• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift" pronađeno 878 nekretnina - prosečna cena 1.217 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • dve lođe
    • polunamešten
    • 1.sprat
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 72.000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Grejanje na 2 inverter klime. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, na II/XV, pvc stolarija. Stan je potpuno renoviran i polunamešten, sa mogućnošću opremanja osnovnih stvari za život i rad. Dvostrano orjentisan. Prostorije: dnevni boravak, trpezarija, kuhinja sa ostavom severo-istok, spavaći deo je orjentisan južno i ka dvorištu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samoj granici Zemuna i Novog Beograda, tik uz šetalište Zemunskog keja, nalazi se stan koji nudi ono što je danas retkost – kombinaciju savremenog komfora i pogleda koji oduzima dah. Uživanje u Dunavu postaje svakodnevna stvarnost, jer se iz svake prostorije pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX dvosoban stan u tek useljenoj zgradi, novogradnja iz 2023. godine, nadomak Hrama Sv. Save i Čuburskog parka. Nalazi se na 1. spratu, visina 2. sprata, zbog konfiguracije terena. Svetao, dvostrano orijentisan i vrlo funkcionalan prostor. Zakup na minimum godinu dana. Obavezan depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.600 €, 84,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SJAJAN STAN U SAMOM SRCU GRADA KOMPLETNO RENOVIRAN u odličnoj zgradi, sa besprekornim ulazom, dva lifta, centralnim grejanjem. U ponudi imamao ovaj izuzetno svetao stan, po strukturi trosoban, sa dva mokra čvora, dve spavaće sobe, kihinjom, prostranim dnevno - trpezarijskim prostorom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada, sa četiri sobe, veoma komforan i funkcionalan, namešten. Dvostrano je orijentisan, ima četiri terase, izuzetno svetao. Prelep pogled na reku, Beograd na vodi, uživanje u zalascima sunca. Ima lepo privatno dvorište za stanare. Na samo 10 min....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121702, VI/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Sazonovoj, odmah pored Čuburskog parka i 5 minuta od Kalenić pijace i Njegoševe ulice, izdaje se stan od 45 m², u novoj zgradi kompletno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten komforan trosoban stan u blizini Tašmajdana i Vukovog spomenika. Mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100E.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 81.900 €, 91,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u lux stanju, samo za probrane zakupce. Mogućnost zakupa garažnog mesta, potpuno opremljen. Minimum jednogodišnji zakup. Interfon, lift, pet friendly, obavezna dva depozita + jedna zakupnina unapred. PROSTORIJE: predsoblje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 101654, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Nudimo vam priliku da budete prvi zakupci stana u nedavno useljenoj zgradi sa malim brojem stanova na Vračaru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na svega nekoliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastično sređen 2.0 stan u srcu Starog Grada-kod Skadarlije, Cetinjska ulica. Nalazi se na 5.spratu/6, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Stan je potpuno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Spreman za život u odličnom okruženju, nadomak svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106101, V/VII, klima, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nalazi se u samom centru grada, u održavanoj zgradi sa liftom. U blizini zgrade nalaze se stajališta gradskog prevoza, te je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 39.600 €, 44,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten i renoviran stan, u centru grada. U blizini marketa koji radi 24h ,,Maxi". Stan je u mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad. Etažno grejanje (Norveški radijatori), klima inverter. Stan ima: - spavaću sobu, koja je nameštena sa plakarima, TV-om, francuskim ležajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se u blizini hotela Hyatt lep, namešten, renoviran stan, veoma funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, svetao. Nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 67.500 €, 75,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux renoviran i kompletno opremljen 1.5-soban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na uglu Kneza Miloša i Kraljice Natalije. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan, opremljen moderno dizajniranim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 105.000 €, 120,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja - FOR SALE Beograd, Resnik Prodaje se stan ukupne površine 120m2 (uknjiženo kao stan na 81m2) Nalazi se u sklopu tržnog centra Avala grad Prostor se može iskoristiti i kao poslovni prostor Visoko kvalitetan i višenamenski prostor! Grejanje: Struja Nalazi se na 1. spratu, bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 105.616 €, 51,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 105616€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 51,52m2 Struktura: nov dvoiposoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na odličnoj lokaciji, neposredna blizina TC Ušća. Kompletno namešten, lepo uređen, veoma komforan i funkcionalan. Dvostrano je orijentisan, sa dve lođe. Zgrada održavana, sa liftom. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 85.000 €, 41,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican 1.5 stan,uknjizen za svaku preporuku. agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 50.400 €, 56,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 45.900 €, 51,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 46.750 €, 55,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan. Opremljen je modernim nameštajem i tehnikom. Nalazi se na savršenoj lokaciji u blizini hotela Hyatt i TC Ušće, osunčan i svetao. Sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinji sa šankom, spavaće sobe i prelepe terase....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 692)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>