• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2" pronađeno 584 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save .Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo ,toalet ,2 terase,podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 125.000 €, 105,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja prodaja apartmana U jednoj od najlepših banja Srbije - Sokobanji prodaje se komforan trosoban stan. Lux sredjen stan sa dve velike terase. Četvorostran je, svetao i ima predivan pogled na Ozren i Rtanj. Stan je odlične strukture, iz hodnika se ulazi u sve prostorije zasebno.....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 25.000 €, 95,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se sastoji od dve stambene jedinice, prva od 95kv se prodaje. iznutra 70% renovirana, nova kuhinja, Novi pvc prozori i vrata. Kuća sa velikim dvorištem, donjim dvorištem, šupom, salašem i baštom 100x16 metara sa 50 stabala kajsije u punom rodu kao i orasi, lešnici, jabuke, kruške,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, INĐIJA, 1.000 €, 95,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem opremljen lokal, pekara, proizvodnja kolača, kuhinja. Lokal je 100 kvadrata iz dva dela, Cena najma je 1000 e, Adresa Jug Bogdanova 5. INĐIJA. tel 063414191 Југ Богдана 5, Prizemlje, Namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 146.780 €, 95,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dva sprata, u mirnoj ulici. U prizemlju je Kuhinja sa trpezarijom, hodnik, kupatilo i dnevna soba. Na spratu su 3 sobe, predsoblje, još jedno kupatilo i pristup tavanu. Uknjižena kao 87m2 stanbeni deo plus 8m2 garaža. Ukupno 95 kvadrata. Kuća je u dobrom stanju, renovirana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 175.000 €, 95,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji uknjizen lokal, Višnjička Banja, Sunnyville, prizemlje, površine od 95m2. Spratna visina iznosi 4,5m. . Naselje koje je progresivno sa prilivom stanovnistva,tako da lokal predstavlja sjajnu investiciju sa povećanjem potencijala iz godine u godinu zbog razvoja naselja. Lokal....

 
 
 
  Kuća, ČENTA, 85.000 €, 105,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću koja se nalazi u mestu Čenta. Kuća se sastoji od 105m2 (uknjiženo na 90m2). Plac se sastoji od 11 ari (6 ari je gradjevinsko a 5 ari poljoprivredno zemljište). Struktura kuće: veliki dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, ostava,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 94.500 €, 105,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća na Grbavici za poslovne delatnosti, površine 105m2. Sastoji se iz tri prostorije (radne sobe/kancelarije), hodnik/čekaonica, kuhinje, kupatila, podrumske ostave, garaže i parking mesta. Grejanje na gas, plaćanje samo u grejnoj sezoni po utrošku. Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 95,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća na potezu Klise u blizini Najlon pijace! Ova nekretnina sadrži 95m2 i površinu placa od čak 1704m2. Kuća za kompletnu adaptaciju ili za rušenje. Za više informacije kontaktirajte naše Agente prodaje! Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 123.600 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu kuću u samom centru Iriga sa placem od 224m2. Površina kuće je 95m2. Kuća poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak sa trpzarijom, kuhinju, kupatilo. U dvorištu je garaža i šupa. Dimencije placa su 9.80m x 23m. Kuća je stara i zahteva ulaganja. Pozovite....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 123.600 €, 95,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću na samo oko 45km od Novog Sada. Kuća smeštena na odličnoj poziciji, u samom srcu Titela. Blizina prodavnice, apoteke, dok su škola i vrtić udaljeni pet minuta laganog hoda, kao i gradsko šetalište. Odličan raspored prostorija-komforna dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram. Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 103.000 €, 95,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prizemnu kuću bez trunke ulaganja na veoma atraktivnoj i mirnoj lokaciji u blizini Tise. U prirodi oko 95m2, veoma prostrane, velike i svetle sobe. U dvorištu ima letnjikovac sa uzidanim roštiljem, letnju kuhinju, pomoćne objekte i još mnogo prostora za ugodan porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan za izdavanje na tržištu nekretnina, opremljen po najvišim standardima današnjice. Zgrada je smeštena u mirnu, jednosmernu ulicu u blizini Hrama Svetog Save. Odlična lokacija bogata komercijalnim sadržajima, kafeima, restoranima i zelenim površinama. tan predstavlja....

