• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift" pronađeno 964 nekretnina - prosečna cena 1.311 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.500 €, 53,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91328, XV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenoj Metropoliten zgradi. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i vrhunskom belom tehnikom. Mogućnost zakupa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 240.000 €, 160,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan duplex sa panoramskim pogledom. Etažno grejanje na gas. Blizina okretnice tramvaja i autobusa, dva tržna centra, Lidla i AVIV parka. Mogućnost kupovine garaže. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, devojačka soba, garderober, kupatilo, terasa; II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Borče III, opština Palilula Stan je površine 80m2 i po strukturi je troiposoban Nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade od četiri sprata bez lifta Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, manje sobe, radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu savremenog Beograda, u okviru prestižnog kompleksa WEST 65 TOWER, nalazi se luksuzan stan koji čeka svog novog stanara. Prostor odiše elegancijom i udobnošću – moderno opremljen enterijer pruža vrhunski komfor i funkcionalnost. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 163.500 €, 109,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 39214, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se prostran četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan se sastoji od: • Četiri sobe • Kuhinje sa trpezarijom • Kupatila i toaleta • Dve terase Dodatne pogodnosti: • Parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 160.000 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan u najmirnijem delu Ceraka, jednoj od najboljih lokacija za porodični život! Stan se prostire na dva nivoa i nudi savršen balans komfora i funkcionalnosti. Donji nivo: - Prostran hodnik koji vodi ka svim prostorijama - Mokri čor - Prostrana dnevna soba s puno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 40.000 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.indomio.rs

Svetao.Dvostran, Blizina škole,parka, MAXI-a i autobuske stanice (više buseva). Zgrada nema lift. Agen.provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 140.000 €, 95,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U nasoj ponudi je jedinstven stan, prvobitno projektovan sa visokim plafonima a kasnije je dodata galerija-potkrovlje koje daju dosta funkcionalnosti za ljude kojima treba vise prostora. Sadasnji vlasnik je sa urednom gradjevinskom dozvolom, spustio deo plafona i napravio galeriju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 104.370 €, 71,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, centar Vračara, u novoizgrađenoj zgradi, opremljenoj visoko tehnološkom zaštitom, luksuznog izgleda. Izdaje se polunamešten(kuhinja sa tehnikom) ali postoji mogućnost opremanja istog u skladu sa dogovorom. Sastoji se od: predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 126.000 €, 86,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 92093, V/V. Funkcionalan dupleks na 5 spratu u nadogradnji bez lifta . U donjem nivou su dnevna soba , kuhinja , spavaća soba i kupatilo (sa prirodnom ventilacijom) i 2 terase , povrsine 56m2 + 2 terase 1.85 i 3.4m2, u gornjem nivou je prostrana galerija od 30m2 . Ugovorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 255.000 €, 122,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran dupleks u samom centru Beograda Ulica Višegradska O stanu: Površina: 122 m2 Struktura: Dupleks na 2 nivoa, 4 sobe + kabinet, 2 kupatila Stanje: Renovirano, delimično namešten Grejanje: Centralno Dodatna pogodnost: 1 parking mesto (javni parking van zone) Parking: U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 225.000 €, 150,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se četvorosoban namešten stan. Stan je površine 110m2 nalazi na 4. spratu, zgrada sa liftom (ugao Kičevske i Molerove), ima 3 spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju, ostavu i dva kupatila. Opremljen je, ima centralno grejanje i tri klima uređaja. Stan se izdaje na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 56.550 €, 39,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelepa zgrada savremenog dizajna i visoko kvalitetnih materijala, a nalazi se u lepom delu Mirijeva, blizina Koste Nadja, blizina škole, pijace, vrtića, u blizini okretnice 74, 20, 27 i 79, veoma je dobro povezano sa gradom u svim pravcima. Stanovi su različite strukture i različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 63.800 €, 44,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 120.350 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen trosoban stan u atraktivnom A bloku – idealan za udoban život i dugoročan zakup. Stan se nalazi na četvrtom spratu kvalitetno održavane stambene zgrade sa ukupno jedanaest spratova, pružajući optimalnu ravnotežu između privatnosti i lakoće pristupa. Smešten je u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 169.650 €, 117,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odličan stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. - Mirno okruženje bez buke. - Trostrano orijentisan, sunčan i svetao. - Odlična zgrada sa liftom. - Stan je odličan i kao poslovni prostor. - Dva kupatila, tri klime. - Postoji mogućnost dogovora oko cene. - Prostrije: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 195.750 €, 135,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj odlično organizovan i kompletno namešten stan nalazi se u mirnom delu starog Košutnjaka okružen zelenilom i tišinom. Satoji se iz 4 spavaće sobe ,dva kupatila,kuhinjom sa trpezarijom ,dnevnim boravkom i prostranom terasom koja gleda na šumu i park ,igralište koji je sredjen samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 100.000 €, 69,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Državna nadogradnja, lift do 11. sprata. Trostran. Potkrovlje sa svim normalnim prozorima, bez krovnih. Dve velike sobe, veliki antre i kuhinja, velika terasa, panoramski pogled. Za renoviranje, više mogućnosti za adaptaciju, svetlo, mirno. Puno zelenila i parking mesta. Kompletna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94719, VI/VI, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, stambena zgrada. Stan u zgradi od fasadne cigle, miran kraj bez buke, dosta zelenila, kvalitetna gradnja. Stan se nalazi u potkrovlju sa kosinama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117270, XI/XI, klima, lift, terasa, uknjižen, ostava, stambena zgrada. Stan se nalazi srcu naselja Brace Jerkovic, ojruzen zelenilom, parkovima i svom potrebnom infrastrukturom. Bliza marketa, trznog centra, doma zdravlja, osnovnih skola, vrtica. Povezan gradskim orevozom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 134.000 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 99.900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Medaković 1, u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog predsoblja, lepog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijskim delom, kuhinje, kupatila i terase. Iz dnevnog boravka se stepenicama ide na gornji nivo u spavaću sobu sa garderoberom. PROSTORIJE: I nivo- predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.000 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121457, IV/IV, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Moderno,zdravo,funkcionalno,udobno potkrovlje u stambenoj zgradi sa 4 sprata i liftom. Osim ​​​obilja dnevne ​svetlo​sti, ​zahvaljujući brojnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjizen stan, dupleks, u novoj zgradi, u blizini Idea i Blumen garden. Nalazi se na trećem spratu (poslednjem), bez lifta. Na donjem nivou:dnevna soba, kuhinja, a na gornjem nivou 2 spavaće sobe. U stanu postoje 2 terase i 2 kupatila. Parking slobodan, ispred zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan,trosoban dupleks, dva mokra čvora,na drugom nivou dve spavaće sobe i kupatilo,spratna visina uknjižen vlasnik GREJANJE - TA, sprat 4/4, LIFT, TERASA ID oglasa: 42937. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 279.000 €, 133,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Živka Davidovića - Prostran, potpuno opremljen stan sa predivnim terasama Na prodaju je izuzetno komforan i svetao stan površine 133 m2 (uknjiženo) , smešten na četvrtom spratu zgrade novije gradnje iz 2004. godine , u mirnoj i prijatnoj ulici na Zvezdari. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Crveni krst , odličan 1.0 stan ( sa mogućnošću prepravke u 1.5 stan ) , sa divnim pogledom na ceo grad , zapadno je orjentisan . Stan se nalazi na 16. spratu od 18. Zgrada ima 3 lifta i portira . Od prostorija stan ima dnevnu sobu , terasu , hodnik , trpezariju , kuhinju i kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 78 m2. U procesu ozakonjenja. Stan ima veliki dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik, kupatilo, soba spavaća veca, soba manja spavaća. Kupatilski namestaj ostaje uz stan kao i klima uredjaj i norveški radijatori. Namestaj ostaje po zeji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 79.750 €, 55,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 12, 217.500 €, 150,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 88.200 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi stanovi kvalitetni na odličnoj lokaciji u Mirijevu, različite strukture i površine, koji se zidaju na osnovu pravosnažne građevinske dozvole (obaveze prema Direkciji izmirene u celosti). Zgrada koja je spratnosti Su+p+2+Pk poseduje lift, a stanovi će se grejati na struju. Od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 88.200 €, 63,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kompletno renoviran, luksuzno opremljen stan, funkcionalan, dve spavaće sobe, sam centar grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.500 €, 75,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom trosobnom stanu na I/III sprata u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 157 500 eur +PDV (10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,kupatilo,toalet,udobnu veću spavaću sobu, manju sobu i dobro osvetljen veliki dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 664)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>