• GoHome Professional
stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift

  • Za upit "stan u beogradu do 1900 evra/m2 lift" pronađeno 878 nekretnina - prosečna cena 1.218 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 1800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 110000 eura
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 80,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Karaburme, na opštini Palilula, nalazi se trosoban stan dupleks površine 80m2, smešten na četvrtom spratu zgrade starogradnje bez lifta. Ova nekretnina pruža savršenu kombinaciju prostranosti i funkcionalnosti, idealna za porodice . Stan se odlikuje dobro osmišljenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 79.500 €, 40,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan jednosoban stan na Petrovaradinu. Cena sa nameštajem. Dvorišno orijentisan, fantastičan pogled. Za više informacija pozovite! 065/24-29-217 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Namešten! Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola, vrtića, marketa, prevoza. Opis stana: Površina: 90m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan dupleks u centru Rakovice u Maričkoj ulici. Stan se nalazi u odlično održavanoj zgradi od crvene fasadne cigle. Po strukturi je petosoban. Na donjem nivou se nalazi kuhinjsko- trpezarijski deo, dnevna soba i dve spavaće sobe, terasa i kupatilo, a gornji nivo se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 179.000 €, 90,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica, 90m², 3.5 soban, lift, uknjižen, namešten! Na prodaju komforan četvorosoban stan (90m², uknjižen) u Rakovici, u zgradama od crvene fasadne cigle, u nadogradnji sa liftom. Lokacija: Mirna i tražena lokacija u Rakovici, odlična povezanost sa ostatkom grada, u blizini škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan stan na odličnoj lokaciji. U blizini ove nekretnine se nalaze škola, obdanište, prodavnice, gradski prevoz za sve delove grada. Blizina Košutnjaka i Ade Ciganlije ovaj stan čine još interesantnijim za ugodan život. Stan je organizovan na dva nivoa. - Na prvom nivou se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 77.000 €, 55,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 86.800 €, 62,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 98.000 €, 70,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 80,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 29, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 205.000 €, 103,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stevana Opačića, V+VI sprat, lift, terasa, kvalitetan stan na dva nivoa, dvostrano orijentisan, svetao, bez ulaganja, dva mokra čvora, kamin, ima pripadajući podrum, dobra lokacija i infrastruktura, miran kraj, uknjižen. Agencijska provizija 2%. Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.150 €, 89,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je luksuzan četvorosoban stan, smešten u novoizgrađenoj zgradi. Ovaj prostrani stan nudi vrhunski komfor, kvalitet i panoramski pogled na grad – idealan za savršen porodični život ili za one koji žele ekskluzivan životni prostor u centru Beograda. Struktura stana: Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 157.950 €, 117,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93780, IV/VI, lift, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 155.250 €, 115,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82112, V/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Izdaje se prostran, prijatno osvetljen stan u samom srcu Vračara, u blizini čuvene Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 68.850 €, 51,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122565, VIII/, klima, lift, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 83.000 € na 75.900 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 75.900 €, 58,00 m2 cca 1310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 83.000 €
18.03.2026 - 75.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Barajevo, Naselje Gaj, Cara Lazara, 58m2 58m2, 1.5, 3/5, TA, lift, terasa, lođa, parking, podrum, telefon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa liftom u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 112,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobra��ajnice u ulici Ov��anski put, prodaje se najve��i dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim zavr��etkom radova po��etkom 2027. godine. Stan je na povu��enom spratu idealan za ljubitelje....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Stan na poslednjem spratu zgrade sa 8 ulaza kod Sajma sa predivnim pogledom na reku i mostove. Uknjižen bez tereta i zabeležbi na 107 kvadrata (mereno 110). Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom koja izlazi na terasu, 5 spavaćih soba, 2 kupatila i hodnika. Ima dva mokra čvora. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo odličan, komforan, troiposoban stan, u mirnom stambenom naselju sa zgradama od fasadnih cigli, između velikih krošnji i uređenih bašta. Nalazi se nedaleko od Košutnjaka, Topčiderskog parka, Belog dvora i Miljakovačke šume, izletišta koja svi rado posećuju. Škole, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 220.000 €, 110,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

