• GoHome Professional
stanovi PANČEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi PANČEVO - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PANČEVO

  • Za upit "stanovi pančevo" pronađeno 292 nekretnina - prosečna cena 1.788 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • opremljen
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 bez tereta i zabeležbi. Na samo 5 min. hoda od centra, blizu hotela Tamiš, nalazi se zgrada distancirana od prometnih saobraćajnica, okružena zelenilom. Kvalitena gradnja debelih spoljnih zidova i duplih unutrašnjih pregradnih zidova između stanova. Zgrada bez lifta,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 94,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Stan je u vlasništvu fizičkog lica a zgrada nije uknjižena, te je kupovina moguća samo za keš i nema PDV-a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Pančeva izdaje se potpuno nov stan u moderno izgrađenoj i kvalitetnoj zgradi. Prostor je pažljivo opremljen i kompletno namešten, a do sada nije bio useljavan, što ga čini savršenim izborom za one koji žele da budu prvi stanari. Kombinacija savremenog dizajna, praktičnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban stan na kotežu 1 od 62m2 ( uknjižen na 57m2 + trasa-lođa od 5m2, na 4. spratu bez lifta, grejnje gradsko cg, zamenjena je strujna i vodovodna instalacija, kupatilio rnovirana zamenjana spoljna stolariaj i ulazna vrata. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 275.400 €, 150,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjžen penthouse u novogradnji, sa odličnim pogledom na grad. Rok završetka radova do kraja 2024. Zgrada na odličnoj lokaciji, kvalitetne gradnje sa urednom papirogijom. PDV nije uračunat u cenu. U postupku izmena kvadrature u katastru na 162kv. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.544 €, 50,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks od 96m2 u Pančevu. Nalazi se u naselju Tesla, nedaleko od centra grada, a u blizini Big shopping centra. Nalazi se u blizini škola, pijace, vrtića, velikih i malih marketa, kao i autobuske stanice za nekoliko linija gradskog saobraćaja. U donjem....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 130.500 €, 90,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 90m2 sa tri spavace sobe, izolovan extra 15cm fasadna izolacija, ususkan , grejanje toplotna pumpa.. Kontakt 063377835 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 74.000 €, 50,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ušuškan na tihoj lokaciji, s pogledom koji se pruža preko mirne površine Tamiša, nalazi se stan koji spaja udobnost modernog života sa spokojem prirode. Svaki njegov kutak osmišljen je da pruži osećaj doma — od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, pa sve....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja nov stan 65m2.Nalazi se 150m od zelene pijace,blizu centra.Ulica Ružina 9. U istoj zgradi imam još 3 stana manje i veće kvadrature i poslovni prostor predviđen za restoran ali može da se menja namena.Kontakt: 0628550200 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 88.000 €, 54,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen stan u blizini hotela Tamiš .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 148.000 €, 104,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 104 m² u novogradnji u Donjem gradu, Pančevo, građen po najvišim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Stan kombinuje moderan dizajn, odličnu izolaciju i ekonomično grejanje, što ga čini savršenim izborom za udoban porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 43.000 €, 50,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se na Novoj Misi dvosoban stan od 50 m2 u polusuterenu. Cena je 43000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavui, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, degažman, 2 sobe, kupatilo. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 147.235 €, 90,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, komforan stan u izgradnji, u mirnom delu Pančeva, nadomak samog centra grada. Zgrada se nalazi u tihoj ulici, skrivenoj od gradske buke, a na samo nekoliko minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, parkovi, Narodna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 66.026 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 60.000 €, 62,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan 1/1 na 62m2. Podrumski deo: jedna prostorija sa izdvojenim delom za čajnu kuhinju i toalet. Prizemni deo: hodnik, mala kuhinja, kupatilo. Sprat čine hodnik, terasa, spavaća soba sa izlazom na galeriju. Prilaz stanu kapija sa kolskim ulazom. Pripadajuće parking mesto....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Vojlovica, 60.500 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, neuseljavan stan u kući, na prvom spratu. Nalazi se na veoma mirnoj lokaciji koja ima odličnu povezanost sa centrom grada. U blizini se nalazi market, apoteka, autobuska stanica, a na desetak minuta hoda se nalazi i park. Osnovna škola i vrtić su....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Prodajem penthouse stan na trećem spratu na Novoj misi u Pančevu. 101 m2. Prvi vlasnik. Novouređen, nekorišten. Čisto vlasništvo. 1/1. Samo keš kupac. Zvati samo na viber ili whats app na broj +385916104669. Cena 180.000 eura. Mima Prodajem stan u Pančevu na Novoj Misi, penthouse....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 125.000 €, 58,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.feniks.rs

+381 11 3618 371 Karađorđeva.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 190.000 €, 113,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Cara Lazara Spratnost: 1 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2024.,

www.klikdooglasa.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 105.000 €
Sačuvaj