• GoHome Professional
stanovi novi sad lift kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stanovi novi sad lift kablovska - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift kablovska

  • Za upit "stanovi novi sad lift kablovska" pronađeno 6 351 nekretnina - prosečna cena 2.748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.470 €, 27,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 230.690 €, 62,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! 021/6620001 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.800 €, 44,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

530712 Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, kompletno namešten! Nalazi se na popularnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla. Strukturno fenomanalno raspoređen prostor, grejanje na gas, mesečni troškovi su mali. U blizini dve Osnovne škole, vrtići, autobusko stajalište, banka, pekara, marketi Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 66m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 157.230 €, 58,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 126.690 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

537209-Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Ne propustite ovu priliku i pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji - Bulevaru Evrope. Useljiv po isplati, idealan za izdavanje. Pozovite naše agente za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 144.080 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 489.500 €, 126,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petosoban stan 126m Penthaus terasa 200m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 126m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 227.790 €, 62,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 288.400 €, 90,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, CENTAR, KEJ, RADNIČKA ULICA, uknjižen TROIPOSOBAN STAN kakav se retko nalazi na tržištu! Mikrolokacija za poželeti, Dunav i šetalište na 2 minuta, škola na 2 minuta fakulteti 5 minuta, centar grada 10 minuta. Raspored dobar, sa tri spavaće sobe, komfornim dnevno - trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 53,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalan i svetao dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sve popularnija lokacija. Bulevar Patrijarha Pavla. Miran i tražen deo bulevara. Zgrada novijeg datuma, lepo održavana. Poseduje lift, ograđenu biciklanu, rampu za invalidska kolica. U blizini se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 183.340 €, 47,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari, u zgradi prepoznatljivog kvaliteta. Nalazi se blizu svih neophodnih delatnosti za lagodan zivot, od vrtića, teretane, škole i slično, do teretana i prodavnica raznih delatnosti. Ovaj odlično održavan, i ušuškan stan se prodaje kompletno opremljen,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.610 €, 41,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u drugom redu zgrada, što pruža mir bez gradske buke, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 159.890 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno -poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 118.150 €, 42,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.410 €, 41,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Knežev Park-Novo Naselje. Jedinstvena prilika. Extra namešten dvosoban stan-po isplati odmah useljiv. Projekat malo izmenjen, kako bi se sve uklopilo i izgledalo upravo ovako kao što vidite na slikama. Stan opremljen fenomenalnim nameštajem i opremom koji je malo korišćen. U stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnom delu Nove Detelinare, na prvom spratu. Prodaje se kompletno namešten i bez ulaganja. Poseduje uknjiženo parking mesto kao i ostavu u suterenu zgrade. Grejanje je centralno. Za više informacija kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350.200 €, 119,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Grbavici! Zgrada od crvene fasadne cigle, izuzetno održavana. Stan je bez trunke ulaganja, fenomenalnog, komfornog rasporeda. Mogućnost kupovine garaže od 14m2 + parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite nas za više informacija 523881 Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.340 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 155.590 €, 57,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 57 m², većinom renoviran, nudi savremeni ambijent i prelep pogled na Novi Sad. Ovaj svetao stan sadrži tri prostrane sobe, modernu kuhinju i osvežena kupatila. Savršeno je rešenje za udoban život, blizu svih važnih sadržaja poput prodavnica, kafića i javnog prevoza.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.999 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan 96m Telep Heroja Pinkija Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Heroja Pinkija Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 96m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.000 €, 84,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550224-Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Grbavici. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ikakva ulaganja. Odlična investicija! U blizini nekretnine nalaze se marketi, apoteke, škola, vrtići Stan se nalazi u mirnoj ulici i moguća je kupovina na kredit. Za više informacija pozovite 0621048521....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 87.540 €, 40,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.100 €, 69,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosobni stanovi 52m, 61m, 65m,69m, 74m u izgradnji Liman V Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Liman V Sobnost: Trosoban Kvadratura: 69m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.900 €, 59,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Za više informacija pozovite nas na 021/221-5500....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 145.650 €, 42,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 134.000 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Dvoiposoban stan preko puta Sajma i Master centra,ulica Pariske komune,III sprat,ima lift . . . stan ima odvojenu kuhinju sa ostavom,dnevni boravak, dve spavaće sobe,kupatilo,terasu i ostavu u podrumu.Stan je uknjižen,sav nameštaj ostaje u ceni. Lift, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 94.500 €, 33,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 231.750 €, 75,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Kompletno namešten stan na vrhunskoj lokaciji. Odličan raspored . Svetao dvostrano orijentisan stan sa velikim dnevnim boravkom. U neposrednoj blizini socijalnog. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, parket, stan bez ulaganja. Stvari visokog kvaliteta odlično očuvane.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 194.360 €, 111,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan,uknjižen 4.0 stan u Novom Sadu, GRBAVICA, površine 111 m². Stan je Duplex. Dobra lokacija u blizini svega potrebnog za lep porodični život, Škola, Vrtić, pijaca, marketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Parking mesto, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 80,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina za višečlanu porodicu u mirnoj ulici blizu Futoške pijace. U pitanju je stan novijoj gradnjii sa odličnim rasporedom. Stan je dvorišno orijentisan. Uknjižen je na vlasnika 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite. b121 šifra:487530....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna nekretnina na odličnoj lokaciji u centru Novog Naselja. Okružena zgrada sa parkingom i zelenilom. Normalna etaža, zgrada sa dva lifta. Zajedničke prostorije(vešeraj) na spratu ,ostava u potkrovlju. Stan se prodaje polunamešten. Dobro održavan bez veći ulaganja. Dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican troiposoban u mirnom delu - Novo Naselje! Stan poseduje tri spavace sobe, veliki dnevni boravak,odvojenu kuhinju i dva sanitarna cvora. Raspored je veoma funkcionalan, a prstorije komforne. Sama lokacija je veoma atraktivna jer poseduje puno parking mesta oko same zgrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 765)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>