• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2" pronađeno 1 773 nekretnina - prosečna cena 1.876 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • useljiv
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 161.300 €, 58,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 58m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u delu Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.800 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Adicama, delu Novog Sada sve popularnijim za miran porodičan život. Pouzdan investitor,vrhunski kvalitet opreme i gradnje,blizina šetališta i Dunava, čine ovu nekretninu idealnom za Vas. Rok za završetak gradnje je oktobar 2026. godine. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 132.300 €, 58,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se dvoiposoban stan - 58 m 2 , na drugom spratu. 2.250 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 62,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina u prelepom delu Novog Naselja-Savina. Dvoiposoban stan u potpunosti renoviran. Zajednička biciklana , ostava u ulazu sa malim brojem stanova. Bulevar Evrope u neposrednoj blizini . Puno zelenila i planskog parking mesta oko zgrade. Stan pun svetla i pozitivne energije....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.000 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX duplex apartman se nalazi u jednoj od najlepših zgrada na Zlatiboru. Zgrada je smeštena nedaleko od centra Zlatibora, u naselju Đurkovac. Stan je veličine 62 m2 i jedan od dva najveća apartmana u zgradi. Nalazi se na trećem spratu zgrade, i okrenut....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 197.140 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u blizini ulice Cara Dušana. Stan je trosoban dupleks bez krovnih prozora, na 5. spratu, uknjižen je na 58 kvadrata, ali ima 75 kvadrata podne površine. Na donjoj etaži je predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja i terasa. Na gornjoj etaži nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 151.320 €, 62,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla! Pouzdan investitor kojeg krasi odlična opremljenost stanova. Cena je sa PDV-om! Postoji mogućnost kupovine kako parking, tako i garažnog mesta uz stan. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BUBANJ, 180 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan sa zasebnim ulazom u prizemlju kuće, u Pasi poljani. Stan se sastoji iz velikog hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila sa veš mašinom. Dve spavaće sobe, u jednoj je kauč na razvlačenje, dok u drugoj ima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.130 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,86 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na trćem spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 1, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Pančeva, u naselju Kotež 1, nalazi se stan koji svojim rasporedom i toplinom pruža osećaj doma već na prvi pogled. Ušuškan među zelenilom, a na samo nekoliko koraka od svih važnih sadržaja – prodavnica, škole, vrtića, pijace – ovaj stan nudi svakodnevnu praktičnost i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.100 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen trosoban stan površine 58m2 na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija - Grbavica. Ova nekretnina se sastoji iz izuzetno prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ostave, kupatila i velike terase. Stan je opremljen modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.990 €, 58,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 58,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom naselju, deo je luksuznog kompleksa koji se nalazi u mirnom delu grada,okruženo zelenilom.Stan se nalazi u jednoj etaži, poseduje komforni dnevni boravak u skolpu kog je i kuhinju sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje imamo prelep, moderan, kompletno renoviran, komforan stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, na samom početku Novog Naselja, u zgradi koja se nalazi odmah pored velikog doma zdravlja, a u neposrednoj blizini su crkva, banke, marketi i sve drugo što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.240 €, 62,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.910 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan površine 58m2. Sastoji se iz ulaznog hodinka,dnevnog boravka,odvojene kuhinje sa trpezarijom,tri spavaće sobe i prostrane terase. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Grejanje u stanu je na TA peć i uljane radijatore. Poseduje sve od električnih uredjaja. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 156.520 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na 12. spratu od 58m2, u Novom Sadu, na Limanu 2. Stan se nalazi u dobro održavanoj porodičnoj, stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Štranda, Novosadskog keja i Limanskog parka. Zbog same blizine Dunava poseduje specifičnu mikroklimu koja leti pruža prijatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE -FUTOŠKI OPUT- TROSOBAN STAN+++Agencijska oznaka 1064119. Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade . Zgrada stara 14 godina , nalazi se u blizini Lidla na Futoškom putu i uvučena je od glavnog puta . Stan je uknjižen , brzo useljiv . Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K673 Na prodaju je predivna nameštena kuća u idiličnom prirodnom okruženju, udaljena svega 1 km od centra Sopota, na padinama prelepe planine Kosmaj. Ova kompaktna kuća od 58 m2 iskorišćena je do najsitnijih detalja kako bi pružila udoban i funkcionalan prostor za savremeni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u prizemlju kuće u blizini Čegra, 58m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, toaleta i terase. Kuća je novije gradnje sa urađenom izolacijom i uređenim dvorištem. Postoji mogućnost korišćenja dvorišta za razne aktivnosti. Parking je obezbeđen.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Novom Naselju u prelepom komplexu. Novogradnja, zgrada završena 2022. godine, sve je vrhunskog kvaliteta i opreme. Prodaje se kompletno namešten sa uknjiženim garažnim mestom u suterenu zgade na nivou -1-12m2. Stan poseduje dve spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan sa puno potencijala za proširenje u pripadajući tavan ili korišćenjem visokih plafona. Najniža tačka prostorija sa kosinama je 2.2m2, a najviša 4.3m. Stan je uknjžen na 58m2, bez terase koja je 6m2 i tavanskog prostora koji se može koristiti za proširenje uz saglasnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 197.200 €, 58,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112256, V/VI, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. NOVOGRADNJA!!!Prodajem nov odmah useljiv dvoiposoban stan u Centru Novog Sada na petom spratu sa liftom i nije poslednji sprat . Ovo je cena sa nameštajem a može se kupiti i bez nameštaja. Izuzetno Kvalitetna gradnja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 159.650 €, 62,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u novogradnji na odlicnoj poziciji u blizini centra grada.Uz svaki stan se dobija gratis parking mesto.Pouzdan investiror,kvalitetna gradnja,mogucnost povrata PDV-a.Za vise informacija pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.000 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Borča ukupne površine 58,43 m2 Odlična lokacija. Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 179.220 €, 58,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u Sremskoj Kamenici, nalazi se na potezu Bocke. Kuća je montažna, ima odvojeno kupatilo, dnevnu sa trpezarijom kao i jednu odvojenu spavaću sobu. Plac je jednim delom pod nagibom, dok je drugi ravan. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite! Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 178.810 €, 62,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, dvoiposoban stan na Grbavici,u novijoj zgradi, u lepoj i mirnoj ulici. Stan je lepog rasporeda, i ne zahteva velika ulaganja. U dvorištu zgrade postoji parking mesto. Sama blizina prodavnica, marketa, sve je relativno dostupno. Idealna nekretnina za lep, porodičan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 156.600 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan, kompletno namešten stan površine 58 m² u novoizgrađenoj zgradi. Stan je opremljen sa stilom, dizajnerskim nameštajem i pažljivo biranim detaljima koji pružaju osećaj udobnosti i elegancije. Sadrži: Dve komforne spavaće sobe Otvoren dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 100.830 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 94.430 €, 58,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u blizini Doma Vojske i Dušanove ulice, pa je pogodan za raznorazne delatnosti Sastoji se od dve višenamenske prostorije, čajne kuhinje, ostave....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.670 €, 62,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni salonski stan 62m2 u strogom centru grada. Nalazi se na trećem spratu starije, kvalitetne zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Sve prostorije su prostrane,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 528)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>