 
 
 
  Kuća, KAC, 180.350 €, 95,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu prizemnu kuću u Kaću. U pitanju je prizemna kuća starije gradnje ali delimično renovirana. Kuća se sastoji u osnovi od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa ostavom, 3 spavaće sobe, kupatila, špajza, ali je doradjena još jedna spavaća soba sa kupatilom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na jednoj od najlepših porodičnih lokacija u gradu! Stan se prodaje kompletno namešten, u ceni se nalaze i dva parking mesta. U blizini stana se nalaze škole, marketi i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen najsavremenijom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, BAJINA BAŠTA, 90.000 €, 95,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan u Bajinoj Basti u neposrednoj blizini centra grada. Na stanu je radjeno sve osim grejanja koje je ostavljeno kupcu.U stanu imaju i 3 terase i ostava u okviru zgrade i parking mesto. Kontakt:063294241 (Dusan) Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na dva nivoa 95 kvm,gradnja 2012.god, u mirnom delu a opet za 5 minuta ste u centru grada ,idealan za odmor i uzivanje , prostran ,svetao,topao stan 2 spavace sobe ,velika dnevna soba,kuhinja i trpezarija ,2 kupatila, terasa , 2 parking mesta . Stan je deljiv na dva....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 120.000 €, 105,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kucu na Zlatiboru, u izuzetno mirnom mestu. Kuca se nalazi na oko 2km od centra, u mestu Zova. Kuca se sastoji od tri odvojene jedinice: 2 stana od po 40m2 i jednog studio apartmana od 25m2. Kuca poseduje dve otvorene terase i jednu zatvorenu Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan sa velikom terasom – Ulcinjska ulica Lokacija: Ulcinjska ulica Površina: 95 m² Struktura: Dvosoban stan Sprat: 6. (poslednji sprat, zgrada sa liftom) Terasa: Ogromna terasa sa prelepim pogledom Parking: Privatno parking mesto iza zgrade Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 136.500 €, 105,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105444, IV/VI, lift, terasa, nov, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje - Kuća za višenamenske poslovne delatnosti koja se nalazi na Grbavici. Struktura : Tri prostorije (radne sobe/kancelarije) Hodnik/Čekaonica Odovojena kuhinja Kupatilo Podrumska ostava Garaža Parking mesta Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 100% od mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 95 m² na Autokomandi, u mirnom delu grada sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i reprezentativnim ulaznim holom, što ga čini savršenim rešenjem za porodice, poslovne ljude ili diplomate.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u okviru ekskluzivnog kompleksa koji prvi put donosi ovakav koncept stanovanja u ovom delu grada. Projektovan je tako da spoji udobnost porodičnog života sa praktičnošću poslovne zone, uz pogled na Frušku goru i odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.500 €, 95,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 1. spratu u vili sa samo 6 stanova, prodaje se savršeno organizovanog rasporeda i vrhunskog kvaliteta gradnje, četvorosoban stan, površine 95m². Novija gradnja, grejanje je na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni (svaki stan ima svoj kotao). Stan ima prelep dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 175.100 €, 105,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor na fantastičnoj lokaciji. Može biti idealan za više namena, kancelariju, ordinaciju, pa čak i za život. Uknjižen 1/1. Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 148.530 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna, spratna kuca u Rakovcu sa prelepom terasom i pogledom.Sama blizina beocinskog puta.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 105.000 €, 105,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novoizgrađene zgrade na Atini, izdaje se prostran,veoma osvetljen lokal. Poseduje dva ulaza i dva mokra čvora, tako da može biti deljiv na dve poslovne jedinice od po 52,5m2 ili se može koristiti kao jedna celina od 105m2 (zid na sredini se može ukloniti). U cenu ulazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 58.000 €, 95,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, porodična kuća 95m2, smeštena na velikom ograđenom placu od 914m2 čiji je front oko 18m, u mirnoj ulici u naselju Vranjevo, Novi Bečej. Kuća je fukcionalno organizovana sa brojnim pratećim objektima, idealna za porodičan život, kao i za ljude koji žele prostor za radionicu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 190.530 €, 106,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je novogradnja koja je smeštena u mirnom delu grada u naselju Čalije. Objekat je modernog dizajna, prilagođen savremenom načinu života i ispunjava sve evropske standarde gradnje. Prodaje se petosoban stan površine 105,85m2. Stan je projektovan tako da Vam pruži udobnost i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 584)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>