• GoHome Professional
stanovi Dedinje BEOGRAD - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stanovi Dedinje BEOGRAD - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi Dedinje BEOGRAD

  • Za upit "stanovi dedinje beograd" pronađeno 266 nekretnina - prosečna cena 4.084 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosečna cena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • dvorište
    • renovirano
    • klima
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 232,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Potpuno nov i luksuzan stan u rezidencijalnom delu Dedinja. Zgrada je građena po poslednjim standardima uz korišćenje materijala visoke klase. Stan se nalazi na drugom spratu. Sastoji se od prostrane dnevne sobe koja sa kuhinjom cini open space. Dnevna soba ima izlazak na dve terase,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.klikdooglasa.com

Dobrodošli u najluksuzniji stan na Dedinju, oličenje sofisticiranog življenja i modernog dizajna. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 18167, PR/III, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Odlican stan,kompletno renoviran sa novim nameštajem. Poseban ulaz iz vrta. Iskljucivo nepušači, nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

DEDINJE TERRACE Stan u elitnom delu grada na Dedinju okružen zelenilom sa velikom terasom sa koje se pruza veličanstven pogleda na ceo grad. Sadrži: Spavaću sobu, Dnevnu sobu, Trpezariju, Kuhinju i veliku terasu od [telefon] m [telefon] . U blizini stadiona Crvene zvezde, bolnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-266 (od ukupno 266)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>