• GoHome Professional
stanovi novi sad lift parket - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stanovi novi sad lift parket - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift parket

  • Za upit "stanovi novi sad lift parket" pronađeno 958 nekretnina - prosečna cena 2.795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 196.270 €, 71,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VELIK I TROSOBAN PORODIČAN STAN NA GRBAVICI! - ODLIČAN KVALITET I FANTASTIČNA LOKACIJA! Predstavljamo Vam prostran trosoban stan u Doža Đerđa. Stan je idealan za one koji za svoju porodicu traže kvalitet, komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.850 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 119.480 €, 48,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544939-Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Pvc stolarija, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata i fantastična keramika. U blizini stana se nalaze prodavnice, škola i vrtić, sve što Vam je potrebno za lep porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 116.320 €, 49,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, u novijoj zgradi sa liftom, na Detelinari. Lokacija koja ima sve karakteristike koje idu u korist humanog načina života. Park sa visokim drvećem, marketi u prizemlju. Brojnim autobuskim linijama, odlično je povezana sa svim lokacijama u gradu. U neposrednij blizinini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 94.480 €, 34,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 146.250 €, 43,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 193.400 €, 77,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 63,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 200.000 €, 94,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan na Grbavici u Vojvođanskoj ulici. Stan ima veliku dnevnu sobu, povezanu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva potpuno opremljena kupatila i terasa. Stan je potpuno renoviran krajem 2019. i početkom 2020. godine (zamenjene sve sanitarije, nove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MENJAM za - manji stan uz Vašu doplatu - sličan stan, kome je potrebna adaptacija uz Vašu doplatu ili PRODAJEM LUX , moderan dizajnerski sređen četvorosoban stan od 110m2 u NOVOJ zgradi sa liftom. Stan na izuzetnoj lokaciji (ugao Bulevara oslobođenja i Futoške ulice - početak Futoške....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.830 €, 52,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u mirnoj ulici na Podbari. Stan je kompletno renoviran i prodaje se namešten, u odličnoj je zgradi. Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odličan parket i keramika. Stan je dvorišno orijentisan, ima prelep pogled sa terase. U blizini je vrtić, škola, razne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 60,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

!!!NOVO U PONUDI!!!Stanovi različitih struktura.Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala!-Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan)-Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma DIKIĆ-Sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 119.900 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prodaju jednoiposobanog stana u izgradnji etažirane površine 43,11 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Ima terasu. Mali broj stanova pruža ekskluzivan osećaj zajednice, omogućavajući svakom stanaru da uživa u privatnosti i komforu. U blizini Bulevara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.770 €, 77,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.450e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 522.200 €, 150,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep Penthaus u blizini Bulevara Oslobođenja i centra grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Grejanje na kalinometre, uvozna keramika, hrastov parket prve klase. U ceni su i dva garažna mesta, kao i terasa od 15m2 koja neulazi u kvadraturu. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 98.970 €, 39,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 78.550 €, 36,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stanovi različitih struktura. Gradi pouzdan investitor od najkvalitetnijeg materijala! -Grejanje na toplotne pumpe SAMSUNG (veoma ekonomičan i pouzdan sistem, prilagođeno posebno grejanje za svaki stan) -Šestokomorna stolarija nemačkog profila firma -Sigurnosna vrata čelične konstrukcije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.300 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

* NOVOGRADNJA * POVRAT PDV * Nudimo Vam različite strukture stanova na atraktivnoj lokaciji, u mirnoj ulici na Telepu- Severni Telep. Stanove karakteriše savremen koncept, maksimalna iskorištenost prostora, prostrani dnevni boravci i velika osvetljenost. Oprema vrhunskog kvaliteta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 258.473 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.680 €, 61,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo stan u fazi izgradnje s planiranim završetkom do kraja 2022. godine. Ovaj moderni stan karakteriše PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata i kvalitetan hrastov parket. Uživajte u udobnosti i sigurnosti modernog doma na vreme, te se pridružite zajednici koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.880 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja maj 2025. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.600 €, 46,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.597 €, 79,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks u perspektivnom delu Novog Sada koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Kompleks predstavlja moderan udoban, funkcionalan kao I porodični životni prostor sa dodatnim pogodnostima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.975 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 67,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, troiposoban, odmah useljiv. Hrastov parket, pvc-stolarija, dobra keramika...blizina sajma. Idealan za porodicu. Vrlo HITNA prodaja! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 164.000 €, 57,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica. Izdvajamo iz ponude stambeno-poslovni objekat renomiranog investitora koji se ističe kvalitetom gradnje i poštovanjem rokova. Objekat je smešten u mirnoj ulici nadomak nekoliko obrazovnih ustanova, glavne autobuske stanice, Doma zdravlja, Železničkog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 251.530 €, 148,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Penthouse na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, sa prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad! Vrhunska oprema i gradnja same zgrade, hrastov parket, odlična stolarija, keramika uvozna, alu - prozori i vrata. U dvorištu zgrade parking a u samom suterenu postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.450 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na Staroj Detelinari nudi idealnu lokaciju za udoban život. Okružen je parkom sa visokim drvećem, marketima u prizemlju i blizinom dečjih igrališta. Dobro je povezan sa ostatkom grada, a parking je obezbeđen za sve stanare. Zgrada je kvalitetno građena sa fasadom od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 88.270 €, 29,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni objekat na jednoj od najbolje povezanih i najtraženijih lokacija u Novom Sadu! Lokacija: Kod železničke stanice, Banatić - sve na dohvat ruke! U krugu od samo 5 minuta hoda nalaze se: * Železnički park, Novosadski sajam, * Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 95.230 €, 33,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi stambeni objekat na Podbari – prodaja stanova u izgradnji Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smeštenu u atraktivnom delu Podbare – mirnoj, urbanoj zoni Novog Sada sa odličnom infrastrukturom i blizinom centra grada. Zgrada se sastoji isključivo od stambenih jedinica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 192.000 €, 80,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117015, IV/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 80,06 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. LIFT. Ulaz: predsoblje 1,34 m2 + mali toalet 1,63 m2. Stepeniste (hrastov parket) vodi u stan: dnevna soba 17,68 m2, manja spavaca soba 10,69 m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.600 €, 72,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110999, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking. Na vrlo lepoj lokaciji, izvanredan trosoban lux stan sa veoma bogatom i kvalitetnom opremom. Dva mokra čvora, španska keramika, aristonov bojler 120 l sa daljinskim upravljanjem, unutrašnje i vanjske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.530 €, 39,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 109.270 €, 39,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.060 €, 40,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 73.190 €, 25,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 90.140 €, 33,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 179.657 €, 65,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić- jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran, sve je na 5 minuta udaljenosti- Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 77.020 €, 26,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 200.230 €, 108,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan 108 m2 na Salajci. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade sa liftom. Stan je svetao, sa velikim balkonskim vratima u svakoj prostoriji jer se iz svake sobe može izaći na terasu. Kuhinja i trpezarija su fizicki odvojeni od dnevnog boravka. Kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 512)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>