• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome agencijska ponuda
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift" pronađeno 965 nekretnina - prosečna cena 1.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • lođa
    • prizemlje
    • kablovska
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan u novogradnju u mirnom delu Zemuna. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Prvomajske ulice, kao i nedaleko od autoputa E- 70 i E-75, Tošinog bunara, KBC Bežanijska Kosa, Sportsko rekreativnog centra "11 april". U samoj gradnji korišćeni su materijali vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.200 €, 59,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119323, III/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Dorćolu, 50m2, Gospodar Jovanova. Stan se nalazi na 3.spratu/5, uređena zgrada sa liftom. Dvostrano je orijentisan, svetao, komforan. Ima francuski balkon. Vredsan je svake pažnje! Pronalaženje adekvatne nekretnine za vas, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije,izrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novgradnja-Smart zgrada garazno mesto ukljuceno u cenu 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121257, I/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, ulaz dobar, garaza, stambena zgrada. Izdaje se 2.5-soban, moderno opremljen stan – Preševska, Zvezdara (kod Gradske bolnice) Na odličnoj lokaciji, u mirnoj Preševskoj ulici na Zvezdari, svega par minuta hoda od Bulevara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Krunska (zgrada pod zaštitom države), lux, 50m2, 1,5, 4sprat bez lifta, eg, terasa obavezan depozit od 1000 e U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u samom srcu Vračara, u mirnoj ulici a nadomak svih dešavanja, marketa i prevoza. Stan je prostran i svetao, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – MODERAN STAN U KOMPLEKSU „VOŽDOVE KAPIJE“ – ODMAH USELJIV! U prilici ste da zakupite luksuzan, kompletno namešten stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – VOŽDOVE KAPIJE. Reč je o novogradnji vrhunskog kvaliteta, izvedenoj po savremenim građevinskim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno namešten, izuzetno funkcionalan i kvalitetno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra, u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji sa trpezarijom čine jedinu celinu, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 30.400 €, 38,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je potpuno renoviran pre godinu dana i stilizovan od strane arhitekte, sa modernim i funkcionalnim enterijerom. Dvostrano je orijentisan, osvetljen i prostran, sa puno prostora za odlaganje, što ga čini veoma praktičnim za život. Nalazi se na gornjem Dorćolu, u ulici Kralja Petra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 55m2, renoviran, dvostrano orjentisan, spavaća i dnevna soba su juzno orjentisane. Veoma osvetljen i dobro izolovan. Nalazi se na Dorćolu u blizini Bitef-a. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i jednosmernoj ulici, prekoputa Skadarlije u blizini Ulice Dzordza Vašingtona, Bajlonijeve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam luksuzno namešten stan na odličnoj lokaciji. Mikro lokacija zgrade je takva da je u neposrednoj blizini prevoza, škola, vrtića i svih infrastrukturnih objekata potrebnih za život. Odmah useljiv. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Vračara u jednoj od najlepših ulica,izdaje se dvosoban namesten stan.Zgrada je očuvana sa urednim ulazom,interfonom i liftom.Stan je svetao i osunčan dvostrano orijentisan,ka ulici i mirnom parkiču.Od prostorija raspolaže velikom dnevnom sobom sa lođom,jednom spavaćom sobom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.000 €, 45,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan u Belvilu-Novi Beograd. Stan je dvosoban sa jednom spavacom sobom i velikim dnevnim boravkom. Funkcionalnog rasporeda i pruža izuzetan komfor za udoban život. Sastoji se od jedne odvojene spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 72.800 €, 91,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep, kompletno namešten stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnom kraju, šetačkoj zoni. Blizu škole, banke, marketa. Od prostorija: dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja odvojena od trpezarije opremljena svom tehnikom, komforna terasa, dva mokra čvora. Useljiv od 15 oktobra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 198.000 €, 90,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, 90m², 3.5 soban, lift, uknjižen, namešten! Na prodaju komforan četvorosoban stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep,komforan,renoviran stan,opremljen novim nameštajem.Ima 2 spavaće sobe,zgrada bez lifta,etažno grejanje.Odmah useljiv.Tačnije,nalazi se u Brsjačkoj ulici,paralelna sa Milana Rakića. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 246.400 €, 112,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj moderan stan nalazi se u prestižnoj zgradi Scala u Beogradu na vodi, sa prelepim pogledom na park i u neposrednoj blizini tržnog centra Galerija. Idealno je lociran za sve koji žele da uživaju u luksuznom životu u centru grada, a da istovremeno imaju mirnu okolinu. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i opremnjen trosoban stan od 65 m² u ulici Braće Kovač na Lekinom brdu, na samo 200 m od parka Šumice. Stan ima dve izdvojene spavaće sobe, prostran dnevni boravak povezan s trpezarijom i kuhinjom, kao i veliko kupatilo. Nalazi se u novogradnji sa liftom i dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 96.800 €, 44,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 22, 56.800 €, 71,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i moderan stan u Bloku 22 – idealan za dugoročni zakup U ponudi je komforan trosoban stan površine 71m², smešten u odlično održavanoj zgradi sa liftom, u Bloku 22 na Novom Beogradu. Stan se nalazi između Arene i Sava Centra, u neposrednoj blizini svih neophodnih prodavnica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen i renoviran stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Nikole Tesle. Pored zgrade se nalazi autobuska stanica, preko puta Zemunski kej, u blizini su marketi, restorani, odlična mikrolokacija i povezanost sa centrom grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, potpuno renoviran stan od 46 m² na odličnoj lokaciji Stan se nalazi na idealnoj poziciji preko puta nekadašnjeg Hotela Jugoslavija, današnjeg Danube Riverside kompleksa, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i sa dostupnim parkingom oko zgrade. Ovaj stan, koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 187.000 €, 85,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95360, VPR/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, dvorište/bašta, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je fantastičan trosoban stan, sa izuzetnim dvorištem od 100m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 77.000 €, 35,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdajemo lep, svetao, dvostrano orjentisan, namešten i odmah useljiv stan u Birčaninovoj ulici. Stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, zatim kupatila i kuhinje sa trpezarijom, dve terase. Stan je kompletno namešten,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 50.400 €, 63,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Dvorišno orijentisan. Održavana zgrada novije gradnje, sa liftom. Namešten. Poseduje ostavu, terasu. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten stan u kvalitetnoj novogradnji sa terasom. Zgrada ima lift koji ide do 6. sprata. U blizini se nalaze škole, vrtići, pijace, park za decu i trgovina. Železnik je naselje koj eje odlično saobraćajno povezano sa ostatkom grada autobuskim linijama, kao i mesto gde....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 61.600 €, 77,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Admirala Vukovica, Autokomanda, 77 m2, po strukturi 2.5 soban stan, sa otvorenom i zatvorenom tersaom, II sprat, trostrano orijentisan. Miran kraj i odlicno odrzavan ulaz.Prostorije : predsoblje,dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila (standardno i tehnicko), dve spavace....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-630 (od ukupno 665)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>