• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider parket

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider parket" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 3.987 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 842.000 €, 169,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

SPOJ PRIRODE I PRESTIŽA NA DEDINJU U mirnoj, ušuškanoj ulici Dedinja, u blizini borove šume Belog dvora, nalazi se ekskluzivni stambeni kompleks koji nudi vrhunski komfor, privatnost i prelepu prirodu, a sve to nadomak centra grada. Ovde je svaki detalj pažljivo osmišljen – od vrhunskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 370.000 €, 87,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

Stan sa baštom u ulici Miloja Đaka na Dedinju. Nalazi se u prizemlju novije zgrade. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo sa đakuzijem, još jedno kupatilo i terase koja izlazi u privatno dvorište površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider parket'
385.000 €
378.000 €
240.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 359.000 €, 86,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prestižnoj lokaciji, okružen parkovskim zelenilom, nalazi se ovaj komforan trosoban stan na drugom spratu, sa parking prostorom ispred zgrade. Trostrano je orijentisan, ukupne površine 106m2 (uknjiženih 86m2), sa tri terase ukupne površine 20m2, koje nisu uračunate u kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. Stan se sastoji se od dva nivoa. Na prvom se nalazi ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 419.900 €, 144,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja ekskluzivnog dupleksa, upravo kompletno sredjenog, na prestižnoj lokaciji, na Dedinju, kod Belog Dvora, sa velikom terasom, garaznim mestom, koje se moze rolo vratima pretvoriti u garazu i 2 velike ostave. U neposrednoj blizini se nalaze mnogi infrastrukturni objekti neophodni....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 855.000 €, 203,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

6.0, uknjižen 185m2, merena stvarna površina 203m2, CG, lift, interfon, video nadzor, KTV, internet, klima, kamin prostorije: hodnik, 6 prostranih salonskih soba, 2 kupatila, kuhinja, ostava, 3 terase Od Mostarske petlje do Doma Narodne skupštine, prostire se 1.600 metara duga ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 795.000 €
22.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, suncan, svetao, zgrada okruzena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 545.000 € na 539.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 539.000 €, 108,00 m2 cca 4990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 545.000 €
19.04.2026 - 539.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U blizini ulice Svetozara Markovića, delu kod Kliničkog centra fenomenalan stan kompletno renoviran od poda do plafona, sve novo – zidovi, podovi, instalacije, enterijer, nameštaj. Stan je rađen bez kompromisa, moderan, elegantan i odmah useljiv. Jedan od najvećih benefita: na par....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 625.000 €, 117,00 m2 cca 5340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, kompletno opremljen četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, u ulici Milovana Marinkovića, ukraju popularnom pod nazivom- Voždovačko Dedinje. Spoljna stolarija je aluminijum, troslojni paket sa nisko emisionim staklom punjenim argonom, hromirane ručke Nore nemačke, elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 225.218 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, 4.0, stan sa garažom pogodan i za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada u zelenilu iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan stan, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 100,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Koste Racina, stan sa garažom pogodan za kancelarije .. / nedlaeko od ul. Neznanog junaka, zgrada iz 1980-ih, bele fasadne cigle, uredan ulaz, odmah useljiv, svetao, funkcionalan prostor, gipsani radovi, hrast parket, termo stakla, 2 klime, alarm, cg, 4 prostorije, 2 m.čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1,5 Savski Venac , Dedinje , Rajka Mitica , 53 m2 ( uknjizena kvadratura ) , 5 / 5 ,cg , lift ( do 4. sprata ) , cg , kompletno renoviran stan - ptk , odlicna lokacija , dvostrano orijentisan (istok- jug ) , svetao , visina plafona 1,6m - 2,6m , izvorna drvena stolarija , sanitarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 263.424 €, 65,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>