• GoHome Professional
stanovi novi sad lift kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stanovi novi sad lift kablovska - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift kablovska

  • Za upit "stanovi novi sad lift kablovska" pronađeno 6 358 nekretnina - prosečna cena 2.748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 188.400 €, 59,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju vrhunski opremljen dvoiposoban dupleks sa radnom sobom na jednoj od najtraženijih lokacija u Novi Sad – Grbavica, ugao Danila Kiša i Bulevara cara Lazara. Stan površine 59m² nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom, dvostrano je orijentisan i prepun prirodne svetlosti, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.510 €, 45,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA Jednoiposoban Stan od 45m2 Lokacija: ✉️ Novi Sad, Telep, Ulica Heroja Pinkija. O stanu: ✔ Površina: 45m² ✔ Tip objekta: novogradnja ✔ Dodatne prostorije: terasa Dodatne pogodnosti: mogućnost kupovine parking mesta ✔ Lift ✔ Klima uređaj ✔ Interfon i video nadzor ✔ Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 98.000 €, 32,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129856, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. NOVA DETELINARA - ODLIČAN, jednosoban stan 32 m2, I sprat, LIFT, terasa, namešten, CG, protočna topla voda, optički internet, kablovska, miran , dvorišno orijentisan , u dvorištu parking za stanare zgrade,32....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi novi sad lift kablovska'
166.860 €
137.700 €
100.000 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.999 €, 96,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan 96m Telep Heroja Pinkija Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Heroja Pinkija Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 96m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.000 €, 73,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan 73m Bul. Evrope Lokacija: Bulevar Evrope (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Bulevar Evrope Sobnost: Trosoban Kvadratura: 73m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 128.750 €, 41,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan 41m kod Ž.Stanice O.Pokreta Lokacija: Železnička stanica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Omladinskog Pokreta Sobnost: Jednoiposoban Kvadratura: 41m2 Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Lift, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan troiposoban stan, lux opremljen, sa pogledom na Frušku Goru! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051645. TROSOBAN STAN. BULEVAR EVROPE. NOVI SAD. 67 M2. Na prodaju delimično namešten trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu novije zgrade sa dva lifta, u atraktivnoj i traženoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad . Stan je kompletno renoviran. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 396.550 €, 134,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju komforan, svetao, četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu . Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 82.400 €, 50,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Novo Naselje. Dvosoban useljiv uknjižen stan po isplati odmah useljiv. U ceni stana kuhinjski elementi. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Izuzetno svetao-bez ulaganja. U blizini gradskog prevoza, mega marketa "LIDL", veliki parking ispred zgrade, gde se uvek možete parkirati.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 193.900 €, 66,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Divan trosoban. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 265.500 €, 77,00 m2 cca 3450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je svetao i komforan trosoban stan površine 77 m², smešten u visokom prizemlju kvalitetne zgrade novije gradnje u ulici Vladislava Kaćanskog, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je uknjižen, uredan i prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 191.430 €, 83,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Četvorosoban stan 83 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvostrane orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Avenija Garden kompleks je pravo urbano utočište koje pruža savršenu ravnotežu između udobnosti, sigurnosti i stilskog života. Sa svojim impresivnim nizom pogodnosti, uključujući privatni parking i 24/7 obezbeđenje, ovaj kompleks pruža bezbrižan način života za svoje stanare. Stanovnici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 231.750 €, 93,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban dupleks stan | 93 m² | V sprat Novogradnja (2020. god.) | Uknjižen 1/1 | Lift Sa mogućnošću kupovine parking mesta i mogucnost zamena za manji stan uz doplatu (za vise informacija pozvati: +381 63 663 944) Lokacija idealna za porodicu: vrtići, osnovna i srednja škola,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 236.400 €, 85,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Veliki Četvorosoban PentHaus 85 m2 sa pripadajućom krovnom Terasom od 110 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Petom spratu, lepe orijentacije u mirnom kraju, re pogodan je za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.540 €, 42,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan u Novom Sadu, Detelinara, odlična lokacija pogodna za život i investiciju. Stan je kompletno renoviran i namešten, površine 41m2, spreman za odmah useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: jednosoban stan Kvadratura: 41m2 Sprat: 4. sprat Lift: da Stanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na odličnoj lokaciji kako zivot tako i za izdavanje. Stan je izvorno bio sa jednom spavaćom ali je odvojen gipsanim zidom tako da je u funkciji 2.5. Kuhinja je fizički izdvojena. Kako je stan u izvornom stanju budući kupac ima mogućnost da ga po svojoj zelji renovira.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan-duplex , novije gradnje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.770 €, 44,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Telep Oglašavamo prodaju novih stanova različite strukture i spratnosti,useljivih u maju 2026. godine. Premijum gradnja,najkvalitetnija oprema Grejanje na gas po potrošnji. Proveren i pouzdan investitor. Povrat pdv-a za kupce prve nekretnine. Za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.310 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 278.100 €, 95,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Novi Sad - Lux četvorosoban stan u blizini keja Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 178.200 €, 47,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Uknjižen, bez tereta, kompletno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Sajam kompleks sa svojom infrastrukturom i sadržajem predstavlja malo naselje gde su sve uslužne delatnosti na dohvat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 231.570 €, 83,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u mirnom delu Grbavice nalazi se ovaj extra porodičan stan. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 122,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Fantastičan Četvorosoban PentHaus 122 m2 sa Velikom terasom 193 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom života Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi u mirnom kraju a u blizini osnovne škole "Petefi Šandora". Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 85.470 €, 42,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

553738-Za vise informacija kontaktirajte nas. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi fantastičan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u novoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namesten, nalazi se na 5 minuta od glavne autobuske stanice i 10 minuta od centra grada. Dvorišno orijentisan izolovano od buke. Zgrada vrhunskog kvaliteta useljena prosle godine. Od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 118.450 €, 55,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*U pitanju je nekretnina koja se knjiži kao poslovni prostor ali se može uraditi prenamena u stan, u zavisnosti od potrebe kupca. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja. Za više informacija i potencijalno gledanje nekretnine, pozovite naše agente prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.760 €, 52,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.880 €, 36,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom, na visokom prizemlju, i odmah je useljiv. Ovaj jednoiposoban stan za prodaju u Novom Sadu ima funkcionalan raspored....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 768)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura