• GoHome Professional
stanovi PANČEVO - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stanovi PANČEVO - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PANČEVO

  • Za upit "stanovi pančevo" pronađeno 290 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 178.000 € na 169.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.01.2026 - 178.000 €
17.05.2026 - 169.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan u centru na 4. spratu, lift, grejanje etažno na struju. Useljiv odmah. Stan se prodaje sa stvarima. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 172.000 €, 111,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u strogom centru Pančeva – odmah useljiv Na prodaju komforan i funkcionalan stan smešten u strogom centru Pančeva, na izuzetnoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih važnih sadržaja za svakodnevni život i poslovanje. Stan je odmah useljiv i pažljivo organizovan.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 135.300 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavu, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, 2 sobe, garederoba, vešernica, kupatilo, terasa. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Pančeva izdaje se potpuno nov stan u moderno izgrađenoj i kvalitetnoj zgradi. Prostor je pažljivo opremljen i kompletno namešten, a do sada nije bio useljavan, što ga čini savršenim izborom za one koji žele da budu prvi stanari. Kombinacija savremenog dizajna, praktičnog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 115.000 €, 97,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U neposrednoj blizini reke i keja smešteno je naselje koje je na 10 minuta hoda od strogog centra grada tako da je laka dostupnost svih gradskih sadržaja. Na poslednjem spratu se nalazi izuzetno sunčan, trostrano orijentisan stan. Poseduje veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 130.500 €, 90,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 90m2 sa tri spavace sobe, izolovan extra 15cm fasadna izolacija, ususkan , grejanje toplotna pumpa.. Kontakt 063377835 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 86.000 €, 62,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen dvosoban namešten stan od 62m2 na drugom spratu. Može zamena za manji stan u Pančevu Terasa, Internet.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 250.000 €, 345,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižena porodična kuća površine 345 m2 u naselju Кotež 2, u izuzetno mirnom kraju. Кuća se nalazi na 1,59 ari placa, sastoji se od po+pr+1+ptk. Prizemlje (podeljeno je na dva manja stana od 26,56m2 i 44,75m2, od kojih je jedan i uknjižen kao stan i poseduje odvojeno brojilo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Margita, 29.900 €, 38,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 165.000 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u širem centru Pančeva. Cena je sa uračunatim PDV-om. Od prostorija ima hodnik, ostavu, kuhinju, dnevnu sobu sa trpezarijom, sanitarni čvor, 2 sobe, , kupatilo, terasa. agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 53.132 €, 28,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Pančevu Stan se nalazi u okviru Gornjeg grada, u blizini samog centra Stan ima 37m2 koji su izuzetno funkcionalno iskorišćeni Nalazi se na visokom prizemlju zgrade novije gradnje (sa 5 spratova) Po strukturi je 1.0 soban i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 74.000 €, 50,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ušuškan na tihoj lokaciji, s pogledom koji se pruža preko mirne površine Tamiša, nalazi se stan koji spaja udobnost modernog života sa spokojem prirode. Svaki njegov kutak osmišljen je da pruži osećaj doma — od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, pa sve....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 93.000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan dobrog rasporeda i sastoji se od: velike dnevne sobe sa izlazom na lođu, hodnika, kuhinje sa trpezarijskim delom iz koje se ulazi u dnevnu sobu, kupatila, veće spavaće sobe sa izlazom na drugu lođu, manje sobe i ostave. Lođe su zastakljene, prozori pvc. Podne kuhinjske pločice....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban uknjižen stan na Novoj Misi. Mogućnost kupovine uknjižene garaže koja se nalazi ispod stan veličine 21m2 po ceni od 17600€. Uz garažu se nalazi podrum od 9m2 Terasa.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 92.000 €, 64,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se na Tesli, u odličnoj zgradi blizu TC Big, dvosoban stan sa cg na 2. spratu. Ima 64 m2 + 2 terase i potrebno je renoviranje. U kuhinji i jednoj sobi je urađena pvc stolarija. Prodaje se isključivo za gotovinu jer su naslednici van RS. Cena je 92000 evra. Agencija Mustang....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 231.380 €, 112,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Osim prostrane dnevne sobe, sadrži i tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponudi četvorosoban stan od 80 m2 Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata Zgrada izgrađena 2021 godine, modernog izgleda i kvalitetne gradnje u mirnoj ulici preko puta pijace, stan je dvostrano orjentisan Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Gornjem gradu jednosoban dvorišni stan od 27 m2. Useljiv je i namešten a cena je 35000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 204.090 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Stan se nalazi na prvom spratu. Ima dve spavaće sobe, dva kupatila. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.376 €, 80,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 83.84m2( terasa ), EG, lift, PR/V, telefon, interfon,video nadzor. Građevinska dozvola. U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi. Od materijala su korišćeni: Core tec luksuzni podovo 100% vodootporni sa plutom, dodatna zvučna izolacija, Fudermax na fasadi,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Sodara, 110.000 €, 97,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan na 7. spratu, lift ide do 6. sprata, dvostran, dve terase, dve klime Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Tesla, 155.000 €, 96,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dupleks od 96m2 u Pančevu. Nalazi se u naselju Tesla, nedaleko od centra grada, a u blizini Big shopping centra. Nalazi se u blizini škola, pijace, vrtića, velikih i malih marketa, kao i autobuske stanice za nekoliko linija gradskog saobraćaja. U donjem....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan od 60m2 ( uknjižene na 57m2 + lođa+ terasa)na 4. spratu bez lifta, grejanje TA. Terasa.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo useljiv stan u tek završenoj novogradnji, na odličnoj lokaciji nedaleko od centra. Papirologija zgrade i stana kompletna, urađen i tehnički prijem. Zgrada građena od vrhunskih materijala sa odličnom izolacijom i energetskim pasošem. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u centru od 80m2 u izgradnji. rok završetka najkasnije do 31.12.2025.godine Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 275.400 €, 150,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjžen penthouse u novogradnji, sa odličnim pogledom na grad. Rok završetka radova do kraja 2024. Zgrada na odličnoj lokaciji, kvalitetne gradnje sa urednom papirogijom. PDV nije uračunat u cenu. U postupku izmena kvadrature u katastru na 162kv. Mogućnost kupovine garažnog mesta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 148.000 €, 104,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 104 m² u novogradnji u Donjem gradu, Pančevo, građen po najvišim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Stan kombinuje moderan dizajn, odličnu izolaciju i ekonomično grejanje, što ga čini savršenim izborom za udoban porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 74.500 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, kompletno renoviran stan u strogom centru Pančeva. U malom, mirnom dvorištu u kome je još samo jedan stan. U neposrednoj blizini suda i svih ključnih gradskih sadržaja, gradskog parka i pešačke zone. Pogodan za život kao i za poslovni prostor. U stanu ostaje nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 92.000 €, 74,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižen trosoban stan od 74m2 ( grejna površina 66m2 + dve lođe po 4m2) na trećem spratu bez lifta, komplet renoviran, dvostrano orjentisan (istok - zapad) Stna se nalazi u blizini Lidla na kotežu 1. Uz stan ide pripadajući podrum .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 290)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>