• GoHome Professional
stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 2000 evra/m2 lift" pronađeno 966 nekretnina - prosečna cena 1.313 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.100 €, 81,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom četvorosobnom stanu na 3. spratu u luksuznom objektu u izgradnji. žCena stana je 170100 eur +PDV(10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,dva kupatila,udobne tri spavaće sobe,i dobro osvetljen veliki dnevno trpezarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 168.000 €, 80,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109013, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan koji se po svom autentičnom dizajnu enterijera izdvaja od ostalih u ponudi. Nalazi se u sklopu nedavno useljene zgrade, smeštene u srcu Park....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121420, V/VII, klima, lift, salonski, telefon, terasa, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan je na 5 spratu /7 sa terasom i panoramskim pogledom, u jednoj od najprestiznijih lokacija u gradu, u ul. cara Lazara. Vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan trosoban stan – Vračar, Crveni krst U neposrednoj blizini Crvenog krsta, izdaje se moderan trosoban stan od 68 m², pozicioniran na trećem spratu kvalitetne novogradnje. Stan karakterišu besprekorna organizacija prostora i pažljivo birani detalji. Svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 157.500 €, 75,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Otkrijte funkcionalnost u našem šarmantnom trosobnom stanu na I/III sprata u luksuznom objektu u izgradnji. Cena stana je 157 500 eur +PDV (10%). Ovaj promišljeno dizajniran prostor nudi ulazni hodnik,kupatilo,toalet,udobnu veću spavaću sobu, manju sobu i dobro osvetljen veliki dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan u Beogradu na vodi sa pogledom na reku, potpuno namešten i opremljen. Recepcija na ulazu u zgradu. Video nadzor. Stan je ukupne površine 56 m2 (sa terasom), korisne površine 52 m2, garažno mesto je površine 16m2. Sadržaj prostora: antre, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 233.100 €, 111,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno komforan i funkcionalan stan u Beogradu na vodi. Stan je površine 111m2 i nalazi se na 11. spratu stambene zgrade od 16. spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od prostranog predsoblja koje vodi do svake prostorije u stanu, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 182.000 €, 130,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran duplex sa 4 spavaće sobe, dnevnim boravkom, 2 kupatila i 2 kuhinje. Stan okružuje terasa sa koje se pruža pogled na Skupštinu Srbije. Lokacija je fantastična, pored Botaničke bašte, pešice je dostupan strogi centar grada. U neposrednoj blizini je Skadarlija, Bajloni pijaca....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121604, IV/V, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 158.200 €, 113,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo moderno opremljen stan sa garažnim mestom na Vračaru u Čuburskoj ulici. Stan se nalazi u novijoj zgradi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Stan se nalazi na drugom spratu uredne stambene zgrade i kompletno je opremljen dizajnerskim namešatajem. Sastoji se iz ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 100.080 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113687, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u tek useljenoj novogradnji na odličnoj lokaciji, nadomak Čuburskog parka i pešačke udaljenosti od Hrama Svetog Save i Kalenić....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121253, III/III, dupleks, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Nalazi se u gornjem delu,početak Mirijeva,blizu Kliza u Mite Ružića i bul.Kralja Aleksandra oko 400 m. U blizini kiselih voda. Kupljeno je delom iz stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 295.000 €, 140,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na odličnoj lokaciji na Galenici, prodaje se stan od 140m2, od čega je uknjiženo 46m2. Ostatak može da se uknjiži (vlasnik poseduje svu neophodnu dokumentaciju). Prodaje se polunamešten. Može i zamena za manji stan (uz doplatu). Zgrada ima lift. U neposrednoj blizini se nalaze škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 102,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na VOŽDOVCU! Zgrada na idealnoj poziciji u jako lepom delu Voždovca u blizini Darvinove pošte. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, škola, teretana, pošta, prodavnice, marketi, drogerije, apoteke, TC STADION, ulica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 157.950 €, 117,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93780, IV/VI, lift, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122565, VIII/, klima, lift, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 192.000 €, 91,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen četvorosoban stan preko puta Lidla na Vidikovcu i blizini okretnice autobusa 23,53,89, škola i vrtića. U zgradi od crvene fasadne cigle na 17 spratu od 19. Poseduje 3 lifta, podrum, centralno grejanje. Stan je trostrane orijentacije i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 103.437 €, 49,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

#1076 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena direktno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 71,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Karaburmi, na par koraka od okretnice i tc Karaburma. Stan je ukupne površine 71m2 od čega je 5m2 terasa. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sa terase se pruža pogled na Dunav. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 0 lux namesten stan. Nalazi se na 5. spratu stambene zgrade koja ima ukupno 6 spratova i iz stana se pruza predivan pogled na pesacku zonu u srcu grada, na par koraka od Knez Mihajlove ulice. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep, moderno dizajniran stan na odličnoj lokaciji, u novoizgrađenom objektu koji do sada nije useljavan. Prostor je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman da svojim budućim stanarima pruži sav komfor i udobnost. Posebnu vrednost stana daje terasa sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 114.400 €, 88,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3,0 Centar , Stari grad , blizina Trga kod Crvenog petla , Knez Mihajlove , Kalemegdana , 88 m2 , 6 / 7 sprat , lift , ,cg , odlican , upravo renoviran stan , dvostrano orijentisan ( istok - jug ) , svetao , PVC stolarija , Hrastov parket , uvozna keramika i sanitarije , visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 143.000 €, 110,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom srcu Beograda, na korak od Trga republike, Knez Mihailove, Narodnog pozorišta, Doma omladine i Terazija, nalazi se stan koji spaja ritam centra sa udobnošću porodičnog doma. Prostran, svetao i funkcionalan, ovaj stan raspolaže dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kuhinjom s....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 72.800 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov stan, može prazan, može i opremljen po dogovoru, odličan je i kao poslovni prostor za kancelariju ili salon. Uz stan ima i jedno parking mesto -1. Agencijsk aprovizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80882, V/, klima, lift, francuski balkon, salonski, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Nudimo vam jedinstvenu priliku da živite u strogom centru grada, u središtu brojnih zbivanja, nadomak ustanova od značaja, kuturnog i komercijalnog sadržaja koji skupa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 664)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>