• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji" pronađeno 522 nekretnina - prosečna cena 1.581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96255, I/II, uknjižen, stambena zgrada. Veoma svetao, trostrano orijentisan stan, lokacijski odlično pozicioniran. Sastoji se od dve velike sobe, odvojene kuhinje, trpezarije, kupatila i male ekonomske lođe. U izvornom stanju, salonska visina plafona, adaptibilan. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan potpuno nov, sa parkingim mestom, uračunato u cenu. Blizu je osnovne škole, srednje škole do Bulevara 5 minuta. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Moderno koncipiran plan izgradnje, bez utroška kvadrature, sa lepim rasporedom prostorija. Na spratu će biti samo 4 stana, zgrada će biti uređena i renovirana, a stanovi će biti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.345 €, 60,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 60m2(terasa 14m2), EG, PR/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 46m2. Lep, svetao dvosoban stan na Lekinom brdu, sa velikom terasom. Blizina II Ekonomske škole, osnovne škole, vrtića... Kontakt 063/155-9448 Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 50% Terasa, Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite da pronađete svoj idealan dom na savršenoj lokaciji, u mirnom okruženju, ali u blizini svih sadržaja koji vam mogu biti potrebni. Ovaj komforni porodični stan je pravo mesto za život – prostoran, svetao i odmah useljiv. Stan je savršen za porodice, jer se sastoji od prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120326, I/VI, terasa, nov luks, stara gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo, za najam, stan na odličnoj lokaciji u Beogradu, na Zvezdari, kod Liona Na 15 minuta od Vukovog spomenika, blizu Bulevara, ulice Vojislava Ilića, blizu Beo shoping centra, Cvetkove pijace itd. Odlično povezan sa svim delovima grada putem više linija gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 111.400 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 111400€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 61,27m2 Struktura: nov dvosoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - spavaća soba, - terasa. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 140.426 € na 121.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.000 €, 61,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 140.426 €
21.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Stan se nalazi u srcu Kosmaja u sklopu Renew kompleka. Nov je i neuseljavan. Uknjižen je na 61 m2. Sastoji se od dve spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na prostranu terasu sa koje se pruža pogled prema šumi. Osvetljen je i pogodan je za svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.800 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan u naselju Kaluđerica. Stan se nalazi u blizini Lidla. Stan je površine 61m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prizemlju stambene zgrade od 4 sprata. Sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Fočanska, Zvezdara, 125000€, 61m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Fočanska, Zvezdara Fočanska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na Kosmaju, u okviru kompleksa Renew, nalazi se uknjižen stan površine 61 m2, uknjižen i odmah useljiv. Stan ima dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak sa izlazom na terasu. Terasa je orijentisana tako da pruža otvoren pogled i lep zalazak sunca. Raspored je funkcionalan, prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.850 €, 61,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130559, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surčin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin. Projekat obuhvata tri lamele, pažljivo osmišljene kako bi zadovoljile....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 45.750 €, 61,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dvorišno orjentisan stan na Lekinom brdu u Kruševačkoj. 2 spavaće sobe sa bračnim krevetima, prostran dnevni boravak od 25m2, kuhinja sa svim aparatima, EG na struju, I/IV sprata, interfon sa kamerom. Mesečni računi (infostan, čišćenje): 4000 din. Autobuska i trolejbuska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, ta, 2/2, podrum, lođa. Prodaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji u Borči. Grejna površina je 61m2 plus lođa od 5m2. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka koji izlazi na lođu, odvojenog kuhinjskog dela sa trpezarijom i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 119.900 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je funkcionalan i uknjižen stan površine 61 m², sa dodatnom lođom, smešten na 2. spratu od ukupno 2 u mirnom delu Borče. Stan ima dobar raspored prostorija i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je TA. Iznad stana se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 61,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132141, II/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 140.000 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u lepom okruženju, funkcionalan i održavan. Tri spavaće sobe, odmah useljiv. Prostorije; dnevna soba i trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 100.980 €, 61,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju vrhunskog kvaliteta , trosoban stan u centru Batajnice. Postorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe i dve terase od kojih je jedna terasa nadkrivena. Stan prostran svetao i funkcionalan. Fantastičan raspored prostorija omogućava....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 523)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>