• GoHome Professional
stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji

  • Za upit "stan u beogradu do 2100 evra/m2 60 m2 što manji" pronađeno 522 nekretnina - prosečna cena 1.581 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2200 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 180000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 102.043 €, 58,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM I DVA NIVOA PODZEMNIH....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 119.900 € na 117.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Dvosoban stan u mirnom delu Zemun Polja, u urednoj i održavanoj maloj zgradi, u izvornom, korektnom stanju, funkcionalnog rasporeda, svetao. Struktura: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum oko 6m2. Blizina svih neophonih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 98.600 €, 58,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen stan u poktrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna sa izlaskom na lođu koja gleda ka dvorištu, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U srcu Zemun polja, u ulici Burgerovih, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Stan je u izvornom stanju (promenjena PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uredna i čista dokumentacija. - Mogućnost kreditne kupovine. - Ukupna površina 58 m2. - . - Zgrada iz 1992 godine. - Kvalitetna gradnja. - Fasadna cigla. . - Centralno grejanje. - Uredan i održavan ulaz. - . - Dvostrana orijentacija. - Sunčan i svetao (jugozapad, severoistok). -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 127.727 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u novogradnji, naselje Mirijevo. Stan je površine 58,48m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Po strukturi stan je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POŠTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIŽE SPRATNOSTI SA LIFTOM I DVA NIVOA PODZEMNIH....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan, na trećem spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini OFK stadiona i Bogoslovije. Novogradnja, kompletno name[ten stan, nikad useljavan. Nisu dozvoljeni kućni ljubiumci. Samo za dugoročni zakup,minimum godinu dana. Obavezan 1 depozit. PROSTORIJE:hodnik,kupatilo,spavaca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 132.250 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u izgradnji. Stan je po strukturi 3.0, nalazi se na prvom spratu zgrade od PR+2+PTK. poseduje odobrenje za pocetak radova i prateca dokumentacija je uredna. nema refundacije PDV-a. Samo za kes kupce. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 75.400 €, 58,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122560, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u novoizgrađenoj zgradi u sklopu elitnog naselja Beograd na vodi. Čitav kompleks kome pripada zgrada BW Lumia, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.214 €, 58,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju u izgradnji, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja. Za gradnju zgrade koristiće se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni materijali. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.400 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan u novoj zgradi na Ledinama,koja je upravo završena i ima samo 6 stanova.Stan ima 59 m2 po strukturi je dvoiposoban,trostrano orijentisan,svetao,uknjižen. Useljiv odmah i može na kredit. Nalazi se u blizini prevoza 601,604,605,610,72. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119939, PSUT/I, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, ostava. Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Autokomande, izdaje se funkcionalan stan površine 58m2. Sastoji se od prostrane dnevna soba, odvojene i kompletno opremljene kuhinje (frižider, šporet, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine. U ponudi je funkcionalan stan površine 58 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću. Posebnu vrednost nekretnini daje terasa površine 12 m². Grejanje je etažno.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, novoizgrađenom naselju na prodaju poslovni apartman uknjižen 1/1. Okružen zelenilom sa terasom od 12m2. 100m od škole i prodavnice. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Retko u ponudi. Prijatna kupovina Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 105.000 €, 58,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odlicnoj lokaciji u Zarkovu, komforan duplex na sestom spratu u dobro odrzavanoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavace sobe, kupatila i velike terase na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavace sobe. Drvenim stepenicama....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 118.000 €, 58,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 142.000 €
18.03.2026 - 139.000 €
29.04.2026 - 130.000 €
10.05.2026 - 124.000 €
15.05.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Tržni centar Karaburma Sami početak Mirijevskog bulevara. Odličan dvostran i svetao stan u nadogradnji na petom spratu od 5. Ta grejanje Bez lifta Po strukturi 2.5 ,58,44m2 + lođa 6m2 Lepo koncipiran, bez ulaganja, odmah useljiv, za svaku preporuku. Samo za keš kupce. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120348, VI/VII. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-Dušanovac, 2.0,58kvm,namešten stan, odvojena velika kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba,terasa,ostava, cg (info stan 12000din),klima,pvc,održavanje 1000din,dvostran i renoviran stan, ni 1 soba nije prolazna,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada uz samu Arenu,lep i odrzavan ulaz.Stan se nalazi na trecem spratu zgrade istocno orijentisan. Od prostorija ima ulazni hodnik,veliki dnevni boravak,spavacu sobu,odvojenu kuhinju sa trpezarijom,kupatilo i veliku zastakljenu terasu. U svim prostorijama su novi ugradni plakari,cipelarnici,nova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119867, VPR/IV, klima, renoviran, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 40.600 €, 58,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao stan, do sada korišćen kao kancelarijski prostor. Idealan za firme, advokatske kancelarije, agencije, IT kompanije ili druge poslovne delatnosti. Prostor je u odličnom stanju, klimatizovan i nalazi se u blizini svih centralnih gradskih lokacija i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 49.300 €, 58,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117460, I/I, klima, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Izdajem namešten, luksuzan, kompletno opremljen stan, sa novim đakuzijem i saunom. Stan je opremljen inverter klimom, norveškim radijatorima, indukcionom pločom, inverter veš....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 116.961 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 58.48m2, terasa. noeveški radijatori, dva lifta, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja sa pogledom na Dunav i Avalu, pruža jedinstvenu mogućnost za moderno i komforno stanovanje sa svim sadržajima za šetnju, sport, rekreaciju, igru , blizina škole, vrtića....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 115.000 €, 59,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan površine 54m2 u Pirandelovoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade iz 2006. godine sa malim brojem stanova, što obezbeđuje mir i privatnost. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 73.750 €, 59,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlicno iskoriscen prostor. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 59,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Dragoslava Srejovića, Beograd, Srbija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 523)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>