• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji" pronađeno 524 nekretnina - prosečna cena 1.585 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • lođa
    • useljiv
    • polunamešten
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju stan od 60m² u mirnom i uređenom delu naselja Braće Jerković. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i za starije osobe ili kao investiciju za izdavanje. Stan ima funkcionalan raspored, sa dosta potencijala za uređenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan od 60m2 na samo 3 km od centralne zgrade Aerodrom Nikola Tesla Beograd i svega nekoliko minuta vožnje od Novi Beograd, nalazi se moderan i funkcionalan stan idealan za porodičan život ili investiciju. Lokacija pruža savršen balans između mirnog okruženja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji, u srcu grada. Idealno za samce, parove ili mlađe porodice. Dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarijom. Terasa sa prelepim pogledom. Spavaca soba sa francuskim ležajem i plakarom. Potpuno namešten i opremljen (kuhinjski aparati,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veoma zanimljiv dvosoban stan u dva nivoa koji se nalazi na prvom spratu, ali realno je visina drugog sprata. Zgrada starije gradnje pa samim tim ostavlja loš utisak zbog fasade. Uknjižen na 60m2 ali ima više - oko 68m2 jer lođa i ostava na drugom nivou nisu ušle u kvadraturu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u srcu Karaburme – moderan, kvalitetan i uskoro useljiv! Nudimo Vam moderan stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Stanovi su projektovani sa pažnjom na funkcionalnost i estetiku — bez gubitka kvadrature i sa izuzetno lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u mirnom delu Mirijeva, na obodu velikog centralnog parka sa sadržajima za šetnju,sport,rekreaciju, igru i zdravo odrastanje dece. Istovremeno, gotovo svi sadržaji neophodni za zadovoljavanje svakodnevnih porodičnih potreba- OŠ Despot Stefan Lazarević, vrtići za decu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara, Ljubice Luković, u blizini Severnog bulevara, 60m2+T, dupleks, I sprat i potkrovlje. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ruzveltove ulice i Bulevara Kralja Aleksandra, blizina snabdevanja i prevoza. Prvi nivo: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 109.800 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nov stan 60m2 sa terasom, Moderan dizajn, puno svetla i mirna lokacija. Nov stan bez ulaganja, prvoklasnog kvaliteta gradnje, funkcionalan raspored, komforan dnevni boravak sa trepezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, gostinski toalet, hodnik, terasa i pripadajuće parking mesto. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.000 €, 60,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine komfornih 60m2. Po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 119.500 € na 138.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.000 €, 60,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 119.500 €
15.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora zadovoljava viši standard stanovanja. Objekat se gradi sa kompletnom dokumentacijom a u izgradnji se koriste najkvakitetniji materijali. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan položaj stana i uređenost. Prilagodljiv sa većom i manjom spavaćom sobom ili spavaćom i radnom. Prostrana lođa zbog orijentacije stana, veći deo godine korisna. Troškovi su mali, stan je useljiv, potpuno namešten. Garažno mesto je dostupno za 100 eur. PROSTORIJE: hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 115.000 €, 60,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji na Cukarici, u Zelezniku, u ulici Svete Milutinovica u ponudi za prodaju je lep neuseljavan stan (sa pripadajucim parking mestom u dvoristu zgrade). Nalazi se na III spratu novoizgradjenog objekta. Orijentisan je ka dvoristu. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 60.000 €, 60,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iza Poštanske štedionice, izuzetno pozicioniran i stilski namešten stan. Dvosoban, svetao, funkcionalan stan, potpuno sređen i opremljen belom tehnikom i visoko kvalitetnim nameštajem. Orijentisan ka dvorištu. Iako u samom centru grada, u veoma tihom okruženju. Prostorije: prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 111.000 €, 60,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130594, PR/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar, SurčinU ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smešten u mirnom i perspektivnom delu naselja Radio Far, u opštini Surčin.