6.0, 110m2(terasa 3m2), TA, lift, VIII/VIII, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 107m2. Uknjizen šestosoban stan u Bulevaru Vojvode Mišića. Stan sa odlicnim pogledom na Savu. Zgrada u nizu naspram sajma i budućeg Muzeja Nikole Tesle. Stan poseduje predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 80,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dr Đorđa Jovanovića, 4/4, ta, uknjižen-Stvarna površina-80m2 , ugovorna površina-72.00m2, Prodaje se odličan dupleks površine 80m2 u mirnoj ulici Dr Đorđa Joanovića, Mirijevski Bulevar. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, prodavnice, tržni centar Karaburma. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 51,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo 1,0 ,adaptiran u 1,5 uknjižen stan u naselju Galenika ,površine 51m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe iz koje se izlazi na lođu,kuhinje,hodnika i kupatila, zgrada ima toplu vodu,dva lifta,parking. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan na savršenoj lokaciji u samom centru Banovog brda. U blizini vam je sve sto je potrebno, veliki park za decu, osnovne škole, obdaništa, fakultet, pijaca, bioskop, opština, pošta, banke, dva super marketa, na samo 5 minuta od Ade ciganlije i Košutnjaka.Savršeno povezan gradskim....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan sa pogledom na BW za kompletno renoviranje, uknjižen je na 107m2 mereno ima 110m2, 3m2 je lodja nije uknižena koja je zastakljena.Stan se nalazi na poslednjem spratu odlicno odrzavane zgrade sa liftom. Obezbeđen parking prostor pod rampom za stanare zgrade. U stanu postoji pet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 170,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izdaje se petosoban stan na Dedinju u ul. Pivljanina Baja br. 43 B. Stan je na drugom spratu u jednom nivou. Dnevni boravak sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, 4 (četiri) spavaće sobe, ostava, vešeraj, kupatilo i wc. Zgrada poseduje dvorište, 24/7 fizičko tehničko obezbeđenje. U cenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 45328, III/IV, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, garaža(2), parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam prostran, komforno opremljen penthouse stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, sa malim brojem stanova. Stan je dupleks tipa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 85,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Mirijevski venac, vp/7, cg-Stvarna površina-85m2 , ugovorna površina-85.00m2, Zgrada od crvene fasadne cigle, visina prvog sprata, takozvana "Vojna zgrada", u blizini okretnice autobusa 46 i autobuskih linija 25p i 74. Zgrada poseduje lift koji ide do samog niskog prizemlja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 95,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Radivoja Markovića, 4/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-95m2 , ugovorna površina-95.00m2, Zgrada od fasadne cigle, bez lifta, u stanu odličan parket, pvc stolarija, 2 kupatila, lođa od 16m2, dvostrano orjentisan, dnevna soba sa izlaskom na lođu gleda na takozvano "Šetalište". Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao i prostran četvorosoban salonac u reprezentativnoj zgradi na prestižnoj lokaciji, pogodan za stanovanje i kao poslovni prostor. Četvorosoban stan sastoji se od dnevnog boravka, četiri spavaće sobe, kupatila, gostinjskog toaleta, ostave i terase. Pored video nadzora stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 230.000 €, 115,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan 4.0 stan na dobroj lokaciji, bez dodatnih ulaganja eventualno higijensko krečenje. Pripadajući podrum, ostava, francuski balkon.Zgrada bez lifta. Uknjižen na 70m2-u ukupnu kvadraturu od 115m2 ulazi i adaptirana terasa od 45m2. Agencijska provizija 2%//Agent:065/3160873//....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 260.000 €, 130,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao, prostran stan u samom centru Beograda, na pešačkoj udaljenosti od svih znamenitosti. Dobra zgrada, čist ulaz sa cvećem i mirnim komšijama, stan je tek renoviran, ima sistem klimatizacije i grejanja, sveže uređen po dizajn projektu. Režije 200€. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 106.000 €, 53,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 691)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>