• GoHome Professional
stanovi PANČEVO - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • stanovi PANČEVO - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PANČEVO

  • Za upit "stanovi pančevo" pronađeno 290 nekretnina - prosečna cena 1.781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 80.658 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

2.0 , 44,81m2(teasa ), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnja, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne obrade.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 119.000 € na 115.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.000 €
08.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Oslobođenja, 52 m2, 2.0, 4/5, Lux. Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima odličan raspored sa posebnim prostorom za veš i sušenje, kompletno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 148.000 €, 79,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Ive kurjačkog Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2013 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 58.000 € na 52.727 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 52.727 €, 29,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.04.2026 - 58.000 €
09.05.2026 - 52.727 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalna garsonjera, odlična spratnost. Stanovi ovih kvadratura se prvi prodaju, zato ne gubite vreme zakažite gledanje. Margita mirno naselje, zgrada nedaleko od sadržaja poput marketa, nedaleko od centra i blizu nove glavne autobuske stanice. Kvalitetna gradnja, izdvajamo etažno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 67.000 €, 42,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan,na drugom spratu,iznad stana je ploca i tavanski prostor,blizina osnovne skole,vrtica,marketa .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 142.913 €, 78,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 111.971 €, 61,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 111.989 €, 61,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 100.000 € na 120.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 100.000 €
01.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u izgradnji predviđenog useljenja do kraja 2026. godine. Mirna lokacija - Donji grad, nedaleko od centra, Beovoza, škole Ima dve komforne spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim delom. Uredna građevinska dozvola. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 84.000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na Strelištu od 56m2 ( 52m2 stambena površina + terasa od 4m2), po strukturi dvosoban na 4. spratu, lift, cg za renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Sprat: 4 Ukupno Spratova: 7.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 48.800 €, 62,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Predivan, salonski, dvostran, moze da se preuzme zakupac( 250€)\r\nMogucnost ugradnje lifta.\r\nBez provizije, 0652707927 .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 164.835 € na 181.318 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 181.318 €, 81,00 m2 cca 2240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 164.835 €
17.05.2026 - 181.318 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji od 81m2 na 4. spratu .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 150.150 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om Oglas za: Prodaju Grejanje: gas Kvadratura: 65 m 2 Sobe: 3 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.015 €, 77,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo - Donji grad 3. 5, 77, 41m2 (dve terase), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 53,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u kvalitetnoj starogradnji na atraktivnoj lokaciji, u neselju Tesla, na samo par minuta hoda do Big shopping centra, Narodne bašte, velikih marketa. U blizini se takodje nalaze i dom zdravlja, pijaca, vrtić, osnovna škola, kao i put za Beograd. Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 152.000 €, 76,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi nova zgrada u izgradnji, rok završetka decembar 2025. Smeštena na izuzetnoj lokaciji u centru Pančeva u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Projekat obuhvata dve moderne zgrade vrhunskog kvaliteta gradnje. Imamo priliku da Vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 162.561 €, 78,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo - Donji grad 3.5, 77,41m2 (terasa), 3/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, škola, obdaništa, marketa, ugostiteljskih objekata. Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko vrtića, gimnazije, reke, gradskog parka....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 130.570 €, 57,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu u izuzetno kvalitetnoj novogradnji, projektovanoj i građenoj da traje decenijama, sa posebnim akcentom na trajnost, funkcionalnost i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 90.000 €, 51,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dobar dvosoban stan sa gradskim centralnim grejanjem,blizina centra,marketa,doma zdravlja,skole ,vrtica,useljiv.. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dorišni stan u centru Pančeva-blizina Crkve. U ponudi je dvorišni stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru Pančeva, u neposrednoj blizini crkve-idealno za sve koji žele mir, a da su na korak od svih gradskih dešavanja. Stan je organizovan na dve etaže: -Visoko prizemlje-ulaz,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 152.071 €, 68,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića, 37m2, 1.0, 2/2. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik, kupatilo. Kvalitetna novogradnja, funkcionalan, svetao sa odličnim rasporedom i odvojenom spavaćom sobom. Grejanje na toplotnu pumpu. Prodaje se kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 167.200 €, 76,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u izgradnji u pametnoj-sigurnoj zgradi sa smart ip video interfonom i 4p sigurnosnim sistemom, građenoj sa najsavremenijim materijalima i opremom. Mesto za saunu, u kupatilu đakuzi kada. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini brojnih autobuskih stajališta, osnovne škole, nekoliko....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.360 €, 84,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 34, na povučenom spratu. Link za sajt: https://marmil.co.rs/ponuda-stanova.php Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 190.000 €, 113,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Centar, Cara Lazara, 113m2 .. 113m2, PR/1, 5+, dupleks, gas, terasa, parking, izvorno, uknjižen. Odličan stan funkcionalnog rasporeda u centru Pančeva. U neposrednoj blizini stana nalaze se....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 130.570 €, 58,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 319.000 € na 290.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Centar, 290.000 €, 145,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 261.000 €
27.03.2026 - 319.000 €
24.04.2026 - 290.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Centar, 145 m2, 4.0, 3/4, duplex, LUX. Donji nivo 101 m2: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i toalet, dve terase. Gornji nivo 45 m2: Dnevni boravak, spavaća soba, ostava, kupatilo. Kvalitetna novogradnja iz 2021 god. Drvo aluminijum stolarija,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 76,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan trosoban stan na Tesli na pet minuta hoda od centra grada. Top lokacija, u neposrednoj blizini je Đurina škola, vrtići, pijaca, autobuska stanica, dom zdravlja, marketi. Stan je površine 76 m2, plus pomoćne prostorije 75 m2, plus 36 m2 dvorište iza kuće, stanu pripada....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 29.900 € na 33.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 33.000 €, 38,00 m2 cca 870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 29.900 €
18.03.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Delimično renoviran stan na početku naselja Margita, u blizini reke Tamiš, u blizini centra grada. U mirnoj ulici, ušuškano malo dvorište sa tri stambene jedinice. Predmetni stan je na legalizaciji, stan nije uknjižen i knjižiće se kao posebna celina iz ozakonjenja. Trenutno se overava....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.514 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 58,87m2 (terasa), 2/5, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, internet, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok nivo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.800 €, 80,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.indomio.rs

Stanovi su oglašeni prema kvadraturi, osnovi stana, 3D prikazu, orijentaciji, kao i tabeli površine stana. Stan broj 3 na prvom spratu- 1.350€ + PDV. U cenu je uključen PDV. Luksuzni stanovi u novogradnji (2022. godina) u mirnom delu Pančeva, u ulici Branka Radičevića 32, na svega....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 170.720 €, 86,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 86.22m2(teasa 28m2), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 41.000 €, 50,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u topoli od 50m2 na 1, spratu po strukturi dvosoban za renoviranje. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.180 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na lokaciji Donji Grad, u toku je izgradnja petospratne zgrade, gde se na povučenom petom spratu nalazi jednoiposoban stan, sa odvojenom spavaćom sobom. Grejanje podno, na struju, sopstveni kotao. Podovi Tarket i keramika. U spavaćoj sobi drveni krovni prozor, a u dnevnoj aluminijumski....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 140.526 €, 79,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ID 1147 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. U ponudi je dvosoban stan ukupne površine 78.07 m2 u kvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 141.874 €, 63,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 290)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>