• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2" pronađeno 584 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 135.910 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Stan je dvostrano orjentisan, sa spavaćim sobama prema dvorištu što obezbeđuje mir i udobnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 94,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 47.000 €, 94,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Četvrti sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Erdeč, površine u osnovi 94 m2. Na ograđenom placu površine 4,27 ara, nalazi se komplet sređena kuća, koja u prizemlju pored hodnika ima kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i spavaću sobu, kao i stepenište koje vodi na sprat, gde je terasa sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.500 €, 105,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 600 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Stan Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549743-Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika.....

 
 
 
  Kuća, BELA CRKVA, 60.000 €, 107,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U lepoj vojvođanskoj varošici poznatoj po Belocrkvanskim jezerima, formiranoj na obroncima Karpata nedaleko od ušća reka Nere i Karaš u Dunav u ponudi je ova nekretnina, porodična kuća sa pomoćnim objektima i svojom baštom. Varošica Bela Crkva, sa osnovama današnjeg izgleda, formirana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 74.400 €, 93,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, lep poslovni prostor, na prizemlju nove stambeno-poslovne zgrade na odličnoj lokaciji u blizini Doma Zdravlja. Ukupna površina prostora je 93m2 i sastoji se od zasebnog ulaznog dela, četiri velike odvojene prostorije, toaleta i kupatila. Grejanje u prostoru je podno,....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci, Stražilovo, nova, izuzetno elegantna i zaista sa stilom sređena vikend kuća površine 107m2 na velikom placu od čak 4100m2. Odlikuje je tiho okruženje, tj. činjenica da nema direktnih komšija što garantuje mir i intimu. Kuća se nalazi u prirodnom okruženju, sa prelepim....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 60.000 €, 93,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Dugoj Poljani. Kuća se nalazi u prelepom prirodnom okruzenju, idealna za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu. Kuća je uknjižena na 93m2, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U sastavu kuće su i podrumska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u manjoj porodičnoj zgradi na Paliluli, kod Kule, u blizini hotela Marica. Ukupna površina placa je 195m2. Stan ima bruto 93m2, neto 67m2, nalazi se u prizemnom delu. Sastoji se od višenamenske dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i višenamenske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.600 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux trosoban stan, 93m2 sa velikim dvorištem - Dedinje. Ovaj luksuzno opremljen stan se nalazi u jedinstvenom kompleksu apartmana u neposrednoj blizini Belog Dvora na Dedinju. Ono što ga čini posebnim je stil života koji nude lokacija okružena zelenilom, i veliko privatno dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji,garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760, Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 1.498 €, 107,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kancelarijski prostor u poslovnom centru kod Novosadskog Sajma Sastoji se od 3 odvojene kancelarije i prostora kod ulaza. Kuhinja i toalet su zajednički za sprat i ne ulaze u cenu najma. Prostor se izdaje namešten sa ukupno 12 kancelarijskih stolova. Plafonska klima se nalazi....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora od 80 m2 plus terasa 13 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stan broj 22. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatiila, toaleta i terase. Objekat se nalazi nedaleko od centra....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 107,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemni sprat kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Ako vam treba nekretina u prirodi a opet blizu svega ova lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 93,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (92,96m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 160.286 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten lokal površine 107 m2. Nalazi se u Master Centru Novosadskog Sajma. 3 kancelarije, predsoblje, kupatilo, kuhinja, toalet. Idealan za kancelarijski prostor. Postoji mogućnost zakupa i više parking mesta. Vlasnik direktno. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.500 €, 93,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivne stanove u urbanoj vili direktno od investitora. Lokacija je Telep, Kotorska 66, Novi Sad. Namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 61.200 €, 93,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118623, 16a, spratna, struja, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava, mogućnost proširenja, vikendica. Odlična, komforna vikend kuća na Fr.gori u kojoj možete boraviti tokom cele godine. Kuća je uknjižena....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 197.860 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal na prizemlju stambene zgrade koja je u izgradnji. Rok uselenja zgrade je mart 2027 godine. U pitanju je zgrada-urbana vila sa dvorištem i parking mestima u dvorištu. Ukupna površina ovog lokala je 107m2. Lokal je pogodan za više namena jer je odličnoj poziciji u Petrovaradinu!....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 149.350 €, 93,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 169.950 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 5 stan u NOVOM SADU, VETERNIK površine 110m2. Stan je useljiv. Objekat odlično povezan sa glavnom saobraćajnicom. Mirna ulica. Praking mesto uz stan.U stanu je pripadajuća ostava,dve terase i tri sobe izlaze na terase. Odlična komunikacija sa gradom. Mogčnost kupovine putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.160 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, Matice srpske, Mirijevo 1. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Zgrada modernog izgleda, visok kvalitet gradnje, ima lift. Dokumentacija uredna, ukniženo. U stanovima je sprovedeno podno grejanje na el. kotao I ugrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 153.120 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na samoj granici između Veternika i Futoga. Pouzdan investitor, visok kvalitet gradnje,materijali renomiranih proizvođača čine ovu nekretninu vrednom Vaše pažnje. Ako ste u potrazi za idealnim prostorom za vaš porodičan život, na pravom ste....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 158.220 €, 93,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je duplex stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 93,07m2 i ima pristup sopstvenom travnjaku na krovu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 195.000 €, 107,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119946, 4.5a, prizemna, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, tavan, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 153.450 €, 93,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.200 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Imamo novu lokaciju u ponudi ! ! ! ! Stambeno-poslovna zgrada koju imamo u ponudi se nalazi na jednoj od boljih pozicija na Peterovaradinu, Vrhunski kvalitet gradnje koji vam omogućava komfornost života. Blizina pijace, škole, vrtića, autobuske stanice.. Centar Novog Sada je udaljen....

