• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2" pronađeno 584 nekretnina - prosečna cena 1.191 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 149.000 €, 104,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu priliku za porodični život u jednom od najpoželjnijih delova Rakovca. Ova prostrana kuća nalazi se na placu od oko 400 kvadrata i idealna je za višečlanu porodicu. Njena funkcionalnost omogućava formiranje dva odvojena trosobna stana, što je čini pogodnom....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem novu kuću - vikendicu u Čortanovcima, u vikend zoni sa terasom od oko 20 m2 i pogledom na Avalu, na proplanku. Bruto površina kuće bez terase je 94 m2, neto površina 74 m2 bez terase. Rađena izuzetno kvalitetno (poseduje planove za struju, vodu), sa jednim kupatilom, četiri....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 120.000 €, 96,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks na Paliluli u neposrednoj blizini „Kule“ i hotela „Marica“. Stan ima ukupno 92m2 korisne površine, prva etaža ima 52m2, a druga (PK) 44m2. Uz stan ide i parking mesto ili garažno mesto. Nalazi se na drugom spratu i potkrovlju, manje porodične zgrade sa tri stana.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.500 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+P+6 na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu. U ponudi komforan četvorosoban stan 96,5m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 96,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposobni stan 96m2, na Trošarini, preko puta Stop Šopa. Stan se nalazi na prvom spratu kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve velike terase. Stolarija je aluminijumska, u hodniku je keramika, u dnevnoj....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 77.250 €, 96,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vikend-kuću u osnovi 64m2 sa mansardom (oko 30m2) i sa manjim poslovnim objektom od 32m2 na parceli 863 m2. Retko smo u prilici da ponudimo nekretninu sa ovakvim pogledom na Dunav!!!! Kuća se nalazi između Čerevića i Banoštora, udaljena od Novog Sada 23km. Poseduje gradsku....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 128.250 €, 96,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite život u novom, savremeno građenom stambenom objektu, gde su svaki detalj i materijal pažljivo birani kako bi obezbedili udobnost, kvalitet i funkcionalnost. Prostrane i svetle prostorije pružaju osećaj otvorenosti i komfora, dok vrhunska gradnja osigurava dugotrajnost i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.600 €, 96,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109230, 13a, spratna, struja, klima, telefon, terasa, garaza, dvorište/bašta. Izdaje se kuca u naselju Sremska Kamenica, nedaleko udaljenom od centra Sremske Kamenice i Novog Sada. Izolovan od urbane džungle, a opet blizu grada. Najbliža autobuska stanica udaljena je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 180.000 €, 104,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

U zajedničkom dvorištu su 2 kuće, sa posebnim ulazom i strujomerima. Dvorište je ograđeno, ima sopstvenu ,kolsku, kapiju, u njemu je i ostava-šupa. Veća kuća se sastoji se dnevne sobe, u kojoj je kuhinjska niša, 2 spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Manja kuća se sastoji od sobe....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 154.700 €, 96,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu površine 277m2. Kuća je u osnovi 42m2, ukupna površima 96m2 i po strukturi Po+Pr+Pk. Suteren se sastoji od dve sobe, prizemlje je u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 190.600 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban/četvorosoban stan sa odvojenim spavaćim delom, kupatilom, toaletom, odvojenom kuhinjom, ostavom u stanu, na terasi i u potkrovlju.Kupatilo renovirano, parket urađen pre 4 godine, stan u odličnom stanju, parking ispred zgrade. Autobuska stajališta 2,7,8,9 u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, LEBANE, 29.000 €, 96,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Lebanu, na dobroj lokaciji, u blizini hotela, autobuske stanice i centra Lebana. Ukupna površina placa je 258m2, a objekat ima u osnovi 64m2. Kuća se sastoji od prizemnog i spratnog dela, ukupne korisne površine od 96m2. Spratni deo kuće je sledeće strukture: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 159.650 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Pogledajte ovu kucu! Čvrsto građena kuća u mirnom kraju. Uknjiženo 96 m2 odličnog rasporeda, iz hodnika u sve prostorije. Prelepo veliko dvorište zaklonjeno zelenilom. Slepa ulica. Grejanje na gas. Dobro održavana kuća sa puno potencijala. Mega market Roda u blizini. Za sve detalje....

 
 
 
  Kuća, KAC, 122.000 €, 104,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fenomenalnu nekretninu na glavnoj ulici u Kaću preko puta benzinske pumpe. Kuća od prostorija ima 4 odvojene spavače sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i podrum. Ne zahteva preterana ulaganja, kompletno je renovirana, odrađena je izolacija, postavljen....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 94.000 €, 96,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kuću na Avalskom putu, nedaleko od skretanja za Zuce, na pet minuta udaljenosti od izlaska na autoput,tržnog centra "Ava shoping park" i Ikea robne kuće. Kuća se nalazi na placu pravilnog oblika od 9 ari, površina kuće je 96m2. Sastoji se od prizemlja u kome se nalazi kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.000 €, 96,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan na Bulevaru Nemanjića u neposrednoj blizini tržnog centra Delta Planet. Stan se nalazi na jedanaestom spratu u potkrovlju zgrade, u zgradi sa dva lifta. Lift ide do 10 sprata. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, špajza,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 158.920 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 100.000 €, 104,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 104m u Pasi Poljani, na putu za Gornje Međurovo, ukupne površine 132m2, u osnovi 66m2 na placu od 6,69ari. Plac je idealnog pravougaonog oblika, na njemu se nalaze garaža i pomoćna prostorija od 22m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 39.000 €, 96,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u naselju Ženeva u blizini Niške Banje. Plac na kome se nalazi kuća je 244 m2. Površina pod objektima je 96m2. Dvorište je ograđeno. U njemu postoji garaža i pomoćni objekat u nastavku kao ostava. U kuću se ulazi u sobu a iz nje ima ulaz u hodnik, još dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.720 €, 96,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Prostrana nekretnina! Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji. Kvalitetna gradnja i oprema. Za više informacija pozovite 021/21-00-690 . Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 42.000 €, 96,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 196.000 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na drugom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 82.400 €, 104,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska troiposobna kuća u centru Žablja. Čvrsta gradnja, održavana. Ispod ostave podrum. U dvorištu garaža, čardak i pomoćno objekti. Lep plac sa baštom od 1668 m2 pod voćem. Grejanje na gas peći. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 96,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, Sa parking mestom, Bez ulaganja, Idealan za porodičan život, Petosoban, 96m2, Nova Detelinara +++ Agencijska oznaka stana 1059021, Petosoban, 96m2, Nova Detelinara. Oglašavamo prodaju fantastičnog petosobnog stana na atraktivnoj lokaciji sa parkning mestom.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 165.000 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je četvorosoban stan (95,94m2), trostrano orijentisan , sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Stan ima dodatni prostor za smeštaj garderobe (garderober-ostava). Nalazi se na 1. spratu. Kuhinja, kupatila i podovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, kompletno opremljen stan u novogradnji – Vranjska ulica Izdaje se prostran, potpuno namešten stan površine 104 m², na 3. spratu (od ukupno 4) u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila, terasu, dodatne prostorije, kao i obezbeđeno parking mesto uključeno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 89.000 €, 96,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 96 m2 i 6 ari placa.Sastoji se od dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom i kupatilo. Kuća je u procesu legalizacije Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 132.500 €, 104,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 96,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća za odmor i život. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Kuća ima jedan sprat i nalazi na placu od 720m2 a sama površina kuće je 96m2. Vrlo dobro održavana,potrebna su mala ulaganja. Nalazi se na prelepoj lokaciji sa idiličnim pogledom na Dunav i Novi Sad. Kuća ima struju, vodu,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa tri stambene jedinice, Svaka jedinica ima svoje kupatilo. Odvojeni strujomeri, voda, kanalizacija.Izuzetno povoljno za izdavanje ili veću porodicu ( Više generacija) Kuća je delimično renovirana. Dvorište je formasto, ima garažu i podrum. . Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 135.000 €, 104,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18701 Na prodaju dvorišna spratnica sa dve stambene jedinice i terasom koja je pokrivena 30m2.Kuća je dvorišnog tipa što je prava retkost u ovom delu telepa. Površina stambenog dela je 104m2 uknjiženo +30m2 dvorište i bašta .Kuća je odmah useljiva. Kuća je smeštena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Kuća, BELOŠEVAC, 51.500 €, 96,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u blizini škole u Beloševcu na 16 ari placa. Kuća je 96m2 . Kuća je starije čvrste gradnje, mora da se renovira. Pored samog puta je, ima gradsku vodu i kanalizaciju. U njoj već duže vremena ne živi niko. Plac je dužinski veliki i sve je u jednoj parceli.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 148.320 €, 96,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na II sp male zgrade. Veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Svaki stan ima svoje PM za 2 auta. gratis. Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19623 ili kontakt tel:065....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 138.720 €, 96,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji. Kvalitetna gradnja i oprema. Za više informacija pozovite!! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 58.700 €, 104,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična kuća starije gradnje, odlično održavana blizu centra Srbobrana, na velikom placu od 1416 m2. Kuća ima tri sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i ostavu. Kuća ima lepo veliko dvorište sa lepo urđenim zelenilom. Kuća je uknjižena bez tereta, može se kupiti i putem....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 27.500 €, 96,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17648 Prodaju se dve kuće u dvorištu prva je starije gradnje i ima 4 sobe, kupatilo, kuhinju, hodnik a druga kuća je nedovršena novije gradnje. Nova kuća ima suteren sa prostorijama, visoko prizemlje i nedovršen sprat. Starija kuća ima monofaznu struju, gradsku vodu....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 180.250 €, 96,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća zidana čvrstim materijalom, plac od 1.8 ari koji može da se koristi na više načina. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 29.500 €, 96,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naseljenom mestu Aradac površine 96 m2 na placu od 13,86 a. Nalazi se na uličnom delu parcele i poseduje kolski ulaz. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i ostave. Po podovima laminat i keramika, stolarija drvena,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 584)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>