• GoHome Professional
stanovi novi sad lift parket - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi novi sad lift parket - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift parket

  • Za upit "stanovi novi sad lift parket" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 2.795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.800 €, 27,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo PRELEPU garsonjeru na Bulevaru Evrope. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, hodnika i terase. Ne zahteva nikakva ulaganja, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, parket, odlična keramika. Stan je dvorišno orijentisan i prava je dragocenost,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.900 €, 45,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 199.820 €, 69,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007257.Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan, koji se nalazi na sedmom spratu stambene zgrade sa liftom locirane na Limanu 4. Stan je uknjižen na 69m2 i poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasu sa ostavom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Penthouse u srcu grada, smešten na poslednjem spratu moderne zgrade sa liftom koji vodi direktno u stan, predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i osećaja potpune slobode. Prostranih 150 kvadrata unutrašnjeg prostora, sa dodatnih 15 m² terase, osmišljen je kao životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 295.920 €, 169,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja! Dvostrano je orijentisan, ima dva ulaza. U stanu je hrastov parket, pvc-stolarija, sigurnosna vrata. U ceni je sav nameštaj kao i tehnika. Sve je na daljinski i ima 18 kamera. Mogućnost kupovine garaže 31m2 za parkiranje dva auta. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. kontakt:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.612 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 63,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 96.960 €, 39,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 177.440 €, 68,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.020 €, 45,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.760 €, 46,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.050 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 117.610 €, 43,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.840 €, 38,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U toku je izgrednja višeporodničnog objekta u naselju Telep. Zgrada se nalazi u blizini Limana, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, ALU spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 182.830 €, 74,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji sa završnim rokom krajem 2022 godine. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, harstov parket. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 74m2, TROSOBAN SNIŽENA CENA!!! Predstavljamo Vam izuzetan, komforan, trosoban stan na Podbari. Na prvom spratu u odlično održavanoj zgradi sa liftom, kompletno je renoviran, od poda do plafona. Sastoji se iz dve komforne spavaće sobe, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.625 €, 45,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.600 €, 37,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, moderno opremljen dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Adamovićevom naselju. Stan površine 43m², uknjižen 1/1, nalazi se u kvalitetnoj zgradi starije gradnje, u mirnoj i uređenoj ulici sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.250 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.000 €, 57,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Izdvajamo iz ponude stambeno-poslovni objekat renomiranog investitora koji se ističe kvalitetom gradnje i poštovanjem rokova. Objekat je smešten u mirnoj ulici nadomak nekoliko obrazovnih ustanova, glavne autobuske stanice, Doma zdravlja, Železničkog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 149.350 €, 52,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u mirnoj ulici na Podbari. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten, u odličnoj je zgradi. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odličan parket i keramika. Stan je dvorišno orijentisan, ima prelep pogled sa terase. U blizini je vrtić, škola, razne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 329.855 €, 119,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar Evrope - Odličan četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnjih lokacija. Odlična lokacija za život, na samo nekoliko minuta vožnje od centra Novog Sada nalazi se ovaj objekat u izgradnji. Fenomenalna povezanost gradskim autobuskim linijama, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 240.000 €, 105,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJEM LUX ČETVOROSOBAN DUPLEX STAN OD 105m2, SA TEHNIKOM i KOMPLET NAMEŠTAJEM RAĐENIM PO MERI OD VISOKO KVALITETNOG MATERIJALA, SA LED RASVETOM, ŠTO SMANJUJE POTROŠNJU ELEKTRIČNE ENERGIJE. NALAZI SE NA ODLICNOJ LOKACIJI, BLIZU LIMANA 4 I GRBAVICE, NA UGLU BULEVARA EVROPE I PATRIJARHA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.970 €, 71,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VELIK I TROSOBAN PORODIČAN STAN NA GRBAVICI! - ODLIČAN KVALITET I FANTASTIČNA LOKACIJA! Predstavljamo Vam prostran trosoban stan u Doža Đerđa. Stan je idealan za one koji za svoju porodicu traže kvalitet, komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.230 €, 29,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u decembru 2025.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 360.800 €, 113,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan kompleks čija je osnovna namena stanovanje, uz dodatne poslovne sadržaje koji upotpunjuju kvalitet života. U stambenom delu, uključujući i dupleks etažu, projektovano je 55 funkcionalnih stambenih jedinica optimalne kvadrature. Svaki stan ima pažljivo osmišljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 242.000 €, 71,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO U PONUDI!!!Stanovi različitih struktura.Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala!-Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan)-Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma DIKIĆ-Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.760 €, 45,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.350 €, 89,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetnu izgradnju na Telepu. Urbanost na lokaciji ne remeti Vaš mir, idealna je za porodičan život, blizina škola, vrtića, marketa, autobuske stanice. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji objekata, ima visok kvalitet gradnje i opreme kao i savremen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.030 €, 39,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 114.500 €, 67,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 87.550 €, 25,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nameštena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novoj detelinari. Zgrada novogradnje, održavana je i poseduje biciklanu. U okolini svi neophodni sadržaji za svakodnevnicu. Stan je delimično renoviran - hoblovan parket, okrečen i opremljen kompletno novim stvarima. Ulične je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 126.110 €, 36,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 167.684 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobodjenja u blizini svih bitnih gradskih lokacija,centra grada Futoške pijace,Promenade,autobuske i železničke stanice.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka,odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.910 €, 38,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 437.750 €, 138,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan PENTHOUSE u novom kompleksu Park Novi. Stan ima krovnu terasu od 165m2, koja nije u kvadraturi, sa koje se pruža odličan pogled na park i Frušku Goru. U stanu će biti ugrađen parket, unutrašnja stolarija i keramika u ceni, za ostalo postoji mogućnost dogovora sa prodavcem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.960 €, 38,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs