• GoHome Professional
stanovi PANČEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi PANČEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PANČEVO

  • Za upit "stanovi pančevo" pronađeno 290 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • namešten
    • 1.sprat
    • klima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, Centar, 91.300 €, 49,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako zeli te mir i udobnost, ovo je stan za vas. Dvosoban stan od 49m2, 1700e po m2, parking mesto koje ide uz ovaj stan 8000e. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 115.376 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 66.026 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje namešten 4,0-soban stan u centru od 100m2 sa garažnim mestom. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 127.500 €, 85,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Raskošan trosoban stan u sve popularnijem delu grada. Izuzetno kvalitetna novogradnja, zgrada useljena, papirologija zgrade i stana kompletna sa upotrebnom dozvolom. Pogodno za sve vrste kredita. Na 15 minuta od Beograda. Zgrada udaljena 15-16 minuta hoda od centra. Posebna pogodnost....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju koje spaja mirne gradske ulice i sve što je potrebno za udoban život, nalazi se ovaj svetao i prostran dvoiposoban stan, orijentisan ka jugoistoku, tako da je pun dnevne svetlosti tokom celog dana. Svaka prostorija odiše toplinom i funkcionalnošću – sve sobe su odvojene,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 78.863 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 153.000 €, 102,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i moderan stan površine 102 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u Pančevu, u neposrednoj blizini centra grada. Zahvaljujući odličnoj poziciji, u krugu od nekoliko minuta nalaze se osnovne i srednje škole, autobuska stanica, marketi i svi potrebni sadržaji, što....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban stan na kotežu 1 od 62m2 ( uknjižen na 57m2 + trasa-lođa od 5m2, na 4. spratu bez lifta, grejnje gradsko cg, zamenjena je strujna i vodovodna instalacija, kupatilio rnovirana zamenjana spoljna stolariaj i ulazna vrata. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 43.000 €, 50,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se na Novoj Misi dvosoban stan od 50 m2 u polusuterenu. Cena je 43000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini svih sadržaja, škola, obdaništa, autobuske i železničke stanice, na poslednjem, petom spratu nalazi se dupleks nastao nadziđivanjem zgrade 2012. godine. Kvalitetno izolovan, sa centralnim grejanjem u svim prostorijama. Klima uređaj 18-ica. Stan je uknjižen na 75m2, gde kosine....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 112.000 €, 61,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U traženom delu grada, u mirnoj ulici, lokacijski 5 min. hoda od Narodne bašte, 10 min. do strogog centra, 4 min. do osnovne škole. Posebno naglašena estetika zgrade i kvalitet završnih radova, prostranih hodnika, komforan lift. Stan jugozapadno orijentisan, sa divnom prostranom terasom.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 57.115 €, 39,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju u modernom arhitektonskom stilu. U pitanju je nov sistem EKO gradnje sa energetskim pasošem A+, zvučnom izolacijom (preko 60dB), otpornost na požare (120-240RE), otpornost na pojavu vlage i buđi, sezmička sigurnost (otpornost na potrese....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji od 60m2 na visokom prizemlju, bez terase, grejanje centralno na kalorimetre. Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 155.000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljena zgrada, novije gradnje, u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada sa upotrebnom dozvolom, vlasništvo 1/1. Odlično pozicioniran stan sa pogledom na grad. Odličan bilo za stanovanje ili izdavanje po princiou ''Stan na dan''. Karakteriše ga odlična izolovanost, kvalitetna ojačana....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.544 €, 50,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavui, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, degažman, 2 sobe, kupatilo. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 125.000 €, 58,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 Karađorđeva.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 190.000 €, 113,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Cara Lazara Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.klikdooglasa.com

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 63.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2021.,

www.klikdooglasa.com

Karadjordjeva [telefon] Prizemlje Dve sobe do ulice Garaza Cenatar Odmah useljiv Uknjizen Novagradnja Zaseban ulaz za dva stana Extra stanje. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 89.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.klikdooglasa.com

Stan [telefon] m [telefon] u prizemlju manje zgrade sa [telefon] stambene jedinice,jedan u prizemlju i jedan na spratu.Razdvojena struja voda i grejanje.Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka,tri spavaće sobe i jedne manje dečijesobe ili radne sobe(trenutna funkcija) a to čak....