• GoHome Professional
stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji

  • Za upit "stanovi novi sad novogradnja lift što skuplji" pronađeno 1 634 nekretnina - prosečna cena 2.674 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.900 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.284 €, 95,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 238.000 € na 234.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 234.500 €, 67,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 238.000 €
10.04.2026 - 234.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102201, cena nekretnine je 238.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Detelinara, 67 m2, dvoiosoban, drugi sprat. Prodaje se kompletno opremljen vrhunski sređen dvoiposoban stan površine 68 m², na 2. spratu moderne zgrade iz 2023. godine, u lepo uređenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 233.440 €, 69,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 69m2. Cena sa pdv. Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Nov i useljiv po isplati. Mirna ulica u blizini svih potrebnih sadržaja za život, Škola, Vrtić, pijaca kao i ostali sadržaji.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2– NOVA DETELINARA, NOVI SAD, CENA: 231.750 eur sa mogućnošću kupovine parking mesta, i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu. Četvorosoban duplex stan | 93 m² | V sprat. Novogradnja | Zgrada stara 5 godina | Uknjižen 1/1 I Lift. Parking mesto - prodaje....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100813 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Novoj Detelinari u neposrednoj blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, izdvojene kuhinje, toaleta i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalazi velika master....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan NOV četvorosoban stan na Novoj detelinari. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Stan je u dva nivoa, veoma lepog i funkcionalnog rasporeda. Na prvom nivou je hodnik sa ugradnim plakarom, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, terasa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spens - Dvoiposoban - Novogradnja sa liftom - 539003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 230.720 €, 64,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spens.Novogradnja kod fakulteta,uknjižen trosoban diplex stan. Bez tereta i zabeležbi. Dogovor. 0648222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 230.000 €, 86,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se izuzetan, svetao i kompletno namešten troiposoban stan grejne površine 86 m², sa dodatnom terasom od 14 m² što ukupnu površinu čini 100 m². Stan se nalazi u novijoj stambenoj zgradi izgrađene 2022. godine, u samom centru Petrovaradina. Stan je rasporeðen na dva nivoa -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 86177, I/, klima, lift, terasa(2), uknjižen, novogradnja, parking. Trosoban stan u H. Ruvimovoj. Jedna etaza, dva kupatila, dve terase, ostava, dvostrano orijentisan. Pogodan da se iskoristi kao kancelarija ili ordinacija. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 230.000 €, 82,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran porodičan i funkcionalan stan površine 82m2. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa odličnim kvalitetom završnih radova. Po strukturi trosoban , nalazi se na atraktivnoj lokaciji u Novom sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikom dnevnom sobom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 229.800 €, 97,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv troiposoban stan u novogradnji. Vrhunski kvalitet opreme i materijala.Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, 3 sobe, 2 kupatila, 2 terase, veseraj. Za kupce prve nekretnine moguc povrat PDV-a. Mogucnost kupovine garaznog mestas po povoljnoj ceni. Dobra lokacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.800 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 228.750 €, 69,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 228.500 €, 96,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se Nov 4 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 96 m², po ceni od 228500€ (što je 2380€/m²). Stan je odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Blizina svih potrebnih sadržaja za život. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 227.630 €, 85,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan stan+++Agencijska oznaka stana 1100093, Novi Sad, Futoška, 85 m2, četvorosoban, prvi sprat. Predstavljamo vam moderan četvorosoban stan u novogradnji, staroj manje od godinu dana, koji pruža izuzetan komfor i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od tri prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 226.600 €, 83,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Savršen dupleks na ekstra lokaciji! Novogradnja uskoro useljiv. Sa svojim pripadajućim PARKING mestom. Rađen kvalitetnim materijalima. Raspored odličan, odvojen degažman sa spavaćim delom. Benefit ovog stana je 12m2 gratis terasa i platforma iznad lifta koja služi kao plakar - soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 226.600 €, 72,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman I, četvorosoban stan s predivnim pogledom na traženoj lokaciji +++ Agencijska oznaka stana 1100618, Novi Sad, Liman I. Kompletno renoviran stan lepog rasporeda na Limanu I , za one koje vole višu spratnost sa predivnim pogledom na Frušku goru. Stan je sa velikim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.000 €, 112,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljen svega 2km od centra grada. Stan se nalazi trećem spratu stambene zgrade, koji je ujedno i poslednji s tim da se iznad stana nalazi tavanski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji,na petom spratu. Stan je kompletno namešten i useljiv po isplati.Pažljivo odabaran nameštaj i savršenim rasporedom prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji, na petom spratu. Stan uknjižen i useljiv po isplati. Savršen raspored prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna na celi grad,kao i terasa iznad stana koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! šifra 526477, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 71,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoipopsoban 71m Nova Detelinara Janka Čmelika sa namestajem+ parking Lokacija: Nova Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Janka Čmelika Sobnost: Dvoiposoban Kvadratura: 71m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77146, V/V, dupleks, lift, uknjižen, novogradnja, garaza, parking, podrum. Prodaje se jedinstven, moderan dizajnerski sređen i potpuno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom stan na izuzetnoj lokaciji . Zgrada ima najviši standard gradnje i izolacije - Zeleni Eko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 225.000 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA DUPLEX STANA 93 m2 – NOVA DETELINARA, NOVI SAD! Cena: 225.000 € sa mogućnošću kupovine parking mesta Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola, pijaca, marketi, restorani i dečije igraonice – sve na dohvat ruke! Četvoroiposoban duplex stan | 93 m² | 120....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 78630, I/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.000 €, 103,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 103m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se potpuno nov četvorosoban stan u novoizgrađenom objektu. Stan je idealnog rasporeda, sve prostorije su odvojene hodnikom, a to su: prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i izlazom na terasu; tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.760 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda ! U blizini Limana 4, nov- neuseljavan četvorosoban sa pripadajućom terasom od 94m2 (sređena, popločana, urađene ograde) i fantastičnim panoramskim pogledom na grad i Frušku goru. Kvalitetna gradnja, odličan kvalitet ugrađene opreme, a stan izuzetno dobrog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.760 €, 91,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican,troiposoban,nov.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 223.510 €, 70,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban nov stan 70m Miše Dimitrijevića Duplex Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Miše Dimitrijevića Sobnost: Trosoban Kvadratura: 70m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 219.780 €, 84,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI.Prodaje se LUX 4 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 85 m² Stan se nalazi u extra kvalitetnoj novogradnji. Cena stana je sa pdv.Visoki energetski standard zgrade-kalorimetri. Odličan raspored prostorija. Dva kupatila sa tri kade, dve tuš i jedna ležeća.Roletne na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 219.500 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, petosoban, stan, koji se nalazi u nedavno useljenoj modernoj zgradi. Liftom se ulazi direktno u stan ili stepeništem. Prodaje se polunamešten. Kvalitetna keramika, zidne tehnike, moderna i komforna kupatila, kuhinja po meri, podno grejanje, itd. *Dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 219.500 €, 102,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 102m2. Stan je Duplex. Nov i odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Prelep i otovoren pogled na Frušku goru. Odličan raspored prostorija. Izuzetno je funkcionalan. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Odličan kvalitet gradnje i opreme.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 217.800 €, 90,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, BULEVAR EVROPE, površine 90 m². Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan raspored prostorija. Svi dostupni sadržaji su u blizini, Škola, Vrtić, makreti kao i ostali sadržaji. Moderan koncept stanovanja. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.730 €, 104,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na prestižnoj lokaciji na Novom Naselju. Blizina Škole,Vrtića, Pijace, Autobuskih stajališta, zelenila, marketa. Extra kvalitet gradnje i opreme, grejanje sa kalorimetrima. Renome firme nadaleko poznat po strogim rokovima završetka gradnje, kompletnoj dokumentaciji, uknjižbama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 217.500 €, 88,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 88m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Mirna ulica odlično povezana sa glavnom saobraćajnicom Heroja Pinkija kao i sa Limanom. Dostupni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 217.330 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban stan na lokaciji Cara Dušana. Lokacija koja je izuzetno atraktivna, zbog blizine centra grada i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Investitor koji je gradio zgradu je vrlo poznat po kvalitetu izgradnje i opreme. Gradnja je po najvišim standardima, a oprema najnovije....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 485)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>