• GoHome Professional
stanovi novi sad lift kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • stanovi novi sad lift kablovska - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi novi sad lift kablovska

  • Za upit "stanovi novi sad lift kablovska" pronađeno 6 362 nekretnina - prosečna cena 2.748 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.700 €, 34,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i kompletno opremljena garsonjera površine 34m², smeštena na 2. spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, na Bulevaru Patrijarha Pavla, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, prodavnica, škola i ostalih sadržaja. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 146.260 €, 43,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.580 €, 41,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.5 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 42m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Objekat u mirnoj ulici nadomak glavne saobračajnice Heroja Pinkija. Odlično je povezan sa Limanom 4 kao i ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opeme. Potrebni sadržaji su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 279.560 €, 123,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji. Visok kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 96.510 €, 41,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 530.080 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 143.220 €, 47,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku da postanete vlasnik potpuno opremljenog, moderno uređenog dvosobnog stana u novom i prestižnom kompleksu NS Square, u naselju Avijacija. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – u mirnom okruženju, a svega 10 minuta vožnje od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 128.550 €, 49,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 283.700 €, 104,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican komforan stan sa pdv.064/215-02-36** Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 118.450 €, 50,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna nekretnina na odličnoj lokaciji u centru Novog Naselja. Okružena zgrada sa parkingom i zelenilom. Normalna etaža, zgrada sa dva lifta. Zajedničke prostorije(vešeraj) na spratu ,ostava u potkrovlju. Stan se prodaje polunamešten. Dobro održavan bez veći ulaganja. Dve terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 132.400 €, 57,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 57m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Centralno grejanje Novogradnja Terasa Bulevar Patrijarha Pavla Sprat: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 154.500 €, 75,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji, u zgradi od fasadne cigle, odličnog rasporeda. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, trosoban stan 73m2, kompletno renoviran, neuseljavan, odlična lokacija Na prodaju kompletno renoviran i neuseljavan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Ova nekretnina predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 259.810 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je 3. sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 346.080 €, 168,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam jedinstvenu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Vlasnik ga je dodatno sređivao za sebe u izgradnji. Prodaje se kompletno namešten. Parking mesto u dvorištu zgrade. Prelep pogled na Bulevar patrijarha Pavla, zgrada izgrađena 2019....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 74,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN,uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 74 m².Dva kupatila ,dve terase.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 164.250 €, 69,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

543434-Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 515.000 €, 132,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Novogradnja u samom centru pešačke zone! Vrhunski kvlaitet gradnje i opreme. Stan poseduje prelep dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila, zastakljenu terasu na kojoj možete uživati tokom celog dana i noći. Sve prostorije izuzezno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.500 €, 35,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Fenomenalan porodičan duplex. Ovaj troiposoban stan se nalazi na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. Blizina Sajma, marketa, škola, autobuskih stajališta, fenomenalno povezan sa svim delovima grada. Vrhunski kvalite izgradnje i opreme. Izuzetno osvetljen stan, poseduje prelep....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 222.570 €, 85,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.200 €, 93,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex stan na Novoj Detelinari. U ceni stana je i parking mesto. Stan je odličan i bez ikakvih ulaganja. Stan koji će vas očarati na prvi pogled. Na lokaciji svega neophodnog, marketi, škole, vrtići, crkva, blizina linija gradskog saobraćaja. Usrećite vašu porodicu kupovinom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.920 €, 68,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan na atraktivnoj lokaciji. Zgrada je vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Pouzdan investitor! Za kupce prve nekretnine mogućnost refundacije PDV-a! Za više informacija o nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.310 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 86.450 €, 28,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.990 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na najboljoj lokaciji u Novom Sadu, strogi centar, na sto metara od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone! Prodaje se kompletno namešten, spreman je odmah za useljenje ili za izdavanje! Uknjižen, odlična zgrada, novija i lepo održavana, mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.000 €, 67,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051645. TROSOBAN STAN. BULEVAR EVROPE. NOVI SAD. 67 M2. Na prodaju delimično namešten trosoban stan površine 67 m², smešten na 4. spratu novije zgrade sa dva lifta, u atraktivnoj i traženoj lokaciji – Bulevar Evrope, Novi Sad . Stan je kompletno renoviran. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 164.800 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji - Liamn 4. Stan poseduje dve odvojene spavaće sobe, dnevni boravak sa izlaskom na terasu i još jednu zastakljenu terasu i kuhinju sa prirodnom ventalicijom. Stan je dvorišno orijentisan sa sjajnim pogledom. U blizini nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531782 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 199.000 €, 84,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550224-Na prodaju stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu! Projekat se ističe visokim kvalitetom gradnje i savremenom opremom, uz pažljivo osmišljene rasporede stanova koji pružaju komfor i funkcionalnost. Smešten u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 176.130 €, 89,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlično održavan četvorosoban dupleks stan na Podbari. U donjem delu nalaze se dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i ostava. U gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe i toalet. Uknjižen i bez tereta, pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan je istočno orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.130 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 120.510 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan za renoviranje na Limanu III. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 99.910 €, 57,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep svetao stan u mirnom kraju. Novija zgrada sa liftom i parkingom u blizini. Prodaje se sa nameštajem i tehnikom kao na slikama. Stan sa dva kupatila i dve kuhinje bez ulaganja. Odlična investicija. U blizini marketi, autobuska stanica .Za sve detalje slobodno pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.520 €, 27,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam garsonjeru na Grbavici. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ikakva ulaganja. Odlična investicija! U blizini nekretnine nalaze se marketi, apoteke, škola, vrtići Stan se nalazi u mirnoj ulici i moguća je kupovina na kredit. Za više informacija pozovite 0621048521....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 178.810 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Prodaje se kompletno namešten, bez ulaganja. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 162.480 €, 79,00 m2 cca 2060 €/m2