• GoHome Professional
stanovi novi sad lift kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • stanovi novi sad lift kablovska - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift kablovska

  • Za upit "stanovi novi sad lift kablovska" pronađeno 6 351 nekretnina - prosečna cena 2.748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na Novom Naselju, lep i miran kraj sa dosta zelenila i parkinga u okolini zgrade. Novogradnja, grejanje gradsko na kalorimetre.Uknjižen 1/1, bez ulaganja. Pozovite! Продаётся квартира в Новом Населју, красивом и спокойном районе с множеством зелени и парковочных мест....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 297.420 €, 125,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549809-Predstavljamo Vam garsonjeru na Grbavici. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ikakva ulaganja. Odlična investicija! U blizini nekretnine nalaze se marketi, apoteke, škola, vrtići Stan se nalazi u mirnoj ulici i moguća je kupovina na kredit. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 97.350 €, 37,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 38m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 87,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban odličan komforan uknjižen stan na Bulevaru.Retko u ponudi. Vredi videti.Pozovite. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 115.300 €, 41,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u NOVOM SADU, kod SOMBORSKOG BULEVARA površine 41m2. Stan je nov, useljiv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Manji objekat sa svega 10-tak stanova. Odlično povezan sa svim delovima grada. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Stan zavređuje pažnju. Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.050 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan u izgradnji. Svetao i prostran. Idealnog rasporeda. Cena sa pdv-om.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.400 €, 65,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, TELEP, površine 65 m², Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Odlična komunikacija sa glavnim saobračajnicama. Svi potrebni sadržaji u blizini. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 113.500 €, 38,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 49m2. Stan je u izgradnji. Cena sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini. Odlično organizovan stan. Postoji mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 87,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan sjajnog rasporeda na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Novoj Detelinari. Stan se prodaje namešten, bez ulaganja je. Za sve dodatne informacije pozovite agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 221.350 €, 85,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.000 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем трособан стан од 64 квадратна метра. 4. спрат новоградње. Стан се налази у згради директно иза Лидла на Лиману. Кухиња и плакари су квалитетно урађени и по мери. Кухињски апарати су потпуно нови. Стан никада није усељен. Ходник и дневна соба имају додатно осветљење. Дневна....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 158.620 €, 44,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan. Raspored za ovu kvadraturu idealan. Kompletno namešten se prodaje, sve po meri rađeno. Orijentisan ka Bulevaru Evrope. Za više informacija pozovite.064/215-02-36** 507060 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.050 €, 71,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 178.810 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten, bez ulaganja. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 49,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan dvosoban stan na veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je pravilnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sastoji se od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa prirodnom ventilacijom i ostavom, komforne spavaće sobe i kupatila. Odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 155.610 €, 102,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastično opremljen suteren, prostran, sa odličnim rasporedom. Dnevni boravak sa dve spavaće sobe i prelepim kupatilom koje poseduje đakuzi i tuš kabinu. Ova nekretnina sa ovom lokacijom može biti fantastična kako za život tako i za izdavanje! Kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 167.370 €, 56,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, TELEP, Bulevar patrijarha Pavla, TROSOBAN STAN, 56 m2 - nudimo vam odličnu nekretninu u kvalitetnoj zgradi koja je useljena pre četiri godine. Savršeno iskorišteni kvadrati, lep dnevni boravak, sjajno osvetljen, spavaće sobe dovoljno velike da se smesti sve što treba. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 190.800 €, 60,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Maksima Gorkog, prodaje se fantastičan dvosoban stan, uknjižen 1/1. Retko u ponudi. Stan ne zahteva puno ulaganja i useljiv je po isplati. Veoma je svetao i dvostrano je orijentisan. Za više infromacija pozvati našu agenciju. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvosoban stan sa parking mestom na četvrtom sparatu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Topla protočna voda. Funkcionalno organizovan stan koji pruža sve što je potrbno za udoban život. Struktura stana:hodnik,dnevni boravak,odvojena kuhinja,prostran dnevni boravak,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 166.700 €, 49,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

546276-Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 34,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan u zelenoj zoni grada, odmah pored škole, pijace, autobuskog stajališta i marketa. Potpuno obnovljen, sa svežom elektro- i vodoinstalacijom, bez ikakvih ulaganja. Svetao i funkcionalan raspored daje osećaj prostranijeg prostora. Uknjižen, vlasnik 1/1 – spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 101.720 €, 38,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 431.270 €, 117,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 156.060 €, 42,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna izgradnja po najvišim standardima modernog života. Lokacija ovog objekta je sam centar Novog Sada. Rok završetka izgradnje kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 111.600 €, 29,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

542810-Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 137.280 €, 42,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 76.700 €, 26,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 26m u izgradnji u Novom Sadu na Detelinari. Ovaj novi moderani stambeni objekat biće smešten u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici, na samom početku Detelinare. Lokacija koja savršeno kombinuje tišinu i privatnost sa blizinom svih važnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.730 €, 52,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 211.150 € na 206.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 76,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 216.300 €
11.03.2026 - 211.150 €
22.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Stan se nalazi na 6. spratu uredne stambene zgrade sa liftom, od ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 165.000 €, 79,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, u mirnom delu Novog naselja u blizini OŠ, STARAČKI DOM, VRTIĆ..Zgrada uredna okružena zelenilom i velikim parkingom. Odličan četvoroiposoban stan sa lepom velikom terasom, dvorišno orijentisan. Ovaj, izvorno četvorosoban stan sa velikim dn.boravkom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.150 €, 40,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TREĆI SPRAT . TERASA . LIFT . POVRAT PDVA. LIMAN 5.. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 546634 - kon.tel. 069/2244173 *** Odličan stan na Novoj Detelinari. U pitanju je nekretnina da odvojenom spavaćom sobom. Odlična investicija. Za više informacija nas pozovite Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.390 €, 54,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan na Bulevaru Cara Lazara. Kompletno renoviran, alu stolarija, elek. podizači roletni. Ulično orijentisan. Za više informacija pozvati agenta prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 154.300 €, 45,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu investiciju!064/8222-116....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.000 €, 101,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Četvorosoban stan Kvadratura: 101 m² Stanje: Novogradnja Sprat: II sprat (lift) Grejanje: Gas Opremljenost: Kompletno namešten – delux Status: Izdato do jula 2026. Dodatne pogodnosti Terasa Lift Parking Mogućnost kupovine garažnog mesta Internet Satelitska i kablovska TV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 113.050 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.800 €, 96,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan koji poseduje SMART SISTEM, žičani SMART SISTEM korišćenje i upravljanje preko aplikacije i monitora u dnevnom boravku. - Podešavanje temperature, spuštanje i podizanje roletni, nameštanje ambijetalne svetlosti, paljenje rasvete, sve ove funkcije su za svaku prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 187.250 €, 93,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA U PETROVARADINUProdajemo u Petrovaradinu Lep Četvorosoban PENTHAUS 101 m2 na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi u mirnom kraju mesta na Četvrtom spratu u Podkrovlju zgrade,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,italijanske pločice,Pvc stolarija,centralno grejanje....