• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift" pronađeno 878 nekretnina - prosečna cena 1.217 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • opremljen
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 90.000 €, 75,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 67.200 €, 56,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 150.000 €, 125,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 170.000 €, 84,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i izuzetno svetao dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji u naselju Labudovo brdo. Ukupna površina stana iznosi 84m², uz tri terase koje dodatno proširuju životni prostor i pružaju osećaj komfora i otvorenosti. Uknjiženo je 50m², dok je gornja galerija predata....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi veoma lep i atraktivan trosoban duplex na jednoj od najlepših lokacija na Labudovom brdu. Stan se nalazi na petnaestom spratu odakle se pruža prelep pogled na grad i okolinu Stan se satoji od dva nivoa. Na prvom je ulazni hodnik, dnevno trpezarijski deo, kuhinja, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 103.500 €, 90,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 2. 0 stan u strogom centru Beograda, u blizini svih vaznih ustanova, trznih centara i institucija, kompletno opremljen i namesten i ima divan poged na park iz svih soba. Stan je u strogom centru ali savrseno tiho i mirno jer je zgrada fenomenalno pozicionirana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 113.440 €, 56,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan površine 56,23m2, nalazi se na III spratu uredne, nove, kvalitetno izgrađene zgrade koja je na legalizaciji. Zgrada sadrži lift, nalazi se u mirnom delu Mirijeva 4, nadomak okretnice više autobuskih linija (27E, 25P, E6, 79). Stan je ušuškan, osunčan i lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 150,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 5.0, ta, renoviran, 5/5, lift, terasa. Odlličan stan u potkrovlju zgrade sa liftom, u prelepoj prirodi, 150 m2, uknjižen, renoviran, skoro da funkcioniše kao dva stana ima dve kuhinje, dva kupatila, odličan, pogodan za višečlanu porodicu. Mereno ima 169m2, u blizini prevoza,vrtića,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 222.000 € na 219.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 219.000 €, 108,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 224.000 €
19.04.2026 - 222.000 €
20.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan na centralnoj lokaciji na Vidikovcu. Stan izuzetno funkcionalan, duplex (u dva nivoa). U dobrom stanju. Svetao i sunčan trostrane orijentacije. Zgrada sa dva lifta, CG. Stvarna površina stana je 119 kvm, uknjižen na 108 kvm. Svi sadržaji u okolini zgrade, Lidl, škola, vrtić,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 222.000 € na 219.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 219.000 €, 108,00 m2 cca 2030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 236.000 €
20.03.2026 - 234.000 €
25.03.2026 - 229.000 €
05.04.2026 - 226.000 €
17.04.2026 - 224.000 €
19.04.2026 - 222.000 €
20.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prelep svetao dupleks iz 2008.u centralnom delu Vidikovca. Uknjižen je na punu kvadraturu, 108m² Lako je deljiv na dva potpuno odvojena stana. Donji nivo: ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo, terasa. Gornji novo: hodnik, dnevno - kuhinjski prostor,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 222.000 € na 219.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 222.000 €
22.05.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex stan, 108 m² (meren 124 m²) – Svetao i funkcionalan, na dve etaže. Donji nivo čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo, dve spavaće sobe, terasa dok su na gornjem nivou dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i terasa. Stan je uknjižen 1/1 i odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 195.000 €, 96,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan četvorosoban dupleks smešten na mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji na Labudovom brdu. Stan se nalazi u kvalitetno izvedenoj nadogradnji uredne i manje stambene zgrade, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i komfora. Pozicioniran na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. 🏠 Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! 📍 Lokacija: Ul. Matice Srpske 📐 Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² 😍) 📞 Kontakt:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 65.000 €, 32,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 1.5: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 62, , Nehruova, 32m2, 65000 eur agencijska provizija 2% Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2023.,

www.codex.co.rs

Fantastican salonac u samom centru grada, prostran, sjajan raspored prostorija, potpuno opremljen, klime, alarm, kuhinja, kupatilo, poseban toalet, terasa. Dvostrano orijentisan, veoma svetao, zimi topao, leti hladan, veoma lagan za odrzavanje. Potpuno sređen, okrecen, bez ikakvih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 60.500 €, 55,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Luke Ćelovića Trebinjca Sprat: 1 Spratnost: 8 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 59.400 €, 54,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 54m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata. Izuzetno svetao stan sa lepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Hadzi-Ruvimova ulica, 4.0,100kvm, stan u parku,polunamešten ili namešten, (nameštenost je stvar dogovora-moze i prazan i namešten), kuhinja+ostava+dnevna+3 spavaće sobe,2 mokra cvora-djakuzi,terasa,odvojen spavaći blok, americki plakari,2 kreveta,kompletna kuhinja,ugaona garnitura,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1100 evra plus garaža na -1 nivou 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1200 evra. 🏡 Dizajnerski stan uz reku – Belgrade Waterfront 🌊 Savršen spoj modernog života i pogleda na reku Izdaje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.500 €, 145,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski prostran stan u srcu Beograda, u blizini ključnih institucija i prometnih saobraćajnica, idealalan za poslovni prostor ali i za stanovanje. Stan je opremljen stilskim nameštajem koji odiše elegancijom i sofisticiranošću. Sobe su prostrane sa puno prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 88.000 €, 80,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan nalazi se na Vračaru kod Kalenić pijace u zgradi koja se strogo održava. Blago uvučen od ulice pa pruža savršen mir. Lift ide do sprata gde se stan nalazi. Izuzetno prijatan, svetao i prozračan. Odličnog rasporeda. Sastoji se iz ulaznog hodnika, toaleta, manje sobe, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 62.700 €, 57,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117139, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 69.300 €, 63,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi jedinstven stan u samom centru grada. Nalazi se na 8. Spratu dobro održavane zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika iz kog se sa leve strane pristupa radnoj sobi, nakon toga se nalazi kuhinja sa trpezarijom i kupatilo dok je na kraju stana pozicioniran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 56.100 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan od 51m² u prestižnom kompleksu Kneza Miloša Residence, ulica Vojvode Milenka, na petom spratu. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada ima recepciju, 24h obezbeđenje, lift, moderan dizajn i odličnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 87.500 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan dvosoban stan, savršene strukture i sa prelepim pogledom. Novogradnja se nalazi u lepom i mirnom delu Jajinaca a blizu svih potrebnih sadržaja za prijatan život. -Odlični materijali i kvalitetna gradnja -Rok završetka Mart 2026 -Mogućnost kupovine garažnog mesta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 74.000 €, 68,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Stan po strukturi trosoban, ukupne korisne površine 68 m2. U procesu ozakonjenja. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, četiri spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.500 €, 196,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, jako lepo sre��en i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi gra��enoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a ��ine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ��etiri spava��e sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 93.500 €, 85,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 61.600 €, 56,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 692)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>