• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura in - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura interfon

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura interfon" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 3.945 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 490000 eura (malo jeftiniji)
    • 540000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem, delu Dedinja, pri vrhu padini ka Lisičjem potoku. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu četvorosobnu nepokretnost koja se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja, 4.5, 1/3, lift, gas, klima, kamin, 2 kupatila, toalet, 3 terase, ostava, video nadzor, interfon, dvorište, bazen, 2 garažna mesta. Prodajemo komforan stan modernog dizajna, okružen zelenilom, smešten u trospratnoj zgradi novije gradnje u mirnom, rezidencijalnom delu grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 113,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan i izuzetno komforan stan u elitnom i mirnom delu Dedinja, u ulici Slavka Ćuruvije. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa malim brojem stambenih jedinica, u moderno projektovanom objektu spratnosti P+3, sa privatnim dvorištem i bazenom namenjenim isključivo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider do 520000 eura interfon'
460.000 €
460.000 €
416.871 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4. 0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 425.000 € na 415.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 425.000 €
27.03.2026 - 415.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, kompletno renoviran trosoban stan, 2 mokra čvora, terasa, dvorište, klima, internet, interfon, podrum, parking. Odličan, svetao stan, dvostrane orijentacije, sa terasom i dvorištem, u održavanoj vojnoj zgradi starije gradnje sa samo 6 stanova, na Dedinju odmah ispod Belog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.000 €, 101,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonac kod Balkanske ulice, na raskrsnici sa ulicom Milovana Milovanovića. Stan je na 3. spratu od 5 zgrada ima lift i centralno grejanje. Takozvana kraljevska gradnja iz 1937.godine. Stan je četvorosoban, dvostran, sa dva ulaza, dva mokra čvora, ima i terasu koja jednim delom gleda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 80,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360.000 € na 350.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 350.000 €, 74,00 m2 cca 4730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 400.000 €
25.02.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Beograd na vodi, Eterna; 74m2, 3.0, 5./7, cg, lift, interfon, internet, ostava - vešeraj, garažno mesto; Nov, jugozapadno orijentisan, kompletno ekskuzivno opremljen trosoban stan (69m2 grejne + 5m2 terase) u zgradi Eterna; Garažno mesto od 12,5m2 na nivou -1 po ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan u Beogradu na vodi, 54 m² Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 54 m², smešten u jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Beograd na vodi. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenjem, idealan za život, ali i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2. 0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u najlepšem kraju Dedinja. Nalazi se u vojnoj zgradi, lepo i uredno održavanoj. Stan je trostrano orijentisan i vrlo svetao. U izvornom je....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 215.000 €, 58,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada prepunom zelenila prodaje se funkcionalan i komforan dvosoban stan površine 58 m2. Smešten u zgradi novije gradnje sa liftom u ulici Milana Blagojevića Španca. Stan se sastoji od: - prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom - spavaće sobe - hodnika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 205.000 €, 48,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 61,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Boška Petrovića 2.0, 61m2 (terasa 2m2), 4/4, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi šarmantan stan u potkrovlju uredno održavane zgrade, okružene parkom. Stan je veoma funkcionalan i renoviran 1990. godine. Iz predsoblja se ulazi u sve prostorije -....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>