• GoHome Professional
stanovi novi sad lift parket - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi novi sad lift parket - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift parket

  • Za upit "stanovi novi sad lift parket" pronađeno 952 nekretnina - prosečna cena 2.795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 193.730 €, 86,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan od 85.33m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz tri spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe. Bočno orjentisan, severozapad Rok završetka izgradnje decembar 2026. Toplotna zaštita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 76.900 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na veoma urbanoj lokaciji - Telep. Izgradnja porodično stambenog objekta sa rokom izgradnje P+2+Pk. Stanovi su građeni i projektovani po najnovijim standardima. Oprema je prepoznatljiva i veoma kvalitetna, pvc stolarija, podne obloge su parket i keramika prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket, lux plocice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Siroko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 128.300 €, 45,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117326, III/IV, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 47,66 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Lift. Dnevna soba 20,72 m2. Spavaca soba 10,40 m2 (staje francuski krevet). U predsoblju mesto za ugradni plakar (iza ulaznih vrata). U kupatilu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.340 €, 26,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.370 €, 35,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.770 €, 68,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 67.23 m2 na Telepu. Stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom i sastoji se iz dve spavaće sobe, wc-a i kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, lođe i balkona. Dvorišno orjentisan(južna strana). Rok završetka izgradnje decembar 2026.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 129.746 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.920 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.030 €, 41,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.360 €, 66,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedan od najluksuznijih stanova u gradu, opremljen najsavremenijim materijalima i namještajem. Cijeli stan je u mermernim pločama, a parket je uvezen iz Njemačke. Za namještanje stana iskorišten je skupocjeni dizajnerski namještaj, a za poseban izgled plafona zaslužni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.520 €, 34,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U toku je izgrednja višeporodničnog objekta u naselju Telep. Zgrada se nalazi u blizini Limana, Bulevara Evrope i Bulevara patrijarha Pavla i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, ALU spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.300 €, 26,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRANJA PREMIUM KVALITETA,KOJA ĆE UJEDNO I PREDSTAVLJATI "DRAGULJ TELEPA" ARHITETONSKI DRAGULJ,KOJI ĆE SE U ESTETSKOM ASPEKTU IZDVOJITI OD DRUGIH. IZGRADNJA-akcenat se stavlja na toplotnu i zvučnu izolaciju(klimablok sa preko 100 komora). 15 cm izolacije PVC STOLARIJA-šestokomorni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 330.000 €, 144,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128686, VII/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen. *LUX RENOVIRAN* LIMAN IV - 144 m2, uknjizen na 100m2. Stan u jednoj etazi. Iznad stana je kvalitetan krov. 3 spavace sobe. 2 inventer klime. Centralno grejanje. 2 sanitarna cvora. Sve instalacije su zamenjene.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 111.240 €, 44,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Stan na najtraženijoj lokaciji! Nalazi se na odličnoj lokaciji, svega par minuta od Bulevara oslobođenja, centra i Spensa. Stan zahteva minimalna ulaganja, kosine ne remete funkcionalnost, poseduje nove velux krovne prozore, pvc i drvenu stolariju, sigurnosna ulazna vrata, parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 39,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvosoban stan u srcu Novog Sada. Stan je delimično renoviran, pvc stolarija, sigurnosna ulazna vrata, parket u dobrom stanju. . Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 276.000 €, 92,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 92m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan stan. Stan ima fenomenalnu terasu sa pogledom koji gleda i na Frušku Goru, kao i na grad. Zgrada i svi stanovi su radjeni najkvalitetnijom opremom, poput keramike prve italijanske klase, granitne pločice visokog kvaliteta u kuhinji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.890 €, 39,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 168.110 €, 50,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.115 €, 69,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja januar 2026-te. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 145.230 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan od 47m2 + terasa Stan je odličng rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka iz kog se izlazi na prostranu terasu, kuhinje, ostave, kupatila i spavaće sobe. U blizini Limanske pijace i svega neophodno za život. Kuhinja poseduju prirodnu ventilaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo novi stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na jednoj od najtraženijih i najurbanijih lokacija u Novom Sadu - Osmišljen da odgovori na potrebe savremenog života. Kompleks se sastoji od pet lamela spratnosti 2Po+Pr+8 i 2Po+Pr+12, koje čine skladnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Trosoban stan Kvadratura: 70 m2 Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: V sprat (lift) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten (moguć dogovor za prazan stan) Dodatne pogodnosti Velika terasa Lift Parking mesto u dvorištu zgrade Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.810 €, 46,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129959, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46,27 m2, okrenut dvoristno. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, veliki dnevni boravak 19,45 m2, velika spavaca soba 11,39 m2. Okrenut ulicno. Blizina skola, fakulteta, drzavnog i privatnog vrtica, zatim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 46.350 €, 14,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera na Futoskom putu. Garsonjera se nalazi na 4.spratu bez lifta nije poslednji sprat u zgradi Garsonjera je potpuno renovirana, poseduje hodnik, kupatilo, sobu i kuhinju. Uknjizena je na 14m2. U prirodi ima 17m2. Garsonjera ne zahteva nikakva ulaganja. Ugradjena PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan 42m u izgradnji Salajka TOP lokacija Lokacija: Salajka (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Salajka Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 42m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.000 €, 58,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako tražite dom koji spaja estetiku, funkcionalnost i kvalitet stare gradnje , ovo je prostor koji će vas osvojiti na prvi pogled. Stan se nalazi na početku Cara Dušana, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na 3 minuta hoda do Futoškog parka , na 2 minuta hoda do osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.050 €, 46,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na fenomenalnoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Odličan kvalitet gradnje i opreme, pvc stolarija, parket, sigurnosna ulazna vrata, grejanje je na gas. U neposrednoj blizini se nalazi sve što je neophodno za život. Postoji mogućnost kupovine parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 88.159 €, 35,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.180 €, 62,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130778, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,0-ban stan 46 m2, okrenut ulično. Parket. Vrhunska gradnja. LIFT Moderan stan, veliki dnevni boravak i velika spavaća soba 12,58 m2. Blizina škola, fakulteta, državnog i privatnog vrtića, zatim mnoštva marketa, restorana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo traženoj lokaciji. Blizina pijace, Spensa, banaka, škola, vrtića. Stan bez ulaganja. Hrastov parket, sigurnosna vrata, odlična stolarija. Stan izuzetno svetao, otvoren pogled. Uknjižen stan na vlasnika 1/1. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132193, lift, terasa, uknjizen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastican. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim zidom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.130 €, 70,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.320 €, 41,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.330 €, 62,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! šifra 526477, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 196.270 €, 85,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban, komforan stan u 85m2 na veoma atraktivnoj lokaciji Sajam-Rumenačka. Stan se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi, građenoj fasadnom ciglom. Stan ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja,što je njegova prva prednost. Od opreme na podovima je nov laminat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.940 €, 36,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična odmah useljiva nadogradnja. Oprema odlicna,pvc,sig.vrata,parket.U kupatilu tuš kabina, a staje i veš mašina.Gleda na dve strane i lepa terasa. Terasa, Lift, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.510 €, 46,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks na odličnoj lokaciji. Samo par minuta hoda od Dunava, centra grada, Dunavskog parka U okolini 3 škole, 2 vrtića, kao i mnogobrojni sadržaj unutar samog naselja. U ponudi su stanovi sledećih struktura: garsonjere, dvosobni, dvoiposobni, trosobni, troiposobni....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?