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine vam sa zadovoljstvom prezentuje prelep, osunčan stan na savršenoj mikrolokaciji NBG-a! Stan se nalazi kod Arene, u čuvenim "televizorkama", osunčan potpuno opremljen i namešten za udoban život i lokacijski savršen mikro i makro konfiguracije. Sastoji se iz open space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 135.000 €, 60,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan 3.0 stan, 60m² – Karaburma (centar) – Mogućnost proširenja Prodaje se funkcionalan trosoban stan u srcu Karaburme, na lokaciji koja nudi sve sadržaje za udoban život. Stan je površine 60 m², odličnog rasporeda – iz hodnika se ulazi u sve prostorije, nema prolaznih soba. Glavne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zvezdara - Zvezdarska šuma 2.0, dupleks, uknjižen na 60m2 (lođa), 1/2, EG, telefon, interfon, KATV, internet, parking Izuzetno prijatan stan, specifičnog stila i ambijenta. Veliki dnevni boravak poseduje prozore celom dužinom, tako da stan ima obilje svetlosti. Prostor je sređen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan u blizini Tašmajdana i fakulteta, dvostaano orjentisan, kompletno namešten ,nova mašina za veš, tv aparat može da se kupi u dogovoru sa zakupcima, Stan je useljiv od 01.10.2025.god. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 100.000 €, 60,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2022.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 72234, V/V, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. +10m2 galerije sa krovnim prozorom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.900 €, 60,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u prelepom delu Železnika u zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala i sa dobrom izolacijom. Svetao i veoma funkcionalan stan. Prodaje se namešten, elementi u stanu su novi. Grejanje na norveške radijatore. Uredna zgrada, parking iza zgrade sa rampom, sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u blizini Botaničke bašte. Stan ima 2 spavaće i dnevnu sobu, CG, klime, protočni bojler, KTV, optički internet. Skroz namešten, sa puno plakara, zimi izuzetno topao a leti hladovina. Izdaje se na minimalni period od godinu dana. Odmah useljiv.Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dupleks u mirnom delu Senjaka, stan u kući sa zasebnim ulazom. Stan ma terasu. Režije su po potrošnji. Uslovi zakupa Obavezan depozit 1.200 € Useljiv od 1. 9. 2025. Nije dozvoljeno pušenje Nisu dozvoljeni kućni ljubimci Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep i dizajniran stan nalazi se na Vračaru okružen svim najbitnijim sadržajima za život što podrazumeva prodavnice, apoteke, prodavnice raznih sadržaja, blizina uključenja sa autoputem što ga čini odlično povezanim sa svim delovima grada. Zgrada je nova, strogo održavana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan dvosoban stan sa dve terase i ostavom, na prvom spratu, ulično orjentisan, svetao. Nalazi se u neposrednoj blizini svih značajnih institucija, više fakulteta, Kliničkog centra, gradskog prevoza i auto-puta. Za svaku preporuku! 2112 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalnog rasporeda, dvostran. Izdaje se polunamešten. Kompletna bela tehnika, bračni krevet, sofa. Ima ostavu, divnu terasu. Predsoblje, ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, terasa. Odmah useljiv. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 60,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 60m2, terasa 5m2, CG, NPR/IV, telefon, interfon, parking. Uknjižemo 60m2. Stan na odličnoj lokaciji, izuzetno svetao sa odličnim rasporedom prostorija. Mogućnost dogovora da se stan uzme sa stvarima. Ispred zgrade se nalazi veliki parking. Stan za svaku preporuku! Kontakt 064/8132137....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na Voždovcu za nepušače,bez kućnih ljubimaca,bez lifta,greje se na norveške radijatore. Useljiv od 1.10.2025. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 53.940 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 IZDAVANJE – DVOSOBAN NAMEŠTEN STAN-sa novim tehnučkim uređajima-sve novo u garanciji U BW QUARTET 3. MOŽE I ZA STAN NA DAN CENA: 900 € (prostor + garažno mesto) 📍 Beograd na vodi – Pogled na Palatu pravde 🏷️ Samo prostor: 900 € 🏷️ Garaža: 100 € ✨....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 98.000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam potpuno nov, moderno uređen i uknjižen stan na Paliluli, na savršenoj lokaciji nedaleko od centra grada. Ova nekretnina kombinuje funkcionalnost, udobnost i odličnu povezanost sa svim sadržajima. Osnovne karakteristike: Površina stana: funkcionalno raspoređena kvadratura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.345 €, 60,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 57.000 €, 60,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan stan u BW Vista,18.sprat,useljiv odmah.Cena je sa garažnim mestom. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 525)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>