• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura podrum barem 70 m2" pronađeno 841 nekretnina - prosečna cena 1.411 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan na Novom Naselju, uknjižen 1/1. Zgrada u odličnom stanju, na mirnoj lokaciji za porodičan život, ulaz dobro održavan, stan komplentno sređen i renoviran, prostorije komforne i odličnog rasporeda. U blizini autobuske stanice, marketi, apoteke i pekare. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.310 €, 72,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan odličnog rasporeda na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Idealan stan za pojedince, parove ili porodice je pružio odličan raspored i iskorišćenost ovog prostora da u nešto više od 70m2 apsolutno sve stane.Lokacija ove nekretnine pruža odličnu povezanost sa bilo....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 56.650 €, 72,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u Čerević, gde se nalazi ova izvanredna vikendica koja će vas osvojiti svojim šarmom i potencijalom. Sa veličinom od 72 kvadratna metra i impresivnim placem od 3350 kvadratnih metara, ovo je mesto gde možete ostvariti svoje snove o mirnom i opuštajućem životu u prirodi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.5, mogućnost odvajanja još jedne spavaće sobe. Uknjižen na 69m2, sa terasom ima 72m2. Renoviran, svetao, dvostrano orjentisan. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo prodaju .. . . Dvoiposoban stan 72m na Limanu 3, u Novom Sadu u Balzakovoj ulici, odličnog rasporeda, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja posebna, velika dnevna soba. Stan je starije gradnje, potrebna su manja ulaganja. Lokacija Limana 3 je veoma atraktivna i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.000 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje stan na odličnoj lokaciji, centar Novog Naselja, pored škole i vrtića. Stan je u kuli od 14 spratova. Zgrada je dobro održavana, renovirani liftovi. Parking veliki pored zgrade 24 sata. Dva lifta u zgradi. Redovan i teretni lift. Osmi sprat od 14. Stan je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.080 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu u neposrednoj blizini Limana 4! Pouzdan investitor koji je poznat po vrhunskom kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i prvoklasna keramika. Stanovi odličnog projekta i rasporeda. Ekonomičan vid grejanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetno atraktvinoj lokaciji, prvi ulaz,prohodnost na sve strane, Ribarac, Centar, Štrand ,Grbavicaogroman parking ispred zgrade. Stan je idealno orijentisan Jugo-Zapad Zgrada pedantno i kvalitetno održavana, pre mesec dana pušten NOV LIFT ZA 4 OSOBE. Video nadzor zgrade....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 148.320 €, 72,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV, neuseljavan stan bez ikakvih ulaganja. Kupovina može i putem stambenog kredita. Za više informacija, pozovite nas 021/526-633 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 183.550 €, 72,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan koji čine dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i manji toalet, hodnik i terasu.Grejanje u stambenim jedinicama je podno. Svaki stan ima sopstveni gasni priključak i gasni kotao, a temperaturom se upravlja putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.980 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

* Vredi razmotriti ovu prostranu nekretninu! U ponudi dvojna kuća na dva sprata, spremna za opremanje po Vašem ukusu. Kuća je puna potencijala, na odličnoj lokaciji - 10 minuta od Novog Sada. Nalazi se u veoma mirnom kraju, u blizini Parka Kameničkog instituta gde se nalaze svi neophodni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 139.000 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 10 minuta vožnje udaljeno od strogog centra grada, na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran 1.prolaz, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je na prizemlju uredne i održavane zgrade okružene zelenilom, sa velikim parkingom ispred, blizu stare okretnice. U blizini se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen dupleks stan u dvorištu koji se deli samo sa još jednim vlasnikom. Pored uknjiženih 72m2 stambenog prostora poseduje i ostavu, deo dvorišta i parking u dvorištu. Sve je zidano čvrstim materijalom i odlično je održavano. Grejanje je na gas, pa su računi izuzetno....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 169.950 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve manje sobe i kupatila. U cenu stana ulazi i kvalitetna ostava u prizemlju suva i vrlo upotrebljiva kao i mesto u biciklani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U neposrednoj blizini vrtić, osnovna škola, brojni marketi, TC "Stadion" i autobuska stajališta nekoliko linija javnog prevoza. Stan je u izvornom stanju ali dobrog rasporeda, pa se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uz malo ulaganja i mašte ovaj stan moze biti idealan za porodično stanovanje. Uknjižen na 72 m2 ima i plus galeriju 14 m2. Nalazi se u blizini škole, marketa, sajma, bulevara Tih i miran kraj! HITNA je prodaja, moguć svaki dogovor, čak i zamena za dve manje nekretnine. Pozovite....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 139.650 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73,5m2, TROIPOSOBAN (cena 139.650€ sa uračunatim PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaje se odličan porodičan stan u upravo završenoj novoj zgradi u najboljem delu Adica. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. Odmah useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, OVČA, 121.000 €, 73,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 206.000 €, 74,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

541671-Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na Telepu. U pitanju je četvorosoban stan odličnog rasporeda sa vrhunskom opremom. Grejanje je podno. Uz stan idu i gratis dva parking mesta. Zgrada je odlično pozicionirana u blizini je sve što Vam je neophodno za svakodnevno funkcionisanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 203.450 €, 74,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji Savina na Novom Naselju. Kvalitetna zgrada od žute fasadne cigle, održavan ulaz sa video nadzorom i biciklanom. Na svakom spratu ima samo 3 stana, uz svaki ide i ostava. U okolini uvek ima slobodnog parkinga. Uknjižen stan 1/1,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.350 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se moderni stanovi u atraktivnom naselju Adice, Novi Sad! U ponudi su stanovi različitih kvadratura, idealni za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike stanova: Kvadrature od 25m² do 74m² Funkcionalan raspored prostorija Kvalitetna gradnja i vrhunski materijali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Gradnja 2019, Duplex sa pogledom na zgradu Osnovne Skole Ivan Gundulic, Centar Grada (Katedrala I Gradska Kuca) kao I pogled na Frusku Goru i Televizijski Toranj Crveni Cot. Duplex koji je orijentisan ka istoku. U Zgradi na raskrsnici Temerinska ulice i Gunduliceve/Jovana Cvijica....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.310 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na Novom naselju sa svim pratećim sadržajima neophodnim za miran i kvalitetan porodični život. Veliki parking je u neposrednoj blizini,takođe i škola, vrtić, igrališta za decu, marketi, autobuska stajališta i puno zelenih površina. Poseduju ostavu na tavanu....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 731)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>