• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m2" pronađeno 838 nekretnina - prosečna cena 1.411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 207.000 €, 70,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 70m2, terasa, 5/10, dva lifta, CG, podrum, interfon, telefon. Uknjižen bez kvadrature. Na preknjižbi. Izuzetno svetao, dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale Pionir. U blizini se nalaze još i dva vrtića, dve Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.760 €, 70,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na veoma mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja.Sama zgrada je novijeg datuma i prilikom gradnje korišćeni su vrhunski materijali. Stan je veoma svetao, pun dnevne svetlosti, odličnog rasporeda gde se iz hodnika ulazi u sve prostorije.Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m2'
178.450 €
127.000 €
173.700 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.540 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.670 €, 70,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 80.000 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105666, SUT/, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Prodaje se opremljen trosoban stan u suterenu zgrade 70 m2 sa odvojenom ostavom. Stan ima sopstveni ulaz od ostalih stanara. U katastru se vodi kao poslovni prostor, svi racuni prebaceni na stambene. Niski troskovi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodični stan na Limanu 3, na uglu Balzakove u Bul. Despota Stefana. Zgrada ima izlaz na obe ulice. Prvi i jedini vlasnici. Stan je dobro očuvan i sa svih strana okružen drugim stanovima. Ima prostranu terasu koja nije uračunata u kvadraturu. U neposrednoj je blizini osnovne škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 70,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113541, III/III, dupleks, terasa, uknjižen, parking. HITNO!!! EXTRA POVOLJNO!Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Kragujevca, na prodaju lokal površine 45 m2, koji je podeljen na dva dela. Lokal je do ulice, koja je prometna, pogodan je za razne delatnosti, nalazi se u stambenoj zgradi i uz njega ide pripadajući podrum površine 25 m2, pogodan za ostavu, ali se može koristiti i u druge....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 39.000 €, 70,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lalincu uknjižene površine 70m2 sa pomoćnim objektima na placu od 17,28a. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, iz koje se ulazi u špajz, kupatila, 3 spavaće sobe. Takođe, na imanju se nalazi I stara kuća, staja, prostorija za odlaganje sena i....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u naselju Padinska Skela -Tovilište.Po strukturi 2.0 HITNA PRODAJA Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u mirnom delu grada. U ceni rezervisano parking mesto. Sa malim ulaganjem dobijate svoj mir i tišinu u lepoj nekretnini. Blizina svih neophodnih sadržaja - škole, marketi, gradski prevoz Idealan kako za život, tako i za izdavanje. Retko u ponudi! 021/425-112, 064/8222146,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

TELEP, 70m2, TROIPOSOBAN Prodaje se troiposoban stan od 70m2 u atraktivnoj i modernoj vili od svega 6 stanova u celoj zgradi. Nalazi se na 1. spratu. Stan je moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kog se ulazi u ostale prostrorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 63.000 €, 70,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 70m2+terasa 4m2, VPR/III, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking. Uknjižen. Stan salonskog tipa na odličnoj lokaciji u blizini Gazele, Skyline, Beograda na vodi, Kliničkog centar, tržnih centara , škola i vrtića. Sastoji se od predsoblja, 3 spavaće sobe,2 renovirana....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 127.500 €, 70,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u kući, na I spratu, na Trošarini. Stan je površine 70m2. Nalazi se na placu površine 2,56ari. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Komforan i funkcionalan. Stan poseduje ostavu u suterenu 12m2, pomoćni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Stan je na prvom spratu, moderno dizajniran sa velikim i prostranim predsobljem iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Dnevni boravak i kuhinja su prostrani i pružaju mogućnost da se podele u dve zasebne celine. Kuhinja je radjena po meri i ostaje u stanu ali bez ugradnih elemenata (šporet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 70,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan dvosoban Limanski stan sa potencijalom prepravke u trosoban. Jedna od najboljih lokacija za život u gradu, neposredna blizina Limanskog parka i Štranda. Komforan sa odvojenom kuhinjom, odvojenim trpezarijskim prostorom, dnevnim boravkom od 25m2, i prostranom spavacom sobom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog, komfornog trosobnog stana sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Zgrada kvalitetne gradnje, renomiranog investitora. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112805, 24a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Pre ulaska u Barajevo se prodaje kuca koja se prostire na 24a placa. Sam plac nije ogradjen a kuca....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.800 €, 71,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 165.520 €, 71,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na mirnoj porodičnoj lokaciji na Sajlovu! Stan se prostire na dve etaže – na prvoj se nalazi prostran dnevni boravak i trpezarija u otvorenom konceptu, uvučena kuhinja i kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Na spratu su smeštene tri spavaće sobe i dodatno kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.800 €, 71,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar, 71m2. Oglašavamo prodaju uknjiženog stana, u zgradi crvene fasadne cigle. Nalazi se na IV spratu. Odvojena kuhinja, tri optimalne sobe, ostava u prizemlju. Lokacija koja svima odgovara. U neposrednoj blizini su svi značajniji objekti koji omogućuju udoban porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.250 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno komforan porodičan stan na fantastičnoj lokaciji sa 55 m2 GRATIS gornje etaže koja ne ulazi u kvadraturu. Nalazi se u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja kao i samog centra Novog Sada. Škola, prodavnice, pijaca kao i mnoštvo sadržaja neophodnih za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.660 €, 71,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Beogradske kapije i Varadinskog mosta. Komforan stan koji se sastoji od dnevnog boravka (24.7m2), sobe (23.2m2 plus galerija 8.26m2), kuhinje (10m2), kupatila (2.9m2) i hodnika (10m2). Garaža oko 12m2 koja se koristi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična investicija. Dvorišni stan u srcu Zemuna. Prostor mereno ima 60m2 i 11m2 terase, uknjiženo 20m2. Stan je koncipiran kao dupleks. Na donjem nivou se nalazi soba sa kuhinjom, hodnik, kupatilo. Na gornjem nivou nalaze se dve prostrane sobe i velika terasa Stan je u izvornom stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 153.550 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 68.000 €, 71,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan 71m2 u centru Vrdnika , lokacija top. Stan je bez tereta , vlasnik 1/1. Stan se nalazi na 3 spratu od 3. Stan ima i podrum površine 12m2. Na zgradi je ploča i kvalitetno je sagradjena zgrada , debeli zidovi. Zgrada ima svoj dimnjak i mogućnost grejanja čvrsto gorivo. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 124.320 €, 71,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 168.800 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevic, ulica Vinarska, grejne povrsine 71m2, plus 5m2 terase/trem, dvoriste od 12m2 i ostava od 9m2, četvorosoban, uknjižen, zidano 2003. g., a renoviran 2020. g. i tom prilikom je urađena pvc stolarija, tehnika po zidu u dnevnoj sobi. okrečeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.000 €, 71,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban stan u Bulevaru patrijarha Pavla. stan je povrsine 71 m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade i ima terasu koja je okrenuta na dvoriste. Stan je kompletno renoviran, veoma lepo odrzavan, bez ikakvog ulaganja. U stanu ima puno svetla i dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izuzetan stan u naselju Braće Jerković, opština Voždovac. Površine je 71m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dečije sobe, prostrane spavaće sobe, ostave, toaleta i kupatila. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

SOCIJALNO, 71m2, PETOSOBAN Prodaje se izuzetno komforan i prostran dupleks u mirnoj ulici kod Socijalnog. Uknjižen je na 71m2, a u stvarnosti ima 123m2. Na donjoj etaži se nalaze ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Novom Naselju, uknjižen 1/1. Zgrada u odličnom stanju, na mirnoj lokaciji za porodičan život, ulaz dobro održavan, stan komplentno sređen i renoviran, prostorije komforne i odličnog rasporeda. U blizini autobuske stanice, marketi, apoteke i pekare. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na Somborskoj Rampi, useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking ispred zgrade. Odlična povezanost, na 200m od Novog Naselje. Povratk PDV-a, i izuzetan kvalitet gradnje i opreme čine ovu nekretninu veoma interesantnom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 71m2, lođa i terasa, CG, 6/7, lift, telefon, interfon, podrum. Stan je uknjižen na 65m2, mereno 71m2. U mirnom delu Bežanijske kose, u zgradi okruženoj zelenilom i nezoniranim parking prostorom nalazi se ova nekretnina u održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno komforan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u Novom Sadu, naselje Grbavica u mirnoj ulici, površine 71m2. Lokacija je povezana sa svim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, koja je građena pre 20tak godina. Stan sadrži: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 170.980 €, 71,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan nov stan na atraktivnoj lokaciji. Bez ulaganja, odmah useljiv. Na donjoj etaži se nalazi lep, osvetljen dnevni boravak sa komfornom kuhinjom koja je izdvojena kao niša, prostranu trpezariju, wc i prelepu terasu sa koje se pruža lep pogled na grad. Gore su dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 728)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>