• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 parket

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 parket" pronađeno 167 nekretnina - prosečna cena 2.183 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 178.710 €, 60,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 109.300 €, 60,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na prvom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 95.000 €, 60,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novoj zgradi na Paliluli. Stan ima 60m2 (53m2 korisne, uknjižene površine). Nalazi se u potkrovlju manje trospratne zgrade bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 60 m2 parket'
111.450 €
132.000 €
65.000 €
  Stan, BEOGRAD, 84.000 €, 60,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno predstavljamo odličanu ponudu stanova smeštenih u naselju Boleč. Sve u stanu je novo, nikad useljavano. Uknjiženo je, moguća je kupovina na kredit. Zgrada sa 8 stanova i 12 parking mesta, postoji mogućnost kupovine parking mesta. Interfon, alarm, video nadzor i kolor video.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 138.345 €, 60,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.560 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.930 €, 59,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju sa planiranim završetkom radova u februaru 2026.godine. Objekat se gradi po savremenim standardima-grejanje na toplotne pumpe, sedmokomorna PVC stolarija, staklene ograde na balkonima, tarket parket i španska keramika vrhunskog kvaliteta. Odlična....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 61,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.470 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.200 €, 59,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX dvoiposoban stan, u izgradnji, u stambenom objektu PO+P+V, na jednoj od najtraženijih lokacija. Stambeni objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambeni prostor za one koji žele nešto više od svog budućeg doma. Počevši od lokacije, kvaliteta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 103.990 €, 61,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 61.07 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.920 €, 61,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novoizgrađenu zgradu koja se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, keramika 1.klase i hrastov parket. Objekat sadrži 23 stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 110.000 €, 59,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 44m2 . 44m2, 2.0, 2/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 105.000 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.725 €, 59,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,72 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na drugom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 146.400 €, 61,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog stana 62m u izgradnji na III spratu u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatilo, gostinski wc. Gradi se moderni stambeni objekat....

 
 
 
  Stan, ŠID, 70.000 €, 59,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lux dvosoban stan 59m2 na top lokaciji Karadjordjeva Šid. Stan se nalazi na drugom spratu od dva sprata bez kifta. Zgrada ima dvorište i parking u dvorištu. Idealna prilika za investiciju kao stan na dan da se izdaje. Stan je kompletno izrenoviran i instalacija struje je nova. U stanu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 181.590 €, 59,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 83.526 €, 61,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s396 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.530 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 173.400 €, 61,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 61.93m2 ---------------------------------------------------------- 61.93m2 3.0, 4/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. Garažna mesta 22.000 eur. Rok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.500 €, 59,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117010, IV/IV, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaje se stan 59,28 m2 na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Ulaz: predsoblje 4,84 m2. Nekoliko stepenika (parket) do ulaska u stan. 2 spavace sobe. Podovi: zvucna i toplotna i hidroizolacija uradjeni. Parket: uvoz....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.135 €, 59,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Surčin, Malinjak, novogradnja, PR, 59,98m2, 3,0, 121.135eur U ponudi stan predviđen kao poslovni prostor, u izgradnji, u kompleksu Airoport residence-a, sa očekivanim rokom izgradnje do kraja 2024. god. Po strukturi trosoban, površine 59,98m2, nalazi se na prizemlju dvospratne zgrade.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U toku je izgradnja višeporodičnog objekta u delu grada Nova Detelinara koja se nalazi u mirnoj ulici. Zgrada se nalazi u blizini Novosadskog sajma i svih bitnih sadržaja za svakodnevni život. Oprema koja se ugrađuje je vrhunskog kvaliteta, PVC spoljna stolarija, medijapan unutrašnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 198.080 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj urbanoj zgradi koja kombinuje funkcionalnost, estetiku i komfor, smeštena u mirnom i zelenom okruženju. Projekat je koncipiran tako da obezbedi visok nivo privatnosti i udobnosti, sa svega 16 stanova i kompletnim sadržajem za savremeno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 103.000 €, 61,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.700 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan na top lokaciji kod Doma Zdravlja. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su poznati tržni centar Delta, vrtić, OŠ, brojni marketi, autobuska stajališta za različite pravce grada, nedaleko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 161.068 €, 59,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju objekta u ulici Stevana Doronjskog koja se nalazi u naselju Banatić jednom od najlepših i najtraženijih delova za život u Novom Sadu. Objekat je odlično pozicioniran sve je na 5 minuta udaljenosti Železnički park, Novosadski Sajam, Dom zdravlja Rumenačka,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a. U neposrednoj blizini stana nalazi se Dom zdravlja, brojni maloprodajni objekti, supermarket, filijale banaka, osnovna škola, vrtić, park Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 178.200 €, 59,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRATIS uz stan: OSTAVA 7 m2 u suterenu zgrade i PARKING MESTO! Luksuzna urbana vila u srcu Severnog Telepa budućim stanarima nudi kvalitet, udobnost i mir. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar Patrijarha....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 178.620 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 179.950 €, 59,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi, boemski duh i njegova bogata infrastruktura čine ga veoma poželjnim mestom za život i stanovanje. U tom kontekstu, odlično pozicioniran....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 106.200 €, 59,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u novogradnji spratnosti Sut+P+3 u blizini Pantelejske crkve. Površine je 59m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan, sa odličnim rasporedom prostorija i sastoji se iz ulaznog hdonika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.900 €, 61,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1099867 - Nov dvoiposoban stan sa PDV-om na Novoj Detelinari, Stan poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom. Sv stanovi su kvalitetno opremljeni i poseduju; Hrastov parket Ri Keramika domaćih proizvođača I klase Kupatilske sanitarije i klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 165.000 €, 61,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna pozicija zgrade u odnosu na glavnu saobracajnicu,snabdevanje,skolu,Dom zdravlja,a opet miran i tih .Izuzetno svetao,juzne orjentacije sa otvorenim ,panoramskim pogledom na grad,reku. Kompletno renoviran: uradjene hidro,elektro instalacije,pvc stolarija sa komarnicima i spoljasnjim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.950 €, 59,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi, u mirnoj ulici. Porodično stambeni objekat spratnosti Su+P+1+Pk nalazi se u mirnoj ulici nadomak bitnih saobraćajnica Futoški put i Bulevar Patrijarha Pavla. Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.556 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 167)

<< <1 2 3 4> >>