• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura podrum - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura podrum

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura podrum" pronađeno 1 455 nekretnina - prosečna cena 1.832 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan porodični stan u dve etaže na Grbavici. Nekretnina se nalazi u Miše Dimitrijevića na samo par minuta hoda od osnovne škole, Limanske pijace, Doma zdravlja, taxi i autobuskih stajališta, prodavnica. Stan je idealnog rasporeda, na prvoj etaži se nalaze komforni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 123,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Futogu, na dve etaže. U prizemlju je sve sređeno za život, bez prevelikog ulaganja, kuća je useljiva. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak kao srce kuće, četiri spavaće sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, hodnik i vrata za ulazak u podrum. Na drugoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina od 84m², idealna za porodičan život, smeštena u mirnom delu Klise. Ovaj dvoetažni stan kombinuje toplinu kuće i praktičnost savremenog stanovanja, uz dodatne sadržaje koji retko dolaze u ponudi. U prizemlju se nalazi prostran dnevni boravak povezan....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 175.000 €, 270,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća koja se nalazi u lepoj i mirnoj ulici, nedaleko od strogog centra Temerina, kuća od prostorija u prizemlju ima: predsoblje, kupatilo, velika kuhinja, dnevni boravak i spavaća soba, na spratu se nalaze: predsoblje, kupatilo i tri spavaće sobe. Ispod kuće se nalazi podrum....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 175.000 €, 163,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna kuca na Sinaju pravljena osamdesetih godina proslog veka. U blizini vrtica i skola na 400 m. Podeljena u dve stambene jedinice. Donja etaza ima 88.33 m2 u sklopu cega se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 18 m2 koja nije usla u kvadraturu. Na spratu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

SOCIJALNO, 71m2, PETOSOBAN Prodaje se izuzetno komforan i prostran dupleks u mirnoj ulici kod Socijalnog. Uknjižen je na 71m2, a u stvarnosti ima 123m2. Na donjoj etaži se nalaze ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.000 €, 198,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća u mirnoj ulici u Rumi, ukupne korisne površine 198 m², sa dodatnim tavanskim prostorom i velikim pomoćnim objektom od 213 m². Kuća se nalazi na placu od 5.67 ari. Struktura kuće: Prizemlje : dnevna soba, zastakljena terasa, kuhinja, trpezarija, špajz, hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja u strogom centru Novog Sada, planirani rok završetka radova je 1.5.2026 godine + 60 dana. Vrhunski kvalitet opreme i mogućnost odabira podova po želji kupaca, a grejanje je centralno na kalorimetre. U cenu je uračunat PDV. Uz stan je moguća kupovina garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 175.000 €, 75,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, izvorno 2.5, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. Svetao, dvostrano orjentisan, odvojen spavaći blok. Javni parking ispred zgrade. Na odličnoj lokaciji, blizina više fakulteta, marketa, gradskog prevoza. Za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 174.900 €, 49,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivno, dvosoban stan u luksuznoj zgradi sa premium enterijerom! Komforan dvosoban stan na 5 minuta hoda od SNP-a i centra grada. Prodaje se namešten, bez ulaganja, spreman za život na jednoj od najlepših lokacija u gradu. Ne propustite jedinstvenu priliku,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.100 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen trosoban stan površine 58m2 na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija - Grbavica. Ova nekretnina se sastoji iz izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119666, I/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, parking, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.800 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan trosoban stan u samom Centru grada! Strukturno fantastičan i renoviran pre par godina sa kompletnim vodo i elektro instalacijama, po principu ključ u ruke. Stan je pozicioniran u jako mirnoj ulici a opet blizu svega, sastoji se od komfornog dnevnog boravka, fizički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.800 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

LIMAN 4, 64m2, TROSOBAN Prodaje se klasičan trosoban limanski stan, odličnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije koje čine dnevna soba sa trpezarijskim delom i izlazom na terasu na kojoj se nalazi ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, deganžman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru grada, u novijoj zgradi kopmletno sređen lep svetao porodičan stan. Fenomenalan troslojni tarket, pvc, keramika, bez trunke ulaganja je. Odmah je useljiv. U dvorištu zgrade je pripadajuće parking mesto. Iako je u strogom centru, dvorišne je orjentacije i bez imalo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.530 €, 67,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevaru oslobođenja. Stan poseduje dve ulično orijentisane terase. Za više informacija o ovoj nekretnini kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 172.500 €, 53,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mogućnost zamene za kuću ili plac na opštini Grocka. Odličan, renoviran, porodičani stan, uz stan ide (šupa ostava, jedno parking mesto). Stan se sastoji od: open space sobe ( dnevni boravak+trpezarija+kuhinja), spavaći blok, dve spavaće sobe, izuzetno komforno kupatilo, terasa zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.330 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. šifra 543898, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.200 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 51,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam extra komplex urbanih vila na vrlo traženoj lokaciji. Blizina Bulevara, pošte, marketa, autobuskih stajališta, urgentnog centra. Zgrada radjena od vrhunskog materijala i opreme. Svi stanovi opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama, ugradjeni elektronski podizači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 171.960 €, 63,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Novoj Detelinari. Potpuno nov trosoban stan sa odličnim rasporedom, dve spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. Zgrada je završena početkom 2024 godine, u blizini se nalazi osnovna škola, vrtić, prodavnice i restorani,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.600 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji u blizini Limana, nalazi se ovaj fantastičan stan koji se prostire na 68m2, sastoji se iz dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, dve spavaće sobe, kupatilo i wc kao i terasu. šifra 540733, b130 telefon 064/822-2153 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, 3 velike spavaće sobe, 2 kupatila, dve velike terase i velikog hodnika. U sklopu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 171.000 €, 88,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114131, II/, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, parking, ostava. Prodajem namešten stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 71,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov stan na atraktivnoj lokaciji. Bez ulaganja, odmah useljiv. Na donjoj etaži se nalazi lep, osvetljen dnevni boravak sa komfornom kuhinjom koja je izdvojena kao niša, prostranu trpezariju, wc i prelepu terasu sa koje se pruža lep pogled na grad. Gore su dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.980 €, 62,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban renoviran stan na Limanu 3. Stan čine dnevna soba koja je povezana sa kuhinjom i iz dnevne sobe je izlaz na veću terasu, ima dve spavaće iz jedne je druga terasa koja je zastakljena pvc stolarijom, a iz dnevne sobe stepanice vode u sobu u potkrovlju koja ima 15m2....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 170.770 €, 79,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 170.570 €, 69,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan, lepo održavan dvoiposoban stan od 69m2 na Novom Naselju-Bistrica. Ukoliko preferirate parkove, zelenilo, šetališta i potrebna Vam je blizina prodavnica, škola, vrtića, doma zdravlja, pijace, apoteke idt. ova nekretnina je pravi izbor za porodičan život. Dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 170.000 €, 57,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kompletno renoviran i opremljen stan 200m od Trgovačke ulice koja pruža razvijenu infrastrukturu. Linije gradskog prevoza vode ka svim delovima grada a na Adi ili Košutnjaku ste za nekoliko minuta. Stan se nalazi na visokom prizemlju u manjoj zgradi.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Kuća, VINČA, 170.000 €, 330,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vinča, Centar, kuća sa lokalom, garažom i baštom, na 7 ari .. / Vinča, Centar, ulica Profesora Vasića, nedaleko od Crkve, izlaz na 2 asfaltne ulice, 3 nivoa + podrumi, lokal u prizemlju, gradska voda, kanalizacija, trofazna struja, 3 kupatila, hrast parket, 3 klime, visoki plafoni,....