 
 
 
  Kuća, KAC, 144.200 €, 107,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544482-Odlična porodična 4.0 kuća od 107m2. Kuću čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, ostava i terasa u prizemlju, kao i 3 komforne sobe na spratu, terasa, kupatilo i ostava, što zajedno čine prostor idealnim za porodicu sa decom. Kuća je u odličnom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 90.000 €, 107,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća blizu Univerexporta na Karađorđevom putu, čvrsta gradnja. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.400 €, 93,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN, VELIKI I PROSTRAN (NIJE DUPLEKS), 4 MINUTA OD CENTRA GRADA. STAN POSEDUJE VELIKU DNEVNU SOBU, KUHINJU, TRPEZARIJU, ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE I DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM. STAN IMA POVRAĆAJ PDV-A ZA ONE KOJI UZIMAJU PRVU NEKRETNINU NA SVOJE....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 59.000 €, 93,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog dela, hodnika, ostave, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa čajnom kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila. Kuća je useljiva, ali je starije....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 144.000 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ruma, 1.8km od centra - Prizemna kuća, zidana 2015. godine - Plac cca 4.5a - Bezbednosne kamere - Podne obloge: keramika + laminat - Kompletna infrastruktura - Kuća: hodnik, 3 spavaće sobe, dnevi boravak sa trpezarijom, kuhinja - Plac: garaža sa rolo vratima, ostava, letnjikovac....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 173.300 €, 93,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stambeni ambijent, opremljen prvoklasnim materijalim italijanske i španske keramike 1 klase, Paini italijanske sanitarije, Aling-Conel Expirience elektrogalanterija i velike staklene površine, naglašavaju eleganciju životnog prostora i ispunjavaju ga svetlošću i toplinom.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kancelarijski prostor kod Sajma u poslovnoj zgradi. Površina prostora je 107m2,nalazi se na 1 spratu Sastoji se od 3 kacelarije+prostor kod ulaza Cena zakupa je 1498 eura+PDV Zajednički toalet i čajna kuhinja,centralno grejanje,plafonska klima u svakoj prostoriji,svaka kancelarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 139.100 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban prazan stan, na povučenom spratu, u objektu koji je potpuno nov. Useljiv septembar 2024. Pogodan i za poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sunčan. Mogućnost zakupa parking mesta. Depozit obavezan. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 584)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>