka stana 1099249, Novi sad, Centar. Stan je na prvom spratu odlične nove zgrade, dvorišno orijentisan sa 48m2. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, 2 kupatila, jedno iz hodnika, a drugo iz master spavace sobe, roletne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 67,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo u ponudi nov, troiposoban, odmah useljiv stan.Nekretnina je na odlicnoj lokaciji,miran kraj.Odlicnog rasporeda.Za vise informacija pozovite nase agente prodaje. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-nova_detelinara/364142 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u zgradi odličnog kvaliteta! šifra 494526, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, troiposoban, odmah useljiv. Hrastov parket, pvc-stolarija, dobra keramika...blizina sajma. Idealan za porodicu. Vrlo HITNA prodaja! 064/8222-189 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem odličan, komforan trosoban stan u novogradnji na Grbavici 📍 Lokacija: Ulica Doža Đerđa, u Ceslinoj zgradi Ukoliko ste u potrazi za porodičnim domom na atraktivnoj lokaciji, ovo je sjajna prilika za Vas! Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi od ukupno 5 spratova, orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan u zgradi odličnog kvaliteta! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban stan u zgradi odličnog kvaliteta, površine 56m2. Za više informaicja pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 53,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094658 Prodaje se nov, neuseljivan, dvoiposoban stan u izgradnji u neposrednoj blizini škole i vrtića. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka, u sklopu kojeg je i kuhinja kao i terasa. Stan poseduje i dve spavaće sobe i kupatilo. U sve prostorije se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.200 €, 62,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.000 €, 60,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo nov trosoban stan u reprezentativno urađenoj zgradi na Bulevaru Evrope. Stan je dvorišno orijentisan te nema buke. Ima predsoblje, veliki dnevni boravak sa trpezarijskim delom povezan sa kuhinjom i izlazom na terasu. Dve spavaće sobe u koje staju bračni kreveti. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.000 €, 76,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 75 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan raspored prostorija. Idealan raspored. Odlična komunikacija sa Limanom 4. Blizina glavne saobraćajnice. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112627, I/, lift, terasa(3), uknjižen, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se trosoban, luksuzno opremljen stan na Podbari. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, garderober, toalet, kupatilo, tri terase od kojih na jednoj ima ostavu. Uknjižen. Godina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 184.500 €, 59,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je moderan, izuzetno prijatan dvoiposoban stan od 59 m² na Telepu, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u mini vili, u zgradi vrhunskog kvaliteta koja je useljena od leta 2025. godine. Objekat je projektovan sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.500 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran trosoban porodični stan. Nudimo Vam porodičan prostran stan u novogradnji. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i iz koje ima izlaz na terasu. Stan je dosta svetao.‚ Stan poseduje ostavu, što predstavlja veliku retkost na tržištu. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 184.000 €, 76,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 76m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Mirna ulica odlično povezana sa glavnom saobraćajnicom Heroja Pinkija kao i sa Limanom. Dostupni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 183.550 €, 90,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Petosoban PentHaus 99 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom Spratu zgrade,Dvostrane orijentacije,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.500 €, 70,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 70m2. Ovaj stan dobija krovnu terasu iznad stana. Stan je brzo useljiv. Kvalitetna novogradnja, odlična oprema, salonska visina plafona. bešumni lift.Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odlično povezan sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 182.210 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, nov, neuseljavan stan. Funkcionalan sa odličnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Lepa terasa. Povoljni računi. U blizini autobuskog stajališta, škole, vrtića, marketa, lak pristup autoputu. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban, nov, neuseljavan stan. Funkcionalan sa odličnim rasporedom, iz hodnika se ide u sve prostorije. Lepa terasa. Grejanje je gradsko sa kalorimetrima, povoljni računi. U blizini autobuskog stajališta, škole, vrtića, marketa, lak pristup autoputu. 021/425-112, 064/8222146, 061/6608824....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 189.600 €
01.05.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavace sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrosnji. Izuzetno ekonomicno. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 189.600 € na 181.700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 181.700 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 189.600 €
26.04.2026 - 181.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130712, PK/II. *LUX NOVI-NOVO NASELJE* 97m2, 3,5-soban. SA PDV. ZA 30 DANA USELJIV! Dnevna soba i trpezarija 21,62 m2 i 3 spavaće sobe 9,17 m2 8,10 m2 i 11,41 m2 u zgradi PR+1+Pk. Grejanje GAS, po potrošnji. Izuzetno ekonomično. Vrhunska gradnja. Zgrada nema lift. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 181.700 €, 63,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 63 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,svetao je i funkcionalan,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje je CentralnoMogućnost Kupovine preko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 181.550 €, 65,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

POVOLJNO - NOVOGODIŠNJI POPUST CENA sa PDV-om, kvalitetna novogradnja u centru grada useljiva na proleće 2026. godine Stan se nalazi na drugom spratu, terasa, lift Zgrada sa energetskim pasošem Agencijska šifra - 1101172 Kontakt Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.770 €, 45,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U jednoj od luksuznijih novogradnji u centru Novog Sada se prodaje izuzetan dvosoban stan, kompletno namešten. Takođe, vlasnik poseduje i garažu u zgradi, koja se posebno prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 180.250 €, 56,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novogradnji,u moderno projektovanoj zgradi Panorama centar.Nalazi se u blizini Sajma,sa prelepim pogledno.Lokacija je fantastična. U blizini autobuske linije,marketi i svi potrebni sadržaji za život. Funkcionalan raspored,ostaje ugradna kuhinja sa tehnikom i ugradni plakari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta, u urbanom delu Telepa. Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, moderno kupatilo i dve terase. Za kupce prve nekretnine postoji mogućnost povrata PDV-a. Za više informacija, možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.250 €, 83,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Patrijarha Pavla-stanovi u izgradnji Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 70 m².Stan je nov iuseljiv.Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini svih sadržaja za život..Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 70,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan,novogradnja-Bulevar U ponudi predivan stan na odličnoj lokaciji. 5 sprat,lift,tersa,centralno grejanje,video nadzor. Svetao,komforan,potpuno opremljen. Blizina parka,škole i svih sadržaja. Cena nije fiksna. Agencijska oznaka:1011022 Kontakt:0652813132 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.200 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE se nov neuseljavan troiposoban stan u Petrovaradinu, sa pripadajućim parking mestom u dvorištu zgrade. Grejanje podno na gas, Ima dve terase, kupatilo i wc posebno. Blizina vrtića i škole, pijace, idealno za porodice. Za vise informacija pozovite 060/5589899 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 180.000 €, 48,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 115103, I/VI, klima, lift, terasa, uknjižen. Izuzetan stan u Novom Sadu na Rotkvariji, površine 48 m2, u novogradnji.Stan je nov, i kompletno je opremljen.U njemu su sve nove stvari.Nalazi se na prvom spratu, dvorisno je orijentisan.Stan poseduje 2 kupatila, jedno iz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1101981 CENA 180.000e + 3% agencijska provizija. NAMEŠTAJ U CENI. NOV stan od 59m2 u Urbanoj vili od 9 stanova na Telepu, tek useljen. Dodatno izolovan (sendvič zid i plivajući pod, dizajniran, dekorisan, opremljen novom belom tehnikom, NOVIM NAMEŠTAJEM, kao i zidnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 180.000 €, 46,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1318 NS PRO – 2-soban, 46m2, ul. Branka Bajića, novogradnja Kompletno i luksuzno opremljen dvosoban stan sa pripadajućim otvorenim parking mestom. Vrhunska oprema i enterijer. Odmah useljiv Stan se prodaje u viđenom stanju. 3.sprat (lift) Prodajna cena nepokretnosti: 180.000e....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.000 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127846, II/III, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju luksuzan trosoban stan od 59m2 u Petefi Šandora ulici na drugom spratu u urbanoj vili. Stan je kompletno namešten sa novim nameštajem. Urađena je dekorativna rasveta. Stan je potpuno nov i dodatno je izolovan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 485)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>