• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2" pronađeno 1 773 nekretnina - prosečna cena 1.876 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 600 €, 61,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odmah useljiv lokal sa izlogom, u Mirijevu, u ulici Jovanke Radaković. Površine je 61m2. U blizini stajališta nekoliko autobuskih linija: 27, 27E, E6. Namenjen je za mirne delatnosti, grejanje je etažno sa kotlom, na struju. Uz lokal ide i parking mesto na prilazu lokalu.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.420 €, 61,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novogradnja na Adicama. Mogućnost kupovine parking mesta,kao i povrat PDV-a za kupca prve nekretnine. Za detaljne informacije pozovite agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan površine 61,90 m², koji se nalazi u prizemlju moderne zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatila, hodnika, vešernice i terase, koja pruža dodatni prostor za uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117010, IV/IV, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 59,28 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Ulaz: predsoblje 4,84 m2. Nekoliko stepenika (parket) do ulaska u stan. 2 spavace sobe. Podovi: zvucna i toplotna i hidroizolacija uradjeni. Parket: uvoz....

 
 
 
  Kuća, MAČVANSKI PRIČINOVIĆ, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude izvanrednu priliku: Renovirana kuća na obali Save, samo 50 minuta od Sava Centra! Zamislite svoj novi dom na ekskluzivnoj ograđenoj parceli od 14 ara sa privatnim izlazom na reku Savu. Ova nekretnina nudi spektakularan pogled na reku s visinske razlike....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 146.400 €, 61,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc. Gradi se moderni stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 173.400 €, 61,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 61.93m2 ---------------------------------------------------------- 61.93m2 3.0, 4/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. Garažna mesta 22.000 eur. Rok....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 250 €, 59,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na Panteleju. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Površina lokala je 59m2. Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje. Grejanje je na struju. Ima parking ispred zgrade. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 54.900 €, 61,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, namešten stan, do sada nije useljavan. Odlična pozicija stana, blizina Šumadijskog trga i Ada mola. Dve spavaće sobe, dva mokra čvora, podno grejanje. U cenu uračunato korišćenje parking mesta od 12.5m2 koje se nalazi u garaži zgrade. Odmah useljiv. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 99.900 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo duplex kuću u nizu na Zlatiboru u naselju Jelena Anžujska. Kuća je ukupne kvadrature od 59m2 takođe joj pripada i veoma uredjeno dvorište od 32m2. Struktura: na donjem nivou se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i dvorište, a na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 85.900 €, 61,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Nisu Mokranjceva, po strukturi stan je dvoiposoban, povrsine 61m2 sa terasom, na 3. spratu zgrade sa liftom, sastoji se od ulaznog hodnika iz koga se ide zasebno u sve prostorije, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, iz hodnika dve velike spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Na vrhu naselja Mirijevo, planiran je ovaj urbani kompleks sa pogledom od 360stepeni i sa ružom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 131.495 €, 61,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan površine 61.16 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi dvoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 119.480 €, 61,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Petrovaradinu. U pitanju je manja zgrada za porodično stanovanje. Oprema koja se koristi je izuzetno kvalitetna, dugotrajna i moderna. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, ambulante, prodavnica Miran je kraj, a i parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 106.200 €, 59,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 59m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 123.400 €, 59,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran i porodičan stan u mirnom kraju nadomak Bulevara kralja Aleksandra. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, u izvornom je stanju i poseduje čak 2 terase. Uz stan se prodaje i garaža, koja je uključena u cenu. PROSTORIJE: dnevna soba, kuhinja, predsoblje,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 42.700 €, 61,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo konforan dvoiposoban stan površine 61m2 koji se nalazi na Zvezdari kod ulice Gospodara Vučića. Stan se nalazi na 3. spratu nove zgrade od 7 spratova. Sastoji se od hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, terase, kupatila i toaleta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.200 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prilika. U samom srcu Novog Sada u Dunavskoj ulici nalazi se ova nekretnina. Uknjižena je, ima svoje pripadajuće parking mesto. Ova nekretnina ima odličan potencijal za razne namene tako da možete slobodno pozvati naše agente za više informacija. Srećna kupovina. Internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov trosoban stan 62m Novi Sad, Heroja Pinkija 31. Stan je prazan, izdaje se za kancelarijski prostor, ordinacije,razne salone, masaze i sl. IT kompanije Odmah useljiv. Izdaje se bez posrednika Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks apartmana u Vrdniku. Apartmani su smešteni u mirnom, a ipak centralnom delu Vrdnika. Pružaju opušteno okruženje sa lepim pogledom na prirodu, Vrdničku kulu i manastir Ravanica. Osim toga, u neposrednoj blizini apartmana se nalazi šarenolika gastronomska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 87.550 €, 62,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo renoviran dvoiposoban stan. Na 5 spratu u zgradi koja poseduje lift. U prelepom delu Petrovaradina. Za više informacija pozovite. 0631231262 Agencijska šifra: 522663 Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.550 €, 62,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan stan na Salajci. Trosoban,komforan stan sa odličnim rasporedom. Uz stan se prodaje i garažno mesto od 16m2, u suterenu zgrade, odličan prilaz. Pozovite za više informacija. Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 140.500 €, 62,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican trosoban stan na Petrovaradinu, 62m2, vrhunski kvalitet gradnje i opreme, dvorisno orijentisan, parking ispred zgrade. Za vise informacija mozete nas kontaktirati na 021526633. Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na lepoj lokaciji u Novom Beogradu, zgrada okružena zelenilom, renoviran i održavan porodičan stan. Dvostran, tiho je i mirno. Neposredna blizina škole, vrtića i svih pratećih sadržaja potrebnih za ugodan porodični život. Parking ispred zgrade. Lepa pogodnost je da se uz stan dobija....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 29.000 €, 58,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119939, PSUT/I, stara gradnja, parking, dvorište/bašta, ostava. Na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici nadomak Autokomande, izdaje se funkcionalan stan površine 58m2. Sastoji se od prostrane dnevna soba, odvojene i kompletno opremljene kuhinje (frižider, šporet, mikrotalasna,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ova nekretnina se nalazi na prelepom i mirnom mestu. Savršena je za odmor, druženje i odlazak sa decom u prirodu. Ukoliko želite da zakažete razgledanje, pozovite naše stručne agente! Terasa, Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u podzemnom, 58m2, TA Izdaje se lokal u podzemnom. Sastoji se od jedne velike prostorije i wca. Ukupna površina lokala je 58m2 i nalazi se u novom podzemnom. Useljiv je odmah! Grejanje je na struju ta. Ovo je samo deo naše ponude. Agencija Bulevar Nekretnine, reg.br. 519, usluga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 142.600 €, 58,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban nov stan 55m2 u izgradnji na veoma dobroj lokaciji. Kvalitet gradnje na veoma na visokom nivou. Zgrada se nalazi u blizini svih sadržaja neophodnih za život porodice, nekoliko osnovnih šskola, predškolskih ustanova, mega marketa, parkova, autobuskih stajališta. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 63.800 €, 58,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121387, II/, klima, terasa, nov luks, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 62,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokacji kod pijace na Bulevaru Nemanjića. Stan je uknjižene površine 57m2 plus dve terase. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, pravo je velika dnevna soba koja ima izlaz na terasu, dnevna soba je spojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 168.130 €, 62,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 139.050 €, 62,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvoiposoban stan na Staroj Detelinari, u mirnom porodičnom kraju. Stan je dvostrano orijentisan, sa puno zelenila, odličnog rasporeda. Dobro je povezan gradskim autobuskim linijama, a takodje u okolini ima dovoljno mesta i za parking. U blizini se nalaze škola i razni marketi.....