• GoHome Professional
stanovi PANČEVO - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stanovi PANČEVO - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PANČEVO

  • Za upit "stanovi pančevo" pronađeno 290 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • 2.sprat
    • duplex
    • potkrovlje
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 143.500 €, 70,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada u izgradnji je zgrada sa više stanova, sa rokom useljenja kraj 2026. Svi stanovi su sa po tri spavaće sobe, izuzev ovog koji ima dve komforne spavaće sobe. Po dva stana na spratu, dvostrano orijentisani. Svaki stan ima kupatilo i odvojeni toalet. Zgrada i stan predbeležbom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 141.874 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj da traje decenijama, sa posebnim akcentom na trajnost, funkcionalnost i dugoročnu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 85.000 € na 83.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 89.000 €
13.03.2026 - 87.000 €
27.03.2026 - 85.000 €
24.04.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 2,0-soban uknjižen stan na tesli u blizini aviv parka. Stan je po strukturi dvosoban na 4. spratu bez lifta, grejanje na TA. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 121.950 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.0 , 61.59m2(teasa 3.04m2), podno grejanje, lift, II/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 123.926 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 220.000 €, 309,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na lepom placu punom zelenila nalazi se kuća spratnosti prizemlje i potkrovlje. Čine je tri celine od kojih dve imaju zajednički ulaz a jedna sopstveni. Sve celine imaju prizemlje i potkrovlje koje je visoko te u potkrovlju imaju i galerije ili izlaz na tavan. Neobičnog dizajna sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 198.000 €, 78,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan u samom srcu grada, na samo 17 km od najuzeg centra Beograda, povrsine 78 m2, smesten na prvom spratu moderne, nove zgrade, sa liftom. Agencijska provizija: 2% Agent prodaje: Dragan Vukovic, 060/3066-416 Ova nekretnina predstavlja savrsen spoj komfora, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 105.174 €, 59,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1149 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. U ponudi je dvosoban stan ukupne površine 58.43 m2 u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 86.350 € na 94.350 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 94.350 €, 51,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 86.700 €
22.02.2026 - 86.350 €
06.03.2026 - 94.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada, 4 min. pešaka do parka u centru i svih sadržaja, u ponudi je stan u predgradnji, sa rokom završetka semptembar 2027. Stan je na I spratu, parket I klase, italijanska keramika, grejanje na gas, bešumni lift. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 80.000 € na 85.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen stan na strelištu od 52m2 stambene površine + 2 terase ( sa terasama kvdratura je oko 60m). U stanu je sve renovirano osim kupatila.stan ima pripadajući podrum .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.492 €, 49,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 155.196 €, 87,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1155 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. U ponudi je dvosoban stan ukupne površine 86.22 m2 u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 41.000 €, 56,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan dvosoban stan odličnog rasporeda u naselju Topola, površine 56 m2. Svuda okolo je zelenilo, vladaju mir i tišina, utisak je da ste negde daleko u prirodi, a u stvari veoma blizu svega bitnog, potrebnog za savremen, ali miran porodični život u gradu. U blizini su škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.300 €, 51,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji sa odvojenom spavaćom sobom, na 1. spratu u naselju Kotež sada po specijalnom popustu! Stan je orijentisan ka sunčanoj strani, sa obiljem prirodne svetlosti zahvaljujući velikim staklenim površinama. Grejanje je podno, u kombinaciji sa inverter klimom,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 133.500 €, 89,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na početku naselja Margita, nedaleko od ulice Moše Pijade, u saobraćajno slabo prometnoj ulici, završena je i useljenja novogradnja. Predmetni stan je poslednji neprodat. Useljiv brzo po dogovoru sa investitorom i odabirom završnih materijala. Prilika da sami izaberete vrstu i dizajn....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 229.000 €, 198,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan od 198 kvm, na prvom spratu male stambene zgrade. PVC stolarija, termo izolacija. Grejanje na struju ili na čvrsto gorivo. Idealna lokacija na Strelištu, u Pančevu. Blizina svih potrebnih sadržaja (odlična saobraćajna povezanost). Stan je fizički podeljen na dva manja.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 102.380 € na 108.980 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, Margita, 108.980 €, 66,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 102.380 €
01.05.2026 - 108.980 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Bez plaćanja agencijske provizije za kupca. Pančevo, Margita, Uroša Predića, 3.0, 66,05m2, I/4, lift, EG na struju. Luxuzan objekat u izgradnji. Uredna dokumentacija – građevinska dozvola i prijava radova. Rok završetka radova 31.12.2026.godine. Odlična loakcija nedaleko od centra....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 88.000 €, 54,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen stan u blizini hotela Tamiš .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo veoma prostran, dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji, kod Hotela Tamiš i starog puta za Beograd. Zgrada se nalazi u velikom dvorištu, uvučenom od glavnog puta, što omogućava tišinu i mir u stanu. Od prostorija poseduje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.000 €, 67,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje na par koraka od centra Pančeva. Stan je površine 66,98m2 i nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i poseduje lift. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 428.000 €, 214,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam predstavimo jedan od najpoželjnijih stanova u Pančevu. Ovaj dupleks nalazi se u novijoj, modrernoj zgradi. Dupleks je moderno projektovan i opremljen. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom rađenoj po meri i trpezarije. Radne površine u kuhinji su od....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 58,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u samom centru Pančevo, ukupne površine 58m. Stan se nalazi na 7. spratu uredne stambene zgrade sa ukupno 9 spratova, što pruža lep pogled i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Po strukturi je dvoiposoban i odlično organizovan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 100,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban renoviran stan na Novoj Misi od 100m2 na drugom spratu od tri sprata, trostran, terasa grejanje na tri klime, dva mokra čvora ( kupatili +wc) Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 109.000 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran dvoiposoban stan u ulici Moše Pijade, na odličnoj lokaciji u širem centru Pančeva. Stan se nalazi na trećem spratu manje, novije zgrade sa svega 4 stana, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatan ambijent za život. Uknjižen je na 58 m²,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 215.000 €, 113,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan luksuzni, funkcionalni, penthouse u centru Pančeva. Hodnik, tri spavaće sobe, dva kupatila, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom tipa open space, garderober, prostrana terasa sa predivnim pogledom. Dvostrano orjentisan. Ovaj luksuzni stan celom površinom ima podno grejanje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.342 €, 46,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan u izgradnji, na odličnoj lokaiji u Pančevu. Zgrada se nalazi u mirnom delu grada, ali veoma blizu centra. U blizini se nalaze autobuska I železnička stajališta, put za Beograd, Narodna bašta, prodavnice I ostali bitni sadržaji, a sam....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.000 €, 81,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi nova stambena zgrada u izgradnji, rok završetka decembar 2025. Smeštena na izuzetnoj lokaciji u centru Pančeva u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Projekat obuhvata dve moderne zgrade, vrhunskog kvaliteta gradnje. Imamo priliku da Vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.235 €, 90,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, komforan stan u izgradnji, u mirnom delu Pančeva, nadomak samog centra grada. Zgrada se nalazi u tihoj ulici, skrivenoj od gradske buke, a na samo nekoliko minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, parkovi, Narodna....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 115.500 € na 114.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 115.500 €
17.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji, zvršen odmah useljiv na Margiti od 51m2 po strukturi dvosoban, grejanje eg na struju ( radijatori) .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 179.719 €, 89,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban stan od 88.97 m2 u izgradnji na odličnoj lokaciji, u strogom centru Pančeva. Na ovoj lokaciji se nalaze dve zgrade sa po 8 salonskih, troiposobnih, dvostrano orijentisanih stanova. Na svakom od spratova se nalaze samo po dva stana, što pruža....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 119.695 €, 65,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 92.000 €, 61,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u mirnom, a veoma snabdevenom naselju Strelište. U blizini zgrade se nalaze osnovna škola, vrtići, marketi, dom zdravlja, kao i Narodna bašta, autobuska stajališta, teretana, kafići i drugi sadržaji bitni za udoban život. Stan se nalazi na 7. od....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 159.120 €, 102,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1208 Kontakt za više informacija ili dogovor oko razgledanja 069 3322 626. Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! - Uselljivo za dva, tri meseca. - Idealan stan za one koji vole prostor i komforan život. Kvalitetna gradnja i moderan stil....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nov stan 65m2.Nalazi se 150m od zelene pijace,blizu centra.Ulica Ružina 9. U istoj zgradi imam još 3 stana manje i veće kvadrature i poslovni prostor predviđen za restoran ali može da se menja namena.Kontakt: 0628550200 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 94.900 €, 69,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i svetao 3.0 dupleks, sm ešten na Strelištu u kupne površine75 m (69 m stambenog prostora), i sastoji se iz: d nevnog boravak sa kuhinjom otvorenog tipa, dv e spavaće sobe (trenutno se koriste kao jedna celina), k upatila sa tuš kabinom, toaleta, walk-in garderobera,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 98.000 €, 89,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma komforan stan u novogradnji iz 2022. godine, odmah useljiv. Nalazi se u ulici koja vodi do samog centra grada kao i puta za Beograd. U blizini se nalaze svi bitni sadržaji za udoban život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 